Jump to content

(V) 200 Mary -Oct.Goga -0765 528764


Guest falcao.valy
 Share

Recommended Posts

Guest falcao.valy

 

  Salutam ,

 

Incitat de pozele ( care chiar daca nu sunt 100% reale , pt ca nu i se vede fata in ele , insa la corp aduce cent pur cent ) si de review-urile foarte bune din partea cealalta , m-am decis sa ii fac o vizita d-rei.

Zis si facut. Sun azi in jur de ora 11.15 si nimic. Adica suna telefonul , dar nu raspunde. Mai incerc odata , acelasi rezultat. Aveam pregatit un plan de rezerva ( dar nu il spun , next time ) , dar zic hai sa mai incerc odata , pt ca eram presat de timp ( de obicei sambata activez foarte rar ) si daca nu raspunde sa nu mai pierd timpul si sa pun in aplicare planul B. La a 3-a tentativa , surpriza , respunde fata cu o voce adormita ( era clar ca o trezisem din somn la ora aia ), ii cer detaliile , mi le da , ii zic ca la ora 12 ajung , dar ma roaga pt 12.30 , zic ok , ma descurc eu cumva sa nu am probleme acasa . Imi zice locatia , pe Oct. Goga , aproapae de Jerry Pizza.

Perfect, la 12.25 sun , imi zice blocul si scara ( se ajunge foarte usor ) , sun la interfon si imi deschide usa o fata superba , inalta la 1.70 ( fara tocuri ) , ea fiind incaltata cred ca ajungea usor la 1.77, fata frumoasa cu gropite, par negru strans in coada , imbracata intr-o rochita neagra care ii trada un corp superb . Zambitoare , ma intreaba daca raman , eu zic binenteles, primesc un prosop curat si fug la dus. Baia ( ca si camera de lucru ) , curata, geluri de dus din belsug , totul perfect.

Ma intorc in camera , ii ofer la cerere cadoul de rigoare 100 -finalizarea / 150 ora - cu 2 finalizari ( aleg evident ora ) si apoi merge si ea la un dus.

Se intoarce in camera in prosop, pe care il lasa sa i alunece de pe corp si zic wow , esti superba , ea rade si ne apucam sa ne mangaiem usor ea coborand cu mainile gingase spre cel mic , care intre timp se intarise , eu incepand sa ma infrupt din sanii ei superbi , naturali ! , nr 2 , fermi, frumosi , nici mari sa atarne , nici mici sa nu ai pe ce puna mana, gura, pula... numai buni de lins si de sarutat. Ma tranteste in pat , continuam la fel , apoi incep eu sa ii ofer cunnilingus , lingandu-i la greu pasarica extrem de curata , fina si dulce . Ii place , geme usor , se uita la mine in timp ce o ling la greu , se umezeste si se excita . Ma opresc , ma ridic in picioare si se apuca din proprie initiativa de un oral ne-pro( zic ce bine , cu toate ca stiam ca asa il face ) minunat , suge lent , umed, si treptat o ia pe toata , intr-un DT de mare senzatie, fara urma de dinti, extrem de catifelat. Ma excit puternic si nu trece mult si finalizez asa , umplandu-i efectiv gura de sperma ( daca ar fi si inghitit era maxim !! ) , dar nu se opreste imediat , ci culege absolut tot , la final , cu sperma in gura , dar cu varful limbii usor scos afara imi curata ( repet din proprie initiativa , fara sa ii solicit eu asta ) capul pulii de ultima picatura de sperma ( Superba senzatie !! ).

Pauza , discutam un pic de acomodare ca nu am avut timp sa ne cunoastem mai bine si incepem nr. 2 . Pentru ca mi-a placut enorm de mult oralul . ii propun sa facem un 69 ,pe care il accepta imediat . Super inspiratie, se infige efectiv in pula pana la cotor, o scoate afara din gura , o linge lent pe toata lungimea , linge constiincios oo-le, back la DT, ce mai aproape ca explodam iarasi, o opresc insa la timp , pun anvelopa , o intreb ce ii place , propune o capra , zic ok ( mai ales ca are un cur bestial , mare pacat ca nu face anal ... ) ma apuc de treaba , incep sa pompez puternic, ii place , geme , da contre , o strang puternic si de tatele alea superbe si finalizez glorios in prez.

