Jump to content

Roxana timida dar superba 0721601873 Drumul Taberei


IonutFlorin94
 Share

Recommended Posts

  • Futuloiu changed the title to Roxana timida dar superba 0721601873 Drumul Taberei

Exact despre acea zona este vorba. Cartierul ghencea mai exact zona Tudor Valdimirescu.

Pretul comunicat de ea in mesaj a fost 150 lei finalizarea și 50 lei în plus pt fin orala sau 350 lei ora.

2 hours ago, NYN said:

Ce preturi avea mimoza pe 30/60 min  ?

Pretul comunicat de eain mesaj pe wapp a fost 150 lei finalizarea plus 50 lei finalizare orala sau 350 lei ora.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, NYN said:

Am fost pana la ea. Tipa pare ca a trecut prin o nastere, cam grasa, tinerica, sanii lasati, pozele te cam induc in eroare.
Super incepatoare, venita din Constanta, sta cam o luna. E pe facut banii si nu intelege cu ce se mananca in ce s-a bagat.
E genul care se fute cu tine uitandu-se in dreapta sau in stanga, nu saruta doar gen un pupic si gata, nu exista sarutat sau FK sau alte chestii.
Preturile sunt ca pe whatsapp 150 cu 350. Am stat 10 minute la o tragere rapida.  Sar putea sa se futa si fara daca plusezi la bani.
Va fii un declin rapid la tipa cred. E ascuns blocul, a fost greu sa il gasesc.

Deci nu face french kiss cum a promis? Oralul cum a fost? Se pricepe? Limbi accepta? De futut e buna? Eu ti-am zis,  faptul ca mi-a cerut banii în primele secunde mi-a dat ceva de bănuit ca se promite una și alta e după ce ai dat banul. Prea mare insistenta de a cere banii înainte. De aia nu am rămas. Am fost la fete care au fost deschise la câteva săruturi înainte de a ma decide dacă rămân sau nu, nu mai zic de arătat corpul. Asta în mod tare ciudat, zic vreau un pupic înainte, da puțin prosopul la o parte, nimic nu se putea. Mie unul îmi plac incepatoarele timide care nu au rutina deja făcută și cu care te simți ca și cu o prietena sau iubita, dar înțeleg ca aici nu e cazul?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...