Jump to content

(V) SORINA 0735014751 Diham/ Nicolae Grigorescu


Guest blackman
 Share

Recommended Posts

Guest blackman

SORINA, poze reale din locatie, bruneta, cu silicoane, ofer companie intima domnilor, doamnelor sau cuplurilor, mici fantezii, fara graba, central, Piata Romana, 100 L finalizarea, 150 L ora, am 2 colege, 0724929296 ( 0724.929.296 )

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6][attach=7][attach=8]

 

Programare: Discutat cu 30 minute inainte, fara probleme din acest punct de vedere. Voce si atitudine ok la telefon, am decis sa-i fac o vizita.

 

Servicii: oral si normal, ambele protejate, 100 lei o finalizare sau 150 lei ora.

 

Locatia: zona Lahovari, in spatele McDonald's-ului de la Romana. Trebuie mentionat ca este un cuib in toata regula, sunt mai multe fete care se promoveaza in AT cu mentiunea P-ta Romana si care activeaza in aceasta locatie.

Apartamentul este spatios, cu living-bucatarie deschisa, insa nu foarte curat. Baia mare, cada pe colt, gel de dus, prosop care chiar parea curat si nefolosit.

 

Fata: pozele sunt ale ei si facute in locatie. Cam 160-165 inaltime, un pic plinuta, cca 58-60kg. Sani siliconati, arata si se simt destul de ok, desi sunt un pic lasati. Bruneta la par, ochi verzi absolut superbi, simpatica la fata. Pasarica curata si neepilata complet, poarta o dunga subtire de par in zona.

 

Prestatia: inceput cu un oral protejat bunicel. Incearca sa o ia cat mai adanc, accepta si sa o apesi incet pe ceafa, dar se ineaca dupa 3 secunde cu ea mai adanc. Am pus-o apoi pe mine astfel incat sa am acces si la sanii aia cu silicon. Tipa destul de pasionala, se simte ca nu isi reprima placerea, astfel incat lucrurile au decurs foarte ok. Am schimbat mai multe pozitii, am finalizat in cauciuc intr-un doggy incitant, cu ea frecandu-si frenetic clitorisul si avand de-asemenea un orgasm.

 

Am platit la inceput 100 lei, am stat cca 35 minute. Chiar daca este un fast-fut, este la limita superioara din aceasta categorie.

Tot aici am mai fost si la tipa intitulata Bella pe AT, telefon 0754500416 ( 0754.500.416 ), in urma cu cateva zile. Recenzia va urma...

post-139-15039235803_thumb.jpg

post-139-150392358032_thumb.jpg

post-139-150392358034_thumb.jpg

post-139-150392358035_thumb.jpg

post-139-150392358037_thumb.jpg

post-139-150392358038_thumb.jpg

post-139-15039235804_thumb.jpg

post-139-150392358041_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Atras de poze si de povestirile colegilor, mi-am zis ca nu e mare paguba sa o vizitez si eu pe Sorina 0735014751 ( 0735.014.751 ).

N-are anunt pe anuntul.ro, in schimb mai are anunturi pe diverse site-uri de specialitate, inclusiv pe alte forum-uri.

Mai jos e parerea mea despre vizita, cu toate ca e posibil sa ”ma pis impotriva vantului” (scuzati expresia), fata de parerile altora. Incerc sa fiu cat mai obiectiv.

 

Conversatia telefonica: Pt a fi sigur ca prind o programare cand vreau eu, am realizat aceasta operatiune cu cateva zile inaintea vizitei, confirmare inainte cu 24 ore.

La telefon, Sorina iti deschide pofta de taclale, vorbareata si haioasa, nu grabeste eventualul client, discutia a avut efectul scontat, programare efectuata.

 

Locatia: pe bd. Nicolae Grigorescu, strada adiacenta, vis-a-vis de OMV. Bloc 4 etaje comunist, apartament vechi cu 2 camere, dormitor nedisponibil (mai dureaza renovarea), living cu 2 fotolii acoperite de cuverturi pe care mai sta motanul si lasa par destul de mult (aveti grija la haine – va ajuta si Sorina cu un dispozitiv anti-par/scame), canapea extensibila, asternuturi curate. Dotari vechi, baia functionala dar necesita renovare/faiantare, prosop curat mare, umeras. Locatie – nota 7.

