Jump to content

Brazilianca din Lisboa


paraipan
 Share

Recommended Posts

Daca nu a fost sa fie sa ajung in Rio,inca, am zis ca Portugalia poate fi o optiune buna pentru a-mi face damblaua sa execut o brazilianca atatat si de o experienta pozitiva avuta in Valencia cu o tipa din Columbia. Am profitat de un drum in Lisabona pentru a cerceta si testa piata de bunatati locale.  In urma consultarii pliantului de "prosparturi" locale am da peste Gabriela care mi-a fermecat privirea avida de a descoperi trufandale ciocolatii dornice de a se lasa gustate.

https://www.portuas.com/acompanhantes/lisboa/campo-de-ourique/brasileira-atriz-miss-bumbum-e-uma-verdadeira-musa-id-uf7d6

Contactul a fost facil pe whatsapp unde am primit informatii utile privind serviciile si costul lor f detaliat. Ajuns la usa Gabrielei am sunat cu o oarece strangere de inima, indoindu-ma de veridicitatea pozelor dar SURPRIZA..... mi-a deschis fix tipa din poze care arata mult mai bine in realitate. Imediat ce am vazut-o in viu toate scenariile si filmele care mi-au trecut prin minte cand am contactat-o au prins viata.

Gabriela s-a dovedit inca din prima clipa o tipa dornica de a te face sa te simti cat mai bine in compania ei incepand sa ma dezmierde de la intrare si sa ma dezbrace. Dusul a fost asistat prilej pentru a-i gusta clitorisul mare ca un mot de curcan si a de o lasa sa se frece cu acele fese mari si f tari de soldatel care deja era in pozitia regulamentara pentru a purcede la actiune.

Nu am putut sa nu observ o musculatura f bine dezvoltata in zona picioarelor si a feselor , confirmare a faptului ca face sport. In zona de desfasurare a ostilitatilor ne-a asteptat un pat mare si f confortabil loc unde i-am gustat cateva minute bune minunata pizda . Oralul din partea ei a fost cinstit alternand deep cu un lins domol pe cap si cu saliva din belsug. La primul numar am capitulat despul de repede trecand direct la anal atatat de acel minunat cur de brazilianca. Dupa inca un dus impreuna si putina vorbarie engleza vs portughezo-engleza am purces la un 69 lung pentru a continua un sex normal spre salbatic unde s-a dezlantuit fiara din ea.

Halat 120 euro / 1:20 h fara graba si bine investiti din punctul meu de vedere... Am plecat cu promisiunea de a ma reintoarce la vara cu ocazia NOS Alive 2024...

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...