Jump to content

Fete disponibile Outdoor / Masina


Galaxy9898
 Share

Recommended Posts

Salutare ! 
Dupa cum spune titlul as dori sa cunoasc ceva fete pentru servicii sexuale contracost outdoor ,/ masina , pe zona Bucuresti 

Stiu ca poate va intrebati de ce nu merg in locațiile lor , raspunsul este ca nu pot sa lipsesc mult de acasa , multumesc 

Daca vede vreo fata disponibila topicul si e disponibila pentru asa ceva sa lase un mesaj privat

multumesc 

Link to comment
Share on other sites

Va complicati,mai bine cautati anunturile pe sectorul unde locuiti si fitrati dupa zona

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Galaxy9898 said:

Salutare ! 
Dupa cum spune titlul as dori sa cunoasc ceva fete pentru servicii sexuale contracost outdoor ,/ masina , pe zona Bucuresti 

Stiu ca poate va intrebati de ce nu merg in locațiile lor , raspunsul este ca nu pot sa lipsesc mult de acasa , multumesc 

Daca vede vreo fata disponibila topicul si e disponibila pentru asa ceva sa lase un mesaj privat

multumesc 

Sigur ca da, stai linistit ca te anuntam

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
On 03.03.2024 at 5:55, Galaxy9898 said:

as dori sa cunoasc ceva fete pentru servicii sexuale contracost outdoor ,/ masina , pe zona Bucuresti 

Eu vad doua solutii: 

1. iti iei masina si te duci tu in zonele in care sunt fete pe strada seara (Rosetti x Vasile Lascar, Mihai Bravu, Luica, etc).

2. Cumperi o cartela pre-paid, un burner phone si iti dai tu anunt pe publi24, la matrimoniale El pentru ea, cu cerinta ta. Ar trebui sa te contacteze prestatoarele care se baga la asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...