 

Fata: o fata normala, miniona, (160 cm/50 kg), nu m-a uimit prima infatisare, echipament sexy in dotare, varsta estimata 30-33 ani, pozele o avantajeaza, silicoane prea tari, sani departati unul de celalalt, sfarcuri erectile, ten inchis, la trup nu mi-a placut prea tare in sensul ca are forma de trapez, un corp de inotatoare/handbalista, ceva tatuaje neinspirate, brate ce evidentiaza forme de biceps (sa nu zic musculoase), fund micut, creand o imagine nu prea sexy, nefeminina. Corp – nota 7.

In schimb, la fata e draguta, are ochii verzi frumosi, ca atitudine stie sa se faca placuta prin discutii light, nu contest inteligenta sau istetimea, e amabila, zambitoare, dar totusi nu s-a creat click-ul prea mult cautat de unii dintre noi, mi s-a parut o atitudine prea profesionista. GFE – 8.

 

Prestatia: Dupa ce-am sorbit o cafea si ceva discutii, am probat si baia, am revenit pe terenul de joaca, unde Sorina a inceput un teasing placut, sarutari, imbratisari, FK-ul este o iluzie. Nu stiu ce inteleg altii prin FK, eu inteleg pe romaneste ”sa-ti iei limba-n gura”, ceea ce aici n-a fost cazul, a existat decat sarut cu buzele, no tongue. A urmat un oral neprotejat bun, soft, lent, evident umed, fara dinti, ajungand si la oua sa le dezmierde, deepthroat nu reuseste decat in pozitia 69, altfel nu poate, cel putin la mine. Oral neprotejat – 8,5.

Dupa cateva minute bune si pozitii excitante de supt, am trecut si la echiparea pulii pt a purcede la normal in pozitia clasica, nu inainte de a gusta si poarta de intrare, ce s-a dovedit curata, dar putin intepatoare (efectul de 2-3 zile nerasa). Un normal – normal, fara prea multe artificii, gemete usor false, trecut in umeri-craci si in cele din urma finalizand in prezervativ. Sex normal – 8.

 

Concluzii: nu este ce ma asteptam in urma recenziilor citite pe alte forumuri, tocmai de aceea spun ca e posibil sa fiu putin contra vantului, poate ca m-am dus la pomul laudat, poate ca n-am fost destul de interesant se cream impreuna celebrul ”click”, insa trebuie sa admit ca am gasit un raport calitate/pret – bun. Pt 40 min/ 1 finalizare am platit la sfarsit 100 lei. Mai exista varianta de 1 ora - 150 lei.

Cam atat am avut de spus.

 

[attach1][attach2][attach3][attach4]

12308_296f4ce8506c363dfe34fb6911f3e1efacf8f533.jpg

12310_91a890047c09fd8f4f052982e2a7efda9112df13.jpg

12312_82896579756c0cfe946de8f94bae13fa01500f37.jpg

12314_3febea5ca9982a4434dec5ad90d8b1a07470dced.jpg

Link to comment
Share on other sites

A urmat un oral neprotejat bun, soft, lent, evident umed, fara dinti, ajungand si la oua sa le dezmierde, deepthroat nu reuseste decat in pozitia 69, altfel nu poate, cel putin la mine.

 

 

69 lady on top? Sa stiu daca mai trag odata lozul ...

Parea ca se ineaca dupa primii 5 cm

Link to comment
Share on other sites

@exlex: mi-a fost lene sa explic exact pozitia, a fost aproape de pozitia 69, adica ea imi sugea pula stand intoarsa cu fundul spre mine, daca m-ar fi calarit se numea exact 69.

Sigur lua in gura mai mult de 5 cm si n-am simtit probleme de inecare, oricum n-am obosit-o prea tare in DT pt ca voiam s-o si fut.

 

 

Legat de tras alt loz, cum consideri.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...