Dus , pupat ( pe obraz din pacate... ) si ne despartim cu zambetul pe buze si promisiunea din partea mea de a ne revedea cat de curand , ea fiind evident de acord.

Toata actiunea ( pt ca m-am uitat la ceas ) a durat fix de la 12.30 pina la 13.09 cand am iesit pe usa , cu tot cu dus, discutii si 2 numere intense !! Se vede ca fata are experienta , insa si un potential enorm !

Halat 100 -fin , 150 ora cu 2 fin incluse . Raport calitate-pret absolut senzational . La pretul asta este un: MUST !

Note : GFE - 9, motivat din cauza lipsei FK din menu alfel avea nota maxima cu felicitari , vesela, dezghetata, zambeste tot timpul, super placuta !

Fata -10

Oral nepro cu finalizare si DT -10 si stiti ca sunt pretentios !

Corp-10 , sani superbi, craci si cur de senzatie

No FK - din pacate pt amatori ( si pt mine care sunt mare amator de FK a fost un handicap , dar l-am depasit usor prin calitatea restului serviciilor )

Program , din ce am inteles de la ea ,L-S inclusiv , 10.00-23.00

Recomand cu caldura. Eu cel putin o voi revizita curand ( posibil sa imi fac si abonament ! ) , pt ca la scorul asta merita din plin !!

Link to comment
Share on other sites

Am fost.

Pozele sunt ale ei, si lenjeria la fel. Postul de mai sus al lui Futuloiu este destul de detaliat. Nu pot veni cu amanunte suplimentare. Doar cu parerea mea:

 

Corpul este frumos si tanar (de 23 de ani). Figura de tarancuta frumoasa.

Tehnica: in linii mari acceptabila, dar orientata spre maximum de profit.

GFE: nu l-am sesizat. Desi incearca sa destinda atmosfera, razand mult, uneori fortat. Un ras cam prostesc, daca ma intrebati pe mine...

 

Programarea respectata cu indarjire. Mai avea, evident clienti.

 

Evident un raport calitate pret peste media pietei. Da, de revenit. Dar nu, nu este ceea ce era pe vremuri o curtezana...

Link to comment
Share on other sites

Guest falcao.valy

Akula, postul detaliat este al subsemnatului. Futuloiu ( caruia ii multumesc pentru promptitudine ) , doar m-a ajutat cu pozele .

O zi buna .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest machucambo

Am sunat ieri.

 

A indexat la 150 finalizarea si 200 ora. Nu m-ar mira deloc sa fi primit info din "interior".

Pentru moment o am pe lista. Revin cu detalii daca o sa o vizitez.

Link to comment
Share on other sites

Guest falcao.valy

 

  Salut. A indexat la 200 RON , pentru ca a introdus si FK in meniu. Inainte nu oferea acest serviciu. Este cu atat mai incitant ( my opinion ). Oricum face banii. Trust me !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fetita volubila, simpatica foc dar un pic cam rigida... cat am stat de vorba a stat in picioare... ceea ce a atenuat din placerea conversatiei. Discutam de actiune, stabilim pentru o ora, ma duc repede la un dus de improspatare (are papuci dar mie nu imi plac  :-\) Baia curata, frumos dotata cu de toate... atentie! Sa nu fiti tentati sa puneti prosopul sau altceva pe grilajul de prosoape ca e inclinat si cad toate alea pe jos (cum ar fi chilotii mei care au cazut in apa !).

