Jump to content

Anda - 0730825142 - bd. Mircea Vodă


latino121
 Share

Recommended Posts

  ANDA, poze reale, domnisoara atragatoare, senzuala si cu forme frumoase te invit alaturi de mine pentru a petrece momente de relaxare si extaz, contacteaza-ma si vei avea parte de clipe de neuitat alaturi de mine,

0730825142 ( 0730.825.142 ) ( 0730.825.142 ) ( 0730825142 ( 0730.825.142 ) )  60 lei

 

Intr-o zi in care vroiam sa am parte de un sex oral meticulos facut, cu simt de raspundere, la un pret rezonabil, dar de o prestatoare noua (pentru mine), m-am riscat pentru  60 lei/finalizare la Anda, o fata mai durdulie, dar care arata bine totusi, iar ca varsta cred ca 20-24 ani. Imi pare "minoritara", dar nu s-a manifestat intr-un fel specific etniei.

 

Am vrut doar sa-mi faca sex oral, a inteles si ca vreau ceva cat mai hard si pot spune ca m-a incantat prestatia ei. Nu face sex anal, nu am incercat fk, sex normal sau altceva.

 

Nu m-a grabit deloc, si-a facut constiinciosa datoria. A meritat pe deplin cei 60 lei. Am plecat dupa vreo 25 min.

 

Are un chip destul de dragut. Atasez o poza de pe anuntul.ro, nu i se vede fatza, pare sa fie chiar ea in poza.

 

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5]

post-1755-15039235444_thumb.jpg

post-1755-150392354447_thumb.jpg

post-1755-15039235445_thumb.jpg

post-1755-150392354451_thumb.jpg

post-1755-150392354452_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mai mult ca sigur e colega cu:

ALICE 100% reala Miniona draguta, finuta, plina de pasiune in tot ceea ce fac iti ofer clipe de neuitat alaturi de mine, te astept intr-un cadru intim si discret pentru a da frau liber fanteziilor tale.Nu vei regreta 0734.317.608/ 0727.471.452, in noua lor locatie de pe Mircea Voda - eu unul am recunoscut mobilierul. Intr-adevar fetele sunt foarte prietenoase si amabile si in ciuda pretului nu stau cu ochii pe ceas, igiena este ok - respectiv prosop curat si gel de dus - raportul pret calitate este foarte corect dupa parerea mea. Mentionez ca eu am vizitat-o de curand pe Alice. Nu recomand insa pentur cei care doresc sa stea mai mult de o finalizare deoarece e destul de multa agitatie cu clientii care vin si pleaca ceea ce poate fi stresant - poate am ajuns si eu la o ora de varf....

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5]

post-3885-150392354441_thumb.jpg

post-3885-150392354442_thumb.jpg

post-3885-150392354443_thumb.jpg

post-3885-150392354444_thumb.jpg

post-3885-150392354446_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

E un cuib acolo. Sunt vreo 4 fete, si inca una care coordoneaza lucrurile. Tot ce mai lipseste, e un semafor in hol.

La Anda am ajuns din intamplare, vroiam sa merg la Ramona (nu a lucrat in acea zi). Da, e colega cu Ramona. Iar Anda are 25 ani. In pozele astea, parca e ceva mai plinuta ca in realitate. Posibil sa nici nu fie ea in poze. Dar oricum, arata bine. Mie mi-a placut. Raport pret/calitate, foarte bun.

 

ca intotdeauna, ajung cu greu. am ajuns pe mircea voda, in spatele judecatoriei. eu credeam ca e pe acolo, nu stiam ca bulevardul se intinde si dupa pod. dar dupa inca doua telefoane date pt a cere indicatii, si in final google maps, am ajuns. mi-a deschis o tipa draguta, spre surprinderea mea. era doar in lenjerie intima. am mers in camera. m-am dezbracat de tona de haine. mi-a cerut banii inainte. 60 ron, o finalizare, jumate de ora. am primit prosopul si am fugit la dus. baia cam intunecata. dar curata, din ce se vedea dusul e ok, apa calda, si un gel de dus gigantic care era cam pe terminate. nu cred ca era diluat cu apa. chiar cand am deschis usa de la baie sa ies, vine draguta, ca sa intru repede in camera, pt ca vine un alt client si sa nu dam nas in nas. ok, am intrat in camera. am intrebat-o ce se poate face. ea m-a intrebat ce vreau. cunnilingus, dooh, ce altceva. sunt cam obsedat de asta. a zis ca da si daca mai vreau ceva. i-am zis ca nu imi mai vine nimic in cap acum.

