Jump to content

Despre noroc si gelozie - Alexa Vitan 0750169535


tottau
 Share

Recommended Posts

6 hours ago, pidsadera said:

Salut, am scris recenzii pozitive si negative. Nu iti inteleg dilema. Daca ai fost la Alexa, nu te impedica nimeni sa lasi un feedback. Bafta

A fost doar o observatie pt a rade, nu te supara 🍻. Te consider opusul meu... tu Gaston si eu Donald Duck 

Nu am fost la Alexa, vorbeam in general. Eu povestesc o parte foarte mica din intalnirile pe care le am, ca sa nu va plictisesc cu liste de reclamatii, defecte, tepe, etc... si deja scriu atenuat fata de ceea ce simt sau ce as scrie pe forumurile altor natiuni in aceleasi imprejurari. Vad ca aici aplicati standarde de masurare foarte diferite fata de ale mele si ale altor natiuni, dar nu este o critica, este doar o observatie. Chiar WantedArtist, un strain, scriea despre dezastre folosind 8,9,10,11 etc. Scoruri pe care probabil un barbat nici nu le-ar da sotiei lui, abunda aici, chiar si in fata descrierilor „oral: banal, doar capul puli, fara implicare, monoton, fara atentie la ouele, am simtit dintisori, cand m-am intarit putin a pus imediat caciulita": 8.5 (!) Altundeva ar fi generos 1.5   Dar repet, doar observatii, discutii generale, fara rautate, nimic impotriva nimanui, doamne fereste 😅

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nici mie nu mi-ai iesit cu delegatia la Galati. Pana acum am reusit sa imi fac abonamentul de telefon cu cineva din Galati, care s-ar incadra in anunturile postate pe Galaț. Mai mult nu mi-a iesit.

Link to comment
Share on other sites

Pai brother @pidsaderapune anunturi si poze de ma spage. Inca nu mi-a "jurat" (mie personal) ca merita sa imi fac ordin de deplasare pentru Galati ca sa si f**t chiar ce posteaza.

Acum, fara la OHA, a postat niste anunturi din cauza carora am indoit si gresia si faianta din baie admirand pozicile. Ma pune ganduri faptul ca nu am vazut nicio recezie. Chiar nu a fost niciun confrate ori sunt de top, de top, de top mandretele si le tineti - sacalilor, cum va tot zic - doar pentru voi?!?

(Constatare super-trista - de ani, ca sa nu zic decenii, fut doar urate, cum bine zicea un confrate).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...