 

Ma intorc, mai un mic chat... se dezbraca, destul de neutru, si descopera un trup... foooarte interesant! Am ramas cu ochii bleojditi la sanii fetitei... exact ca in poze, forma care arareori o gasesc si care imi place de mor... medii, fermi, frumosi rau de tot! Apropos de comparatia cu pozele... realitatea arata un strop de burtica si picioarele o idee mai grosute, dar in rest... se vede ca sunt poze profesionale si facute ca la carte, nu ca in studiourile utilizate de majoritatea de la noi...

 

Si hai la un oral! Intr-adevar asta e punctul ei FORTE! Oral impecabil, cu de toate, fara manute, cu schimbari de ritm si unghi si un DT cum n-am mai primit de mult! Pana la cotor!!! Finalizare spectaculoasa prin CIM... io cu gandul la normal ma si pregatesc sufleteste sa o luam de la capat... cand imi atrage atentia subtil ca mai am timp de o tigare, un dus si atat :( Uff... daca mai aveam banuti in buzunar mai stateam o ora... si sa fac o pauza sa ma duc la bancomat nu se merita...

 

Note:

Aspect fetita: 9

 

GFE: 8 FK nu ma intereseaza, usor cam prea profi pe gustul meu, confratii sa fie avertizati ca timpul de palavre e inclus in timpul total... delicat...!

 

Locatie: 8

 

Oral, fara cauciuc, DT, cu finalizare orala: 10 cu felicitari!

 

Normal: o sa dau nota data viitoare, pentru ca o sa revin!

 

Halatul: 200 lei per ora...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest falcao.valy

 

Re-vizitat Mary acum cateva zile. Nu sunt prea multe de adaugat fata de recenzia mea anterioara. Halatul actual , asa cum am mai mentionat , a crescut la 200 RON /1 h , pt ca a introdus si FK -ul in meniu.

Apropo de acest serviciu, a fost lamentabil . Nici vorba de asa ceva , doar atingeri ale buzelor si alea oarecum fortate. Limba in gura , nici vorba. Compenseaza insa din plin cu oralul , care intr-adevar este piesa ei de rezistenta. Adanc, DT adevarat , coboara pana la cotor si o tine pret de cateva secunde in gat, am apasat-o usor si pe ceafa ( nu ca ar mai fi fost nevoie , dar am vrut s-o testez ) si nu a protestat. A fost incredibil, in maxim 3 minute ( de mult nu am mai finalizat atat de repede ! ) , i-am umplut gura cu sperma si a ramas si ea uimita ca nu ma mai opream , in valuri curgea, insa nu a comentat si nu s-a oprit decat atunci cand a recoltat absolut ultima picatura. Super senzatie !

Nr. 2 a debutat cu aceleasi tentative esuate de FK , am coboart insa la sanii ei superbi cu care m-am infruptat pe indelete minute bune si apoi am continuat in 69 ( cu ea din pct-ul meu de vedere este un must pozitia asta , s-o vezi cu capul in jos cum ia toata pula in gat , pana la cotor , este foarte tare senzatia ! ) , am rezistat mai mult , m-a intrebat daca nu vreau si normal, insa am refuzat , am avut chef de 2 finalizari orale cu ea si intr-adevar , au meritat din plin, finalizand si a doua oara in acelasi mod .

Mary - fata 9 , tot frumoasa !

Sani - nota 9 , superbi, naturali, buni de supt,lins, etc

Oral - nota 10 clar , DT + CIM !

Normal - nota 9 - de data trecuta , acum nu am servit , next time !

Halat -200 RON 1h , cu 2 finalizari incluse.

Recomand cu tarie ! Daca nu puteti trece de faza cu FK , nu are rost pt ca nu serveste asa ceva , decat ce v-am descris. Daca insa nu aveti probleme in aceasta privinta , mergeti cu inceredere si futeti-o bine .

Merita investitia !

 

P.S.  Undeva la mijlocul lui August isi ia 7-10 zile vacanta , dar va reveni . Mi-a confirmat ca se intoarce la treaba dupa concediu !

