Jump to content

(V)100 ALEXANDRA Baneasa 0726981961


fuckerist
 Share

Recommended Posts

Va salut pe toti

Postez pozele si urmeaza comentariile.

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4]

BANEASA, poze reale, Alexandra, 23 de ani, te astept sa ma suni si vom petrece clipe de neuitat la mine acasa, rog maxima seriozitate 16 Jan 11:00  0726.981.961 

 

Tipa este reala ca si pozele. Locatia este in Baneasa undeva in spatele spitalului Regina  Maria.

Locatia este o vila si interiorul arata exact cum se vede in poze.

Fata este slim dar foarte lipicioasa.

Ca inaltime 1.60

Ca job este si dansatoare intr-un club pe nume Pussycat.

Eu am fost ieri si zic ca este ok.

Frumusica , slabutza , curata , pupacioasa ......

Garsoniera foarte curata.

Patul din poze este real ca si restul detaliilor.

Sanii nr 1 dar sfarcuri excitabile. Danseaza in pula daca o pui deasupra.

Pizda stramta. Se excita la limbi si se mangaie.

Poti discuta cu ea banalitati sau diverse lucruri cotidiene.

Se straduieste sa-ti fie pe plac si e ok

Oralul il face fara umbrela. Aici chiar e ok. Eu am rugat-o incet si a fost demential.

Daca o mangai iti raspunde la fel.

Ca varsta 22 ani dar trecuta prin viata. Nu e tiganca si nu are pesti in cada sau pe la usi.

Ca pret este 100.  E sexy chiar daca e slabutza. Sta frumos pe tocuri.

Daca vrei mai mult poti negocia.

 

Recomand

post-2734-150392355196_thumb.jpg

post-2734-150392355691_thumb.jpg

post-2734-150392355694_thumb.jpg

post-2734-150392355696_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

@soarece  Fata cere 80 o finalizare. Eu am lasat 100 ca era prea dimineatza si nu avea rest. In banii astia a fost si oral si normal ambele cu finalizare.

Locuieste singura si nu are de gand sa-si caute colega. Prefera si ea intimitatea.

A mai lucrat in Germania si Spania.

Precizez ca la anal e incepatoare deci probabil intai te masoara. Eu nu sunt fan ptr anal. Niciodata nu stii daca nu dai de namol.

email-ul din topic este de fapt al sotului unei prietene. Zilele astea va avea si internet. Va voi comunica noul id.

 

Respectele mele

 

 

Link to comment
Share on other sites

Degeaba ma intrebati pe mine de ce a folosit acel id.

Dar m promis si ma tin de cuvant , deci noul id este anghel_mariana88

@soarece  si eu am avut initial semne de intrebare gandindu-ma ca ar fi un transexual.

Acum aveti id-ul

 

 

Bafta si scuzele de rigoare mamutului

Link to comment
Share on other sites

am vizitat si eu domnisoara...

poze sunt reale...dar o avantajeaza....este cu mult mai urata si foarte mica de statura, tate mici, aproape plata...poate pentru gusturile mele.

locatia este relativ ok...gel de dus lipsa...am folosit un sampon..prosop refolosit..am zis pas !!!

 

executat fata un oral protejat, mecanic fara atentie la zonele adiacente.

la normal nu prea se implica...la o schimbare de pozitie, moment in care am scos cavalerul, m-a lovit un miros de era sa-mi moara....motiv pentru care am fost nevoit sa pompez ca un nebun pana sa-mi las eventuali copii in prezervativ.

scorul este 80 lei...meritat poate doar pentru o decarcare rapida cu un oral.

 

locatie: 7

prestatie: 5 in conditiile in care ar pune mai multa atentie pe igiena personala...pentru ce am avut eu parte, 2

 

 

personal, nu recomand...locul ei este pe centura pentru camionagii.

 

bafta la vanat!

 

Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu prin trecere pe la domnisoara. Inadvertente in ceea ce priveste meniul, in sensul in care pe mess mi-a spus ca putem face orice ca sa ne simtim bine (ce-i drept nu s-a definit orice-ul), la telefon (fara sa stie ca sunt aceeasi persoana de pe mess) mi-a recitat O+N, 80 Ron/finalizare oral pro/nepro fara CIM/COF. Am anuntat vizita cu 20 min inainte, loc parcare greu de gasit in zona.

