Jump to content

Satena Bianca, Piata Kogalniceanu, 0729746874


bestfriend
 Share

Recommended Posts

 

Anunt luat din AT, in urma cu aproximativ o luna.

" BIANCA, tanara neconformista, fara legi si prejudecati, ofer domnilor generosi sex total, oral si anal neprot. cu fin. la aprecierea ta, normal dif. pozitii, annilingus, cunnilingus, 69, sex intre sani, 50L, 0729746874 ( 0729.746.874 ) "

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5]

Din poze, parea o tipa care o mai vizitasem o data, cind lucra pe Hristo Botev 9si la care nu am ramas, la vremea respectiva - cred ca din cauza atitudinii). La telefon, fata a recunoscut ca a lucrat in zona amintita, dar mai demult.

Am sunat-o , dupa ce abia plecasem de la doamna din Matei Milo, incercind sa uit cat mai repede ceea ce vazusem.

Mi-a raspuns cu o voce placuta, a confirmat ca sta pe la Kogalniceanu, pe linga nu stiu ce shaormerie.

Dupa 15 minute eram la intrarea in bloc (cladire veche, tipa zonei). Am sunat la interfon, mi-a deschis, si am urcat. Am mai stat vreo 2-3 minute prin fata usii, ca nu reusea s-o deschida.

In final, mi-a deschis o tipa cu par lung si inchis la culoare (inauntru era destul de intuneric, cu cateva becuri acoperite cu abajoare sau hartie rosie). Am intrat intr-o mica camera de asteptare, iar tipa care mi-a deschis s-a recomandat Andreea. Avea in jur de 1.65-1.68 si probabil sani nr.3 sau poate chiar 4, asa cum ieseau ei din sutien. Dar la fata nu era foarte draguta, asa ca am ales-o pe colega ei, care s-a prezentat Bibi (de la Bianca). Pozele sunt ale ei. Are in jur de 1.60inaltime, si restul se vede din poze.

Fata mi-a aratat usa cu degetul, eu n-am inteles despre ce e vorba, si am primit instructiuni sa ma descalt.

Apoi am fost condus in camera printr-un hol intunecat, la capatul caruia se afla un sarpe luminos, atirnat pe perete, tot de culoarea rosie. Ajuns in camera, am mai intrebat odata ce-mi ofera. A repetat repede: 50 oral si normal (neprotejat) , 70 daca vreau si anal (doar daca am dimensiuni normale), 100, 120 .....am oprit-o, si i-am zis ca ramin doar pentru oral. Mi-a cerut banii; eu am cerut un prosop. S-a tot invartit prin camera (aceiasi lumina chioara) s-a uitat pe calorifer, s-a uitat pe salteaua pusa pe jos, apoi mi-a zis ca gasesc la baie. La baie, insa , prosopul de pe cuier era ud. Evident ca altul nu avea, asa ca i-am zis ca e ud." Nu e ud, asa e el, e luat de pe calorifer" mi-a raspuns in 2 peri. Ma rog, n-am comentat, era de asteptat sa am si surprize de genul asta.

Am gasit o cutie cu sapun lichid, indoit cu apa, am zis mersi ca apa era calda, asa ca m-am spalat si m-am sters cu prosopul din dotare.

Dupa mine, a intrat si ea la dus, dar a iesit in mai putin de 3 minute.

M-am asezat pe saltea, iar ea m-a intrebat cum vreau sa inceapa. Iam sugerat sa inceapa cu oralul, ca doar de asta venisem.

S-a apucat fata de supt,, fara alte artificii, si am lasat-o sa-si faca treaba in legea ei. Dupa vreo 5 minute i-am zis sa ia o pauza, si am inceput eu s-o sarut pe sani si la pasarica. Aici totul era curat, epilat, n-am avut parte de surprize neplacute.

Apoi am continuat cu 69, si totul a fost aproape perfect, avind in vedere ca ea era micuta de inaltimea, asa ca am putut sa ma joc in voie cu pasarica ei. pina la urma mi-am dat drumul in gura ei, iar ea a stat acolo, cuminte, pina a simtit ca am terminat definitiv.

S-a dus la baie, iar eu am inceput sa ma imbrac, dupa ce m-am sters cu acelasi prosop.

La iesire, cind am trecut prin camera de asteptare, am mai vazut inca o tipa, de varsta apropiata de primele 2 (adica pina in 25 de ani) dar neinteresanta. Normal, nici lumina din camera nu m-a ajutat sa vad prea mult.

Concluzii:

Locatie: 7-8

Oral: 7-8

Igiena: 9

Atitudine: 7

Aspect: 8

Merge o data, dar nu e de revenit.

9959_bbfc5f3c223d461cdd89d77d527dade7db0cede6.jpg

9961_ed165ca04efe646c7bb144e09b76eed7a536cac9.jpg

9963_5aeb36c46f69dbdfed7b97aa15236cb8ad008dc8.jpg

9965_ab24d2d22ee2ae1206aadd23d22d3e525e4bb4f0.jpg

9967_09643a9c55cf77c546662c5a43d9e7540f603a7d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Locaţia din Kogălniceanu mi s-a părut mai mult decât nasoală. Au fost nişte camere mari, partiţionate acum cu nişte pereţi falşi prin care se aude tot. Mie mi s-a părut foarte dezagreabil.

Eu am primit prosop, dar era mai murdar decât mine şi mirosea. După ce am făcut greşeală să mă şerg cu el m-am mai spălat o dată.

Fata însă e OK (nu reiau descrierea), şi are nişte sâni foarte frumoşi!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...