Jump to content

(V) Cristina / Calarasilor - Hyperion / masaj profesional - 0729.675.282


bicubic71
 Share

Recommended Posts

Salutare.

Am gasit zilele trecute un anunt pe anuntul.ro ce prezenta o domnita bine proportionata ce sustinea ca face un masaj profesional cu produse profesionale, etc. M-am gandit sa fac o incercare si desi nu eram sigur ca masajul e tot ce mi se va oferi, m-am gandit ca nu am nimic de pierdut asa ca am purces. Anuntul suna cam asa:

MASAJ 100% profesional, produse profesionale, relaxare, intretinere, presopunctura, reflexo, deblocari cervicale, antistress, inghinal, thailandez, atestat si experienta, ofer/ cer seriozitate, poze reale - 0729675282 ( 0729.675.282 )

Am ajuns la locul cu pricina, undeva pe langa Hyperion un pic mai devreme deoarece imi luasem in calcul traficul si imi place sa fiu punctual. Desi rezervarea a fost facuta in prealabil, domnisoara Cristina (asa s-a recomandat) a fost disponibila cu 15 minute mai tarziu decat era programat (din cauza altui client a spus), tocmai in punctul in care eram pe cale sa intru in masina si s-o las balta. M-a convins ca vina nu i se datoreaza asa ca m-am induplecat si am urcat.

Fata pare sa fie cea din pozele anuntului (unde nu i se vede fata). 

Am urcat sus, apartamentul are 2 camere, modest dar curatel. Am facut un dus pentru care am primit un prosop curat care mirosea frumos. La capitolul geluri cap pst insa, am gasit 2 marci in baie, ieftine, din care unul parea lungit cu apa.

La intoarcere in camera m-a asteptat domnita, imbracata, pregatita de masaj, ambianta sonora OK, etc. Am extins din start timpul la 2 ore (nu merg des, dar cand ajung nu ma incurc) si am decartat 200lei.

Ce am primit, a fost exact cum e descris in anunt. Masajul a fost excelent, chiar neasteptat de bun, cu tactica si energic, facut pe masa de masaj. Timp de 2 ore nu m-a scapat din maini, nu s-a odihnit decat din cand in cand in momentul in care cate un telefon suna in disperare. Nu m-a deranjat foarte mult caci tele erau puse sa sune pe volum mic.

La plecare am mai facut un dus, si ne-am despartit. Eu personal voi reveni pentru masaj. Am intrebat de altceva si mi s-a spus ca este exclus. Am scris toate astea ca sa stiti si voi la ce sa va asteptati dat fiind faptul ca anuntul e publicat la rubrica "MATRIMONIALE ea cauta partener".

S-aveti bafta!

post-6517-150392358228_thumb.jpg

post-6517-15039235823_thumb.jpg

post-6517-150392358232_thumb.jpg

post-6517-150392358233_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salutare voua,

Eu o vizitez pe tipa de vreo 2 ani.  Desi sunt destul de carcotas si de multe ori despic firul in 4, in ceea ce priveste masajul nu prea i-am gasit niciun cusur de-a lungul timpului - nota 10. Cine vrea sa o viziteze daca vrea sa primeasca un masaj bestial sa tina cont de urmatoarea chestie: igiena impecabila. Probabil ca nici ea nu se simte confortabil daca emani diverse mirosuri si automat nici masajul nu va fi 100% cel pe care stie sa il ofere. Din cand in cand mai are cate o colega de apartament care in general ofera companie.

In rest numai de bine

Link to comment
Share on other sites

MASAJ 100 % profesional, produse profesionale, relaxare, intretinere, presopunctura, reflexo, deblocari cervicale, antistress, inghinal, thailandez, atestat si experienta, ofer/ cer seriozitate, poze reale, 10 Apr 00:34

0729675282 ( 0729.675.282 ) Bucuresti

 

Sunat ieri la ora 13, cerut detalii, explicat toate tipurile de masaj si ca se ofera si o finalizare in 100 lei halatul. Nu m-a interesat modul de finalizare pentru ca imi doream mai mult masajul. Ramane stabilit sa o sun la ora 17 sa ii confirm cand ajung. Imi raspunde si ma programeaza la ora 18.40. Luat taxiul sa nu intarzii si .... sun la 18.40 din fata la Hyperion. Imi raspunde ca are client si sa mai astept 30-35 minute....

O trec la tepare pentru ca nu a respectat intelegerea si pentru ca pentru mine a fost o teapa de 15 ron/taxi + timp pierdut.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...