Jump to content

Olivia 0742516214


steroidu
 Share

Recommended Posts

  • 6 months later...

marcu- 10-05-2010

 

Olivia 0742516214

 

RAFINAMENT, Olivia, incantatoare, cu gusturi fine, sublim de sexi si frumoasa. Invit in compania mea domnii manierati, dornici sa petreaca momente fierbinti, alaturi de o doamna, inteligenta, finuta si cu bun simt. Telefon : 0742516214 Pret 300L/ora Stimati membri DDC, Am nevoie de ajutorul vostru pentru o cauza nobila si anume, o posibila contributie modesta la relansarea industriei in Romania. Vin cu un partener de afaceri étranger la Bucuresti si doresc sa includ in programul de lucru o vizita la o cucoana competenta. Mi-au cazut ochii pe acest anunt dar problema este ca nu am cum sa fac un audit inaintea vizitei desi ma tenteaza foarte tare. Este important sa n-o dau in bara. Asta nu ar compromite iremedial colaborarea pe teme mult mai serioase cu acest partener dar doresc ca protocolul sa a fie la inaltime. Am sunat-o pe Olivia si mi-a confirmat cu o voce placuta ca pozele sunt reale desi am oarece dubii. A apucat sa-mi mai spuna ca orarul este pana la ora 22h dupa care s-a taiat firul. Am incercat de 3 - 4 ori sa restabilesc contactul dar intra pe mesagerie sau ocupat. A facut cineva un audit rafinatei, incantatoarei, finei, sublim de sexi si frumoasei Olivia? In anuntul sau Olivia a cam ratat ocazia de a fi modesta. Va multumesc anticipat pentru eventuale sugestii. Le voi primi calduros si cu recunostiinta. Cordial, Marcu

 

steroidu- 10-05-2010

 

@marcu: imi pare rau sa te dezamagesc, dar d-ra din poze e Amber Campisi, o playmate din US. cred ca mai bine te lipsesti :)

 

marcu- 10-05-2010

 

Putain!!! Asa este ! :x ! Multumesc Idu. O sa-ti urmez sfatul. Am ratat si eu ocazia de a nu ma face de kko. O intrebare imi arde buzele: cum naiba ai gasit-o atat de rapid ? Esti in fan clubul ei sau exista un motor de cautare in care folosesti poze si nu cuvinte? Ar fi util deoarece s-ar evita postari penibile. Cum este acesta.

 

steroidu- 10-05-2010

 

Cu TinEye

0742.516.214 0742.516.214

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...