Jump to content

(V) Simona 0768838697, Tineretului


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Anunt luat din AT.

 

" SEX total, pustoaica, ochi verzi, sani nr. 3, 1.70 m, 50 kg, te astept intr-un cadru intim si discret pentru a petrece impreuna clipe de vis, sex oral, normal, anal in orice pozitie, nu raspund la nr. privat, caut colega, 0768838697 ( 0768.838.697 ) Bucuresti , 50L "

 

[attach3][attach2][attach1]

 

Locatia se afla pe strada Visana, perpendicular pe B-dul Tineretului.

Mi-a spus ca o cheama Simona (sau Mona). Fotografiile sunt ale ei (cele in care apare  o tipa bruneta cu parul usor peste umeri, iar desupra gleznei piciorului sting are un mic tatuaj). Ce nu se vede in poze este ca are sanii mici, cel mult nr.2, iar pe coapsa dreapta are un semn destul de urat, un fel de gaura, in care iti intra degetul mare cu totul, cand  o iei pe la spate. Are ochi deschisi la culoare, n-am remarcat sa fie verzi. Intr-adevar are corp frumos, de asta am decis sa ramin. Am platit la inceput, dupa care am primit prosop si m-am dus sa ma spal. Baia e ok, cu 2-3 cutii de sapun lichid.

Dar serviciile lasa de dorit, nu face decat strictul necesar, fara artificii, fara floricele.

Oralul se putea si neprotejat, inclusiv cu deep, dar eu aveam o iritatie destul de urata, asa ca n-am avut cum sa ma impotrivesc folosirii cauciucului. In concluzie oralul s-a desfasurat protejat, destul de mecanic, nici urma de deep. Asa ca dupa  5 minute am propus sa trecem la 69.

Pasarica a fost curata, epilata impecabil . Dupa alte 3-4 minute a propus ea sa trecem la normal, si s-a pus cu fundu' in sus . Am dat pina n-am mai putut, si m-am fortat sa termin, ca dadea semne c-o doare, sau ca se cam grabeste (desi nu a spus nimic concret in acest sens). Nici eu parca nu am vrut s-o mai lungesc, vazind ca pare c-am plictisita  - desi nu era decat 8.30 seara). Per total, atmosfera de fastfut. In timpul cat m-am dezbracat si apoi m-am imbracat, am discutat despre zodii (subiect ales de ea) si la sfirsit a stins lumina total, sa-mi arate oja ei fosforescenta. Deci la minte e inca frageda  :D .  Se pare ca mai are 2 colege, din care una nu face si anal, din cate am inteles la telefon.

As da o nota de 6 spre 7 , si asta doar pentru ca arata bine. Eu nu mai revin.

8287_b0e61f9358f30d49f8762fbd0bff59c9cb8130ea.jpg

8289_6fe12cd4cfda766fff1bda270b30d164b5e95049.jpg

8291_98f03cf13bfd378bfe7723077355dba83036320e.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

am fost eu in locatia de la mall...dezastru fast forward telefonul suna si clientii sunt tinuti pe la usi, nu imi dau seama de ce am ramas dar regret, tipa foarte larga si foarte dusa mi s-a parut, din punctul meu de vedere nu am cum sa recomand.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...