Locatie: garsoniera in vila tip, pat mare, lipsa asternut . Baie destul de salubra, dar lipsa prosop curat, am remarcat gel de dus la chiuveta. Venisem direct de la sala si facusem dus dar nu mi s-a sugerat nimic de dus ceea ce ma face sa cred ca igiena nu e chiar prioritatea numarul 1. Per total nota 8-8,5 locatie.

Cantareata: m-a asteptat imbracata absolut normal iesind in intimpinare la usa principala in papuci (nu cred ca locuieste acolo). inaltime 150-155 max. sani marimea 1, bruneta, slaba. conversatie putina, direct la aparat.

Prestatie:  Oral 6, mecanic, ritm alert, fara nici un fel de atentie la zonele adiacente si la cerere max 10 secunde. Normal fara comentarii de pozitie, capra/misionar/umeri-craci nota 6. nu am sesizat mirosuri de fructe marine de jos dar nici nu m-am apropiat foarte mult. Pielea ce-i drept mirosea bine proaspat spalata (este posibil sa fi fost primul client al zilei). La final cand mi-a aratat prosopul de utilizat atarnat la baie pe care isi stersese mainile am declinat dusul.

Din putina conversatie am inteles ca a prestat la FKK si Puff, ulterior out-call cu anunt . Platit la final 100 ronisori si surprizaaaa: mi s-a dat rest 20 din care i-am reinmanat 10.

Gfe: 5

Per total convingerea : fast-fut si nu de revenit.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest blackman

Am intalnit-o si eu saptamana trecuta. Imi placuse ceea ce vazusem in poze si am dat o fuga pana in locatia ei care este cam la mama naibii. Noroc cu GPS-ul...

Locatia bine descrisa de cei dinainte.

La fata locului, fata nu m-a atras mai deloc. Cam 160 cu tot cu tocuri, slabuta, sani mici, fundulet micut si niste picioare subtirele....Desi instinctul imi spunea sa plec, nu am facut-o. Asa ca am ramas pentru o finalizare, a cerut banii inainte, 80 lei pentru o finalizare.

Venisem dusat de acasa, am trecut pe la baie doar sa ma spal pe maini. Baia nu are cada, doar un dus inghesuit, cei mai solizi ar putea avea oarecare dificultati in spatiul acela. Prosopul era unic, cred ca il foloseste atat ea cat si clientii din ziua respectiva (nu vreau sa ma gandesc mai departe), asa ca am preferat sa ma sterg pe maini cu hartie igienica.

Intors in camera, tipa era deja dezbracata pe jumatate, asteptandu-ma doar in sutien si chilotei. Dupa ce am eliberat-o de sutien, am vazut niste sani micuti, e adevarat ca sfarcurile sunt foarte erectile la stimuli, insa sanii desi sunt atat de mici, sunt tot la fel de moi. La fel si fundul ala micut, prea moale si cu urme de celulita...chestiile astea au fost un turn-off pentru mine. M-a intrebat cum vreau oralul, am preferat sa fie protejat, a supt-o slab si fara pasiune vreme de vreo 2 minute, prestand in acelasi timp o laba serioasa cu mana. Am trecut apoi la orizontala si cu ea deasupra, aici s-a miscat repejor ca sa ma termine cat mai repede. Prin minutul 4 si ceva a inceput sa geama oarecum, ca si cum ceea ce facea nu era chiar rau. Am lasat-o sa se miste ea pana am finalizat in prezervativ.

M-am sters cu servetele si am parasit in graba locatia.

Desi eu sunt amator de minione si slabute/skinny, nu voi mai reveni la ea.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am mai incercat cand si cand sa dau de demoazela din topic, insa nu am reusit si pace. Sa fi migrat catre meleaguri cu iarba mai verde? Sa se fi retras din domeniu (desi... old habits die hard, dupa cum tocmai azi ne-a reconfirmat o alta fiara a asternuturilor din prezentul forum)?

Link to comment
Share on other sites

Tipesa a plecat in Elvetia unde lucreaza impreuna cu o alta prietena care nu a mai revenit in tara. Posibil sa revina in vara dar sigur va avea un alt numar de tel. Informatia mea este corecta si o am chiar de la ea fiind printre ultimii care au vizitat-o.

 

Bafta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...