Jump to content

(V) 50-100 Colege Bune 0723025635


Guest blackman
 Share

Recommended Posts

Guest blackman

DOUA  bombe sexy, amante super sexy, te asteptam aici sa iti oferim servicii de calitate deosebita in ciuda pretului de criza, dar promitem sa marim pretul curand. Vino sa ne simtim bine impreuna, 0723025635 ( 0723.025.635 )

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6]

 

Programare telefonica: dificultatea consta in faptul ca ambele lucreaza pe acelasi telefon. Este o chestie de noroc daca vreti sa ajungeti la una anume din ele, pentru ca practic nu tin cont cu cine vorbesc la telefon si ce programari fac. Eu plecasem pentru aia mai mica si tunsa mai scurt, insa la fata locului a trebuit sa ma reorientez.

 

Servicii: O+N, 50 lei finalizarea, 100 lei ora.

 

Locatia: O strada adiacenta Strazii Dristorului, apartament la parter cu 2 dormitoare . Fetele intretin o atmosfera de fast-fut autentic, asa ca nu au fost in stare sa-mi inmaneze un prosop nefolosit. Veneam insa de acasa asa ca nu am trecut pe la baie decat sa ma clatesc putin, stergandu-ma cu niste servetele.

 

Fata: desi la telefon am spus ca ma intereseaza tipa mai micuta, cand am ajuns respectiva era ocupata, asa ca m-a primit colega. Care colega nu are mai mult de 160 inaltime si cca 50 kg. Desi slabuta, are un colacel destul de dizgratios in zona talei, sau mai exact acolo unde ar trebui sa fie talia.

La fata este banala. Ma intrebam cat de micuta este colega, daca cea care pare mai inalta in poze este totusi atat de scunda.

 

Prestatia: inceput cu un oral neprotejat, cu o viteza mare si ajutandu-se vartos de manuta. Dupa 2-3 min am oprit-o si am trecut si la normal. Pizdulicea destul de larguta, cu niste labii carnoase, insa nu era epilata prea recent. Am pus-o initial pe mine si dupa ateva minute a obosit. Am schimbat in doggy, si am futut-o asa inca vreo 5 minute la intensitate maxima. La un moment dat se incalzise si ea, insa am fost egoist si nu am vrut sa mai prelungesc momentul, ejaculand in prezervativ.

 

Concluzii: doua fete de la tara venite in Bucuresti sa faca niste banuti. Nu va asteptati sa respecte vreo programare sau sa nimeriti sa intrati chiar cu cea cu care ati vorbit (sau ati crezut ca ati vorbit) la telefon. Desi as fi vrut sa o fut si pe bondoaca din poze, eu nu mai revin.

 

 

post-139-150392359719_thumb.jpg

post-139-15039235972_thumb.jpg

post-139-150392359722_thumb.jpg

post-139-150392359723_thumb.jpg

post-139-150392359724_thumb.jpg

post-139-150392359725_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Este vreo legatura intre subiectele din fotografiile atasate si persoanele din locatie??? La pretul afisat, pozele sunt interesante, excluzand fast-fuck-ul de care amintesti!

Link to comment
Share on other sites

Guest blackman

Pe aia mica nu am vazut-o pentru ca era ocupata. Insa cea "inalta" este cea cu care am intrat eu, recunosc atat conformatia cat si parul.

Daca vrei doar o tinerica fara pretentii de GFE, atmosfera sau intimitate, poate fi o solutie.

Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu la fete, am vrut sa intru cu cea mica de statura, citisem niste recenzii ff placute legat de fata tunsa scurt; nu am s-o lungesc cu programarea, meniu-ul etc, am sa spun doar ca mi-a placut, ptr 100 ron ora m-am simtit bine, nu ai spune ca esti la un fast-fut, camera curata, liniste, fata  curata si chiar m-a facut sa ma simt bine, fara graba si fara chestii de genul nu pot sa stau asa, ma doare, mai ai... Eu sincer le recomand. Mai citisem un post pe forum, in care cineva intrase cu amandoua odata, spunea respectivul ca fetele se misca bine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...