Jump to content

DOAMNA senzuala, Monica, ACR Obor, 0727574250


Guest papuasul
 Share

Recommended Posts

Guest papuasul

 

DOAMNA senzuala, sincer frumoasa, un pic timida, cu forme de femeie adevarata, ofer companie intima acelor domni ce doresc sa cunoasca o tipa pasionala, care stie sa satisfaca si sa se implice, ACR Obor, sex total, 18 Jan 11:00    0727574250 ( 0727.574.250 ) Bucuresti Pret 150 ora

 

 

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6][attach7][attach8]

 

Am sunat. :)

Monica, 27 de ani, in spate la ACR Bucur Obor, pe Masina de paine. Sex total, oral neprotejat insa fara CIM.

Pentru mine nu se califica, mai ales ca din pozele din AT pare un pic peste greutatea pe care o agreez.

post-750-150392355728_thumb.jpg

post-750-15039235573_thumb.jpg

post-750-150392355731_thumb.jpg

post-750-150392355733_thumb.jpg

post-750-150392355734_thumb.jpg

post-750-150392355736_thumb.jpg

post-750-150392355737_thumb.jpg

post-750-150392355738_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Am apelat la serviciile fetei de curand. Nu mai presteaza in zona Obor, s-a mutat in proximitatea statiei de metrou Costin Georgian.

 

Locatia

 

Contrast mare intre cum arata zona/blocul si cum arata garsoniera-laborator. Blocul si holul arata ca in filmele alea romanesti despre comunism, insa garsoniera este decorata placut si cu gust iar inauntru domnesc curatenia, ordinea si disciplina.

 

Felina

 

Cum zicea colegul papuas, domnita sare un pic pragul cu greutatea, insa nu rau. Este voinicuta, are picioarele groase, insa situatia nu as zice ca este chiar atat de groaznica. Scruteaza lumea de pe la 1,60 iar greutatea o estimez pe la 70-75. Nu este o frumusete, mutrisoara mi se pare destul de banala, ceea ce o mai ridica un pic fiind ochii verzi. Are o alunita destul de mare si inestetica pe langa tampla stanga. Sanii mi-au parut micuti, nu am cercetat foarte detaliat problema intrucat am fost doar la proba orala. In anunt zice ca este timida... Nu stiu daca este neaparat timida sau speriata. A spus ca presteaza de aproximativ o luna si as tinde sa o cred intrucat mie mi-a parut mai mult speriata si oarecum rusinata.

 

Prestatia

 

Intre slab si banal. Am cerut doar un oral de care fata s-a achitat mecanic si cam atat. Nu s-a ocupat de "anexele gospodariei", a supt fara tragere si fara sa imi arate unde sunt senzualitatea, pasiunea si implicarea mentionate in anunt.

 

Concluzii

 

As mai merge la ea? Nu cred, nu m-a convins sa revin. As recomanda-o? Nu chiar, as fi luat la misto dupa aia.  :P

 

Treaba merge cu 150/h sau 100/impuscatura.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...