Jump to content

Masaj relaxare & tantric - 0731740598 - Calea Victoriei


Stratocaster
 Share

Recommended Posts

"I'm slowing down the tune, I've never liked it fast. You wanna get there soon, I wanna get there last." — Leonard Cohen.

 

Disclaimer și atenționare:

Cele de mai jos sunt descrierea subiectivă a unei experiențe care s-ar putea dovedi irepetabilă inclusiv pentru mine. De asemenea, e vorba despre masaj erotic în accepțiunea de prin anii 2000, adică masaj tantric, nu masaj ultrasexualizat și cu finalizare.

 

În cursul săptămânii trecute am vizitat o tipă al cărei anunț îmi picase sub ochi de multă vreme:

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-relaxare/64e58878i9i474hgd53fd3i1330gie67.html

0731740598

Screenshot 2024-03-25 141041.png

 

Eram proaspăt ieșit de sub/peste/lângă/din-păcate-nu-și-din Sabrina de la Sala Palatului (o zic din nou: helluva woman!), și știusem dinainte ce înseamnă două ore în compania caracatiței, așa că am fost foarte inspirat să îmi programez o sesiune de "cool-down".

Are 3 opțiuni:

- masaj de relaxare la 150 RON/h (are masă)

- presopunctură la 180 RON/h

- masaj senzual bazat pe Tantra la 240 RON/h, cu ea nud.

Tipa este (ori seamănă absolut izbitor cu) cea din poză. Nu am scos telefonul, să le compar una lângă alta, așa că nu pot băga mâna în foc. Cam 1.60 înălțime, un pic înspre pufoasă, o pereche de sâni mari, plini și grei, cu care nu te poți juca prea mult, dar se simt minunat la body massage, are o piele foarte fină, e zâmbitoare, blândă în voce și comportament și transmite o stare foarte bună.

Masajul tantric e despre a primi. Despre senzații mai "fine" și mai cerebrale. Așa că am stat și am primit. Și a fost o experiență de calitate foarte bună, care pentru mine merită re‐încercată. Reîncărcare de baterii și drenaj al creierului, după două ore de senzații foarte puternice pe care le generase creața de la 3 minute mai încolo.

Așa cum atunci când vrei să vezi un film XXX nu alegi One Million Years B.C. (că e Raquel Welch aproape goală pe afiș), nici masajul tipei ăsteia nu e ce îți trebuie dacă tu cauți de fapt senzații puternice, cunnilingus și finalizare furtunoasă. E senzualitate fină, nu erotism în forță. Ceva destul de aproape de Cleo.

Apartamentul e spațios, extrem de curat, am înțeles că mai există o colegă dar nu și-a făcut simțită prezența vreo secundă.

 

"It's not because I'm old, It's not because I'm dead. I've always liked it slow!" — tot Leonard Cohen

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stratocaster said:

Așa cum atunci când vrei să vezi un film XXX nu alegi One Million Years B.C. (că e Raquel Welch aproape goală pe afiș), nici masajul tipei ăsteia nu e ce îți trebuie dacă tu cauți de fapt senzații puternice, cunnilingus și finalizare furtunoasă. E senzualitate fină, nu erotism în forță. Ceva destul de aproape de Cleo.

esti prea subtil. inteleg ca finalizarea nu e furtunoasa dar nu si daca exista sau nu.

Link to comment
Share on other sites

@simplu Poate exista dacă ești prea sensibil și excitat și e spontană (nici eu și nici tu nu mai suntem în acea etapă a existenței). Fata n-o caută și nu a făcut vreun efort înspre direcția aia.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stratocaster said:

@simplu Poate exista dacă ești prea sensibil și excitat și e spontană (nici eu și nici tu nu mai suntem în acea etapă a existenței). Fata n-o caută și nu a făcut vreun efort înspre direcția aia.

 eu merg la masaj pentru finalizare. si o prefer prin manevre manuale. inteleg ca daca se intampla aia e dar fata nu face eforturi pentru a se intampla.. si nu o garanteaza in pret.

 

Link to comment
Share on other sites

Păi, venerabile, nu ți-am pus nicio secundă pistoletu-n torace că zor-nevoie să te duci 😆.

Doar am semnalat publicului existența unui serviciu diferit de celelalte, și am relatat experiența proprie. Și sunt perfect conștient că probabil există încă maximum 5 membri care ar putea fi interesați de genul ăsta de distracție.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Stratocaster said:

Masajul tantric e despre a primi. Despre senzații mai "fine" și mai cerebrale. E senzualitate fină, nu erotism în forță. 

După afirmațiile astea m-aș fi așteptat să recunoști că după ce l-ai citit pe Marx, l-ai descoperit pe Hristos. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Amândouă activitățile menționate de tine îmi par a fi la același nivel de inutilitate colosală. Masajul, în schimb, în multiplele sale forme, îl găsesc foarte util.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ea: Fac 3 tipuri de masaj:masaj de relaxare 150 lei /h mai fac un masaj care se bazează pe presopunctura la 180lepi/h și un masaj Tantric-senzual la 240lei/h.

Eu:  Ai și o a 4-a opțiune?
Ea: Nu mai o alta opțiune

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Te contactează după un alt număr și tariful este de 500 Ron....nu este specificat nimic de finalizare 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...