 

O zi buna la confrati !

Link to comment
Share on other sites

Guest machucambo

Am revenit cu review.

@falcao, jucao, castigao, teperao....

Eu sunt mai sceptic in privinta calitatii serviciilor oferite de Mary. Am ajuns ieri la ea dupa ce mi-am facut programare.

Am ajuns la blocul indicat si am fost rugat sa astept 2 min. Au fost 3, am urcat. Domnisoara ma astepta la apartamentul mentionat, fara inscriptie pe usa. Evident ca mi-am folosit capacitatile de adaptare in teren si am nimerit usa potrivita, usa dupa care era ascunsa Mary, imbracata in bluzita plasa neagra, cu bikini si sutien afferent, negreeeeeee. Descrierile anterioare i se potrivesc, este frumusica, ochii sunt vii, pielea fina, sanii frumusei, mai pamanteni decat in poze, fetita destul de zambitoare, fortat desigur, rasete nejustificate: ea spunea, ea radea, ma rog. Camera este semiobscura, saltea intinsa pe jos, cearsaf tavalit all day long, pernite de la tara, mici, uratele. Baia este curata, de apartament comunist, usile asemeni ( nu se prea inchid), prosopul era curat, mare, cu ursuleti, gel de dus barbatesc.

Desi am spus ca vin repede la ea pentru ca este libera, la fata locului mi-a spus ca nu se poate decat o finalizare, 150 ron. Am ramas pentru aspect, pentru ca aveam coaiele umflate, pentru ca afara era cald si la ea era destul de racoare, si ca sa o fut. In gura. Ceea ce am si facut. French kiss acceptat, chinuit, asa cum mentiona falcao. Oralul este bun dar nu m-a dat pe spate. La fiecare 30 de secunde imi cerea sa ma intind sa isi faca ea de cap cu mine, ceea ce nu am acceptat. Am tinut-o de cap, mi-am facut eu de cap cu capul ei si m-am asezat in genunchi doar cand aveam prezervativul montat pentru pozitia capra. De la spate nu e asa senzationala, curul fiind de copila si talia destul de inalta. Avea un plasture de la o accidentare in clanta. Eu I-am spus sa aiba grija cu "clanta". La fel si la piercingul din buza...parea destul de ieftin.

Da capo al fino am stat 35 min cu tot cu dus si cola (pe acare am luat-o eu de la minimarketul de la parter). Am platit 200 Ron la care mi-a dat rest din camera alaturata, 50 Ron. Corecta. Mi-am luat restul, prezervativele, ramas bun si am plecat.

 

Cu siguranta nu ma mai intorc. Pentru mine a fost o prestatie pe fuga, de nevoie. Nu o recomand DELOC cu tarie.

De aceea zic, Falcao, teperao cu recomandarile. Parerile sunt subiective. Este un cuib cu peste, fetele sunt puse pe facut bani. Spun fetele deoarece mi-a zis ca mai are colege.

 

Alegeti voi. Parerea mea.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest falcao.valy

Am fost din nou la Mary , dupa o pauza cam lunga ce e drept . Cand ne-am vazut chiar mi-a zis : ce s-a intamplat ca nu ne -am Mai vazut de vreo 3 luni , fapt pe care l-am apreciat ( de unde sa stie ea ca eu in intervalul asta de timp am futut si altceva ?) . Intalnirea a fost foarte misto , chiar aveam chef sa ma fut cu ea do nou . Fata de ultima mea vizita , pot spune ca de data asta am avut parte de un FK mult Mai imbunatatit , intretinut de mine ce e drept , dar mult Mai bun . Mai are mult de lucru aici , dar totusi e un pas ( timid ) inainte . Am avut parte in Afara de FK , de 2 nr , amandoua executate oral cu maiestrie de Mary , DT de mare efect , pana la coaie , amandoua numerele executate in poz 69 , finalizari in forta prin CIM , umplandu-i gura de sperma de fiecare data , fata curatand admirabil locul de munca . Decartat 200  Ron si Plecat multumit de serviciile oferite de Mary .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

