Jump to content

Bruneta zona Dristor, 0762306713


bestfriend
 Share

Recommended Posts

 

Anunt luat din AT.

" IULIANA, daca vrei sa te relaxezi fara graba alaturi de mine si sa pleci satisfacut te astept, doar un telefon ne desparte. Zona Dristor, 50L "

[attach1][attach2][attach3]

Am fost la ea acum reo  zece zile, intr-o sambata dupa-amiaza. Lucreaza in blocul de garsoniere de la Dristor.

Am urcat la ea, si mi-a deschis in costumatia din fotografii, pe tocuri, deci pozele sunt reale. E slaba, bruneta, cap prelung, nu e o frumusete.

Mi-a repetat inca o data tot ce face : oral neprotejat cu finalizare orala, normal, 69, accepta fk (daca nu te deranjeaza faptul ca e fumatoare).

Cum nu mi-a placut prea mult, am refuzat si am iesit. Nu a comentat nimic, probabil era obisnuita sa nu-i ramina toti cei care o viziteaza. Dar dupa ce am facut cativa pasi pe holul blocului, m-am gindit ca nu am sanse prea mari sa gasesc altceva  la banii astia, asa ca m-am intors . S-a uitat cam ciudat la mine, s-a uitat in spatele meu, crezind probabil ca nu sunt sigur, dupa care m-a invitat din nou in camera. Deja scazuse in inaltime, inlocuind pantofii cu toc cu o pereche de papuci. Am facut putina conversatie pe baza nehotaririi mele, timp in care m-am dezbracat. Mi-a dat un prosop mic, dar curat, si mi-a aratat unde e baie. Baia era destul de in regula (nu mai tin minte detalii, dupa atita vreme). Stiu ca banii nu mi-a cerut, a zit ca pot sa-i dau si la sfirsit.

Dupa dus, m-a intrebat daca poate sa ramina costumata, sau cat de mult sa-si dea jos de pe ea. A ramas doar ciorapii plasa.

M-a invitat pe pat, s-a asezat linga mine si m-a rugat sa-i spun daca e bine ce-mi face, daca imi place (si cum imi place). Si a inceput cu saruturi pe piept, dupa ureche, mai sus, mai jos. A coborat apoi la cel mic, dar nu l-a luat in gura, ci a inceput sa-mi ia ouale la lins si la supt. jucindu-se cu mina pe penis (dar fara s-o ia la frecat). Abia intr-un tarziu a luat-o in gura, fara sa se grabeasca. La un moment dat am intrerupt-o si am luat-o eu la sarutari pe corp, apoi la pasa. Din pacate, aici nu am insistat, pentru ca erau unele mirosuri neplacute  (nu grave, dar totusi era ceva nashpa) asa ca am batut in retragere, si nu am mai continuat. Am preferat sa continue ea cu oralul, pina cind mi-am dat drumul la ea in gura. Am incercat si fk, dar tot tinea buzele lipite, asa ca nu am insistat.

Nu am asteptat si pentru normal, am zis e suficient ceea ce facuse pina in acel moment.

Concluzie:

Locatie : 7~8

Oral : 8

Igiena : 6

Atitudine : 9

Aspect : 7

Oralul mi-a placut, dar nu cred ca mai revin. Toate bune

9947_ae57b7a1059a621c748ae1d5912a7a38c0cde63a.jpg

9949_0f6a096c391b09fa9549eb2f7892f0d5cb648e2c.jpg

9951_221a2873f7910eec031995f2a897126ce4eb76fb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pai in aceasta formatie au activat si in blocul de garsoniere, in urma cu un an, daca nu ma insel. Eu cred ca pe aceasta Iuliana am mai intalnit-o odata, poate chiar de 2 ori, tot in acest bloc, dar la alt etaj .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...