Jump to content

Galati - 0792126041 - Eva


pidsadera
 Share

Recommended Posts

  • 4 months later...

RECENZIE:
Locatie: 8.7 (reper: inspre port, strada Egalitatii)
Aspect: 8.8 (chip: 8.7 / corp: 8.9, gagicuta frumusica, undeva la 1.68 cm, botox in buze, par negru prins, ochi verzi-caprui, sani mari siliconati, fund rotund, carne tare, slim, bronzata maxim, cateva tatuaje)
Oral: 8.5 (neprotejat, incearca deep, cu atentie la sateliti, se simte bine)
Normal: 8.5 (protejat, accepta pozitii, stramta, se implica si participa la actiune)
Gfe: 6.7 (accepta pupici de la gat in jos, te trage in ea)
Atitudine: 10 (prietenoasa, deschisa la discutii)
Igiena: 10 (curata, nimic suspect)
Halat: 150 RON (pentru o finalizare) 

Naratiunea:
Va salut,
Am ajuns la Eva pe la sfarsitul lui aprilie, locatie undeva prin port, ceva locuri de parcare in zona. Discutiile le-am avut pe whatsapp, am stabilit din scurt, in 5 minute eram deja la ea, aveam chef de tavaleala. Prin zona sunt niste pisicute hazlii jucause, sa nu va fie teama daca va abordeaza :D . Urc 4 etaje, si imi deschide Eva usa, toata un zambet, prima impresie una foarte buna, arata bine desi nu merge la sala. Avea o tinuta super sexy, scoteau in evidenta formele ei apetisante. Locatia era pazita de o armata de unicorni de pluș. Am stat putin de vorba si dupa igienizare m-a intrebat ce imi place. Oralul mi-a placut, sustinut, cu atentie la bijuterii, ceva deep, buzele se simt foarte bine pe pula. La normal am schimbat cateva pozitii, nu comenteaza, pare ca ii place si la turatii mai mari, m-a lasat sa ma joc cu ea, cu sanii ei siliconati.  
Dupa capitulare a strans tot si ne-am urat la revedere.
Overall eu m-am simtit bine in compania Evei si o sa mai revin cand sunt prin zona.
Spor  

Notite)
1)Arata mai bine in realitate decat in poze, piele fina ca de bebelus
2)Nu accepta 69/cunni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...