M-am dus la Mary pentru o finalizare, am platit 100 lei. Dupa parerea mea este o fata frumoasa si la fatza si la corp, cand am fost eu avea parul de culoare saten deschis. Mi-a facut un sex oral foarte bun, fara prezervativ. Am vrut si sex normal. A stat cum i-am cerut. De altfel, este foarte amabila si e clar ca vrea sa fie pe placul clientului. Este o exceptie la capitolul FK, pentru ca e in oferta dar se eschiveaza. Pana la urma e deja un lucru cunoscut. Este foarte atenta la timpul scurs, dar, totusi, vreau sa precizez ca nu fura din timpul clientului cu chestii de genul vorbarie multa si inutila sau cu dus din partea ei in minutele platite de client.

Eu consider ca, pentru pretul platit, am primit servicii bune.

 

Link to comment
Share on other sites

Am fost acum vreo 2 zile la duduie, locatia este pe B-dul Mircea Voda, vis-a-vis de Biserica din capatul cu Camera de Comert (poate ar trebui schimbat in titlu).

 

Singura in locatie, relativ curat, dezavantaj salteaua pusa direct pe jos.

Duduia se prezenta bine, frumusica la fata, cur-craci-tate pe gustul meu.

Confirm cele spuse de @latino ref la par (o prinde mai bine culoarea asta, am inteles ca este pas intermediar catre blond platinat), sex oral (incet, lasciv, atentie la OO si finalizare curata), atitudine. Diferit fata de ante-vorbitori: FK oferit si sustinut fara note false, nu s-a stat cu ochii pe ceas si nu s-au facut aluzii la asta, eu intrand doar la o finalizare care s-a intins pe vreo 45 de min, fara graba si cu chit-chat agreabil inainte si in timpul partidei.

 

Per total, mi-a lasat impresia de dama de companie cu atitudine old-school cum erau acum vreo 7-8 ani cand piata de profil oferea mai putin volum si mai multa calitate. Nu stiu daca tine de click-ul facut sau nu, cert este ca eu am fost f multumit per total si cu siguranta voi reveni.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest falcao.valy

Salut. Revizitat aseara Mary . Nu sunt multe de adaugat . Aceeasi fata frumoasa , curata , Igiena impecabila . Acelasi oral de nota 10 : adanc , DT pana la coaie ( cum Imi place mie ) , gemete foarte excitante cand suge adanc pula ( nu ma intereseaza daca sunt reale sau false ) . Am finalizat de 2 ori , ambele numere executate oral , umplandu-i efectiv pana la refuz gurita cu licoarea magica de fiecare data , iar Mary constiincioasa , a cules admirabil totul pana la ultima picatura de sperma , lasandu-mi capul pulii curat complet . La primul numar m-a terminat rapid . La cel de-al doilea numar, e drept ca la un moment dat am vrut sa o opresc din oral si s-o fut pe la spate ( imagine superba cu bucile ei perfect rotunde ! ) , dar era atat de misto senzatia , iar Mary sugea atat de bine , incat nu am resistat tentatiei ca s-o fut din nou in gura si am cedat asa . De remarcat ( in afara de oralul impecabil ) , este faptul ca a imbunatatit FK -ul , chiar daca nu considerabil ( in sensul ca nu este adanc - DFK ) , totusi de data asta il intretine mai mult si poti sa ii bagi limba in gura mai mult ( nu ca pana acum , sarut cu varful buzelor ) . Deci mai bine . Eu personal voi continua sa o mai vizitez . Halat neschimbat : 100 fin , 200 1 h cu 2 fin incluse . O zi buna va doresc !

