Jump to content

mistress Roberta


bibicul72
 Share

Recommended Posts

Am gasit in anuntul.ro la categoria stapane pe mistress Roberta cu nr. 0749842590 ( 0749.842.590 ) si care cere 400 de lei pentru o sedinta. Pe Roberta am cunoscut-o in 2009 cand avea nr. de telefon 0724004558 ( 0724.004.558 ) si presta in locatia Marei(o casa pe V. Burla). Si atunci tot 400 de lei pretindea. Asa ca am sunat la noul nr. si cu greu, dupa mai multe incercari am reusit s-o fac sa-mi raspunda. Tipa e plina de ea(asta nu e o surpriza pentru mine) chiar si la telefon incercand sa ma impresioneze cu experienta ei. Dupa ce i-am acceptat fitele de mare diva am reusit s-o fac sa-mi dea adresa(bl. XXX ; ap.XXX : str. Valea Oltului XXX ; sector 6),  dupa aproximativ 40 de minute am sunat la usa. Mi-a raspuns ea, este deformata rau, cred ca are 100 de kg la 1.70 m, fapt care in legatura cu ADN-ul ei rrom o face ...brrr ! ...brr ! ...nefrecventabila(sunt rezonabil). Cred ca mi-a vazut  rictusul pentru ca mi-a propus ca sedinta sa coste 300 de lei dar pentru mine si 50 de lei erau prea multi. Am pretextat ca mi-am uitat portofelul in masina si dus am fost.

P.S. Tipa nu era o frumusete nici in 2009 dar era svelta si avea rautatea si experienta unei adevarate dominatoare !

Mara(in studioul ei) si Roberta

[attach=1][attach=2][attach=3]

@bibicule, nu se da adresa exacta a unei dameze, ok?.

Edit by Rex.

post-5060-150392355855_thumb.jpg

post-5060-150392355858_thumb.jpg

post-5060-150392355859_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...