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest falcao.valy

Bun . Si acum continuarea . Cu mare chef de futut si dupa dezamagirea intampinata la Clucerului , am Sunat la Mary si spre norocul meu am prins-o libera . Am vorbit cu noua secretara , intrucat Mary a schimbat secretara veche care era o acritura , noua fata fiind mult mai de treaba , adica vorbeste mai frumos si e mai deschisa . M-am felicitat in gand pentru alegerea facuta , intuind futul de calitate ce avea sa urmeze . Ajung , urc , ne sarutam pe obraz la intrare si mergem in camera . Discutam putin diverse si infierbantat cer un prosop sa merg la dus . Prosop impecabil de curat , baia idem . Revin in camera de lucru si ne intandem pe celebra saltea si incep atacul prin sugerea sanilor si a sfarcurilor , coborat treptat spre pizda perfect epilata pe care incep sa o ling la greu , se uda , geme , ma intrerup si ma uit la ce frumos se desfac labiile ( nice ) , apoi continui minute bune . In cele din urma Mary ma roaga sa se ocupe si ea de mine . Ma las pe spate si incepe oralul ei desavarsit , parca si mai bine de data asta : cu lingerea capului pulii cu limba , apoi lins pe toata lungimea , coborat la 00 , limbi memorabile pe ele , intors si luat treptat toata pula si supt frate la greu , oferindu-mi o Imensa placere , mai ales ca si gemea sacadat in timp ce o sugea pana la coaie . Bineinteles ca nu am rezistat foarte mult si sperma fierbinte I-a invadat gura , dar Mary nu s-a oprit din supt pana nu a cules toata substanta . Superb . Pauza , dusuri si numarul 2 a fost atacat de Mary de data asta , care m-a rugat sa ma intind pe spate si sa se ocupe de cel mic sa il resusciteze . Ceea ce a si reusit intr-un timp record , apoi bineinteles ca nu puteam ramane pasiv si am inceput sa o ling si eu in pizda , trecand la un 69 de senzatie . M-a amuzat ca la un moment dat , se intrerupe din supt si ma intreaba daca nu vreau sa fac si miscare , la care eu am zis ca de data asta nu , ca o sugea pre bine si I-am zis sa continue . Evident ca la scurt timp , Mary m- a terminat si a doua oara , dandu-mi drumul in valuri de sperma in gura ei , insotit de spasme de placere . Absolut remarcabil si sublim oralul ei . Halatul ca de obicei : 100 fin ; 200 Ora cu 2 fin . Am plecat extrem de satisfacut si in acelasi timp propunandu-mi sa o vizitez mult mai des pentru ca la scorul Asta e un must . Plus oralul perfect executat si cu finalizare fara probleme CIM . Aceasta este strict parerea mea .

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest falcao.valy

Revizitat aseara Mary in noua locatie de pe Bd.Unirii . Nu mai detaliez . Am fost servit cu 2 numere , ambele executate oral de catre Mary . DT , suge cu abnegatie pula pana la coaie , incercat unghiuri diferite , limbi pe oo , finalizat CIM de fiecare data . A cules toata sperma pana la ultima picatura ( minunata senzatie ) . Halat 200 Ora - 2 fin incluse . Nici de data asta nu ne-am futut normal , adica in pizda . Nu am rezistat insa tentatiei de a-I umple gura de sperma . O sugea prea bine .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Perfecta descrierea facuta de  Falcao Valy - m-a scutit de a mai reitera aceleasi senzatii cu un gen literar mai putin talentat, asa ca mi-am permis sa dau copy/paste -  (mai putin faza cu FK - pentru care nu sunt amator si pe care n-am mai inclus-o in citat). Am fost azi, locatia este vis-a vis de Mall Vitan, apt spatios, si dotat corespunzator scopului. 200h / 1 ora si un pic.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Buna,tuturor dupa acest forum.Programul meu de munca este de L-V,de la orele 9-22.Serviciile mele sunt.oral cu fin orala sau corporala,normal cu diferite poziti,69,Fk in functiie de igiena si mici fantezii.O zi minunata tuturor.PUP

P2060024.jpgP2060035.jpgP2100059.jpgP2160079.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...