patul e mare. din pacate, nu are nici o perna. asa ca m-am dus pana la perete si am stat in fund, sprijinit de perete. hop si ea. a inceput sa ma sarute pe corp. a urcat sus la gat. ne-am sarutat, putin FK. fk-ul initiat de ea. a inceput un oral neprotejat. imi era deja batul tare. un oral de la bun in sus. a avut grija si de zonele adiacente. se plimba cu limba, de sus in jos. se mai joaca cu capul. incercari de DT, dar nu cred ca prea merge cu batul meu. am intrebat-o daca se aseaza pe fatza mea. nu prea a inteles ea cum, sa nu a vrut sa inteleaga. nu stiu. ea a crezut ca ma refer la 69, si pana la urma la 69 am si ajuns. a fost ok. are o pasarica frumoasa, epilata, din care te poti infrupta bine la fel si fundul. a acceptat sa-i bag degetul in pasarica. dupa cateva minute bune, am purces la normal. a pus caciulita (de mos craciun ) si m-a intrebat ce pozitie vreau. intinsa pe spate. in tot timpu asta cat am dat, ea a stat cu ochii inchisi. a mai si gemut. ca a stat cu ochii inchisi nu m-a deranjat. inteleg. i-am mai sarutat sanii, gatul. apoi pe la spate. aici simti mult mai bine ca intri in ea. te poti termina usor. nu e nici larga, nici stramta. e doar buna. pana la urma mi-am dat drumu in caciulita lui mos craciun, cu toate ca accepta sa imi dau drumu si pe ea. dar nu in zonele intimite.

pe tot parcursul, nu am fost grabit deloc. cand sa trecem la actiune, ea a inchis becul in camera. imediat i-am spus sa il aprinda. la sfarsit mi-a zis (ca am intrebat) ca l-a inchis din cauza ca nu prea am vb cand am ajuns, si a crezut ca sunt timid.

cand sa ies din camera, ca sa plec, am mai astept pt ca a venit un alt client. atunci am mai vb cu ea.

 

de revenit. dar dupa cum spunea si geam, nu e prea de stat o ora. se circula mult.

pt cei care nu au mai fost. in cazul in care va deschide usa o tipa mai grasa, sa nu va speriati.

Link to comment
Share on other sites

Moment de reculegere. Am sunat azi, si mi s-a spus ca Anda nu mai presteaza. Si-a luat zborul si a plecat din cuib. Nici nu am aflat daca ar presta pe cont propriu. Nu ma prea mira, pt ca fata facea asta doar pt bani.

Daca cineva, da de ea, sau de un anunt al ei, il rog sa anunte. Mie chiar mi-a placut.

 

La multi ani!

Link to comment
Share on other sites

@freak, se pare ca ANDA a fost inlocuita cu:

 

ALINA POZE100%REALE Domnisoara draguta, nebunatica si jucausa te astept pentru a petrece clipe de vis in compania mea.Daca doresti sa ai parte de ceva deosebit contacteaza-ma si nu vei fi dezamagit.Pup dulce 0730825142 ( 0730.825.142 ) Pret: 60L fin

 

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5]

 

post-5249-150392354502_thumb.jpg

post-5249-150392354504_thumb.jpg

post-5249-150392354505_thumb.jpg

post-5249-150392354507_thumb.jpg

post-5249-150392354508_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Confirm eu ca Anda a fost inlocuita de Alina.

Are dreptate freak cu semaforul in hol. La telefon - am sunat la Alice - mi-au zis ca este solicitata dar ca pot sa merg ca mai sunt trei si imi pot alege.

Am ajuns la noua locatie de pe Mircea-Voda - dupa parerea mea este mult mai buna (curatenie parca mai multa si lumina) decat cea de la Gallo Nero - si am zis ca o aleg pe Ramona. Raspuns: mai asteapta doi la rand jos in masina. In ziua aia inca mai era Anda, dar deja si ea cu client si nu stia cat dureaza, asa ca a aparut la vizionare Bianca (0734311093 ( 0734.311.093 )). Bianca este destul de bine facuta si nu m-a inspirat deloc.

Foiala este mai mare decat in locatia precedenta sau nimerisem eu in ziua in care toti am primit prima de sfarsit de an si/sau al treisprezecelea salariu. :)

La multi ani!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest papuasul

Pe numarul asta s-au tot perindat fete in ultimele luni, fara sa ramana ,mult timp una din ele. Ultima din ele - Alina - este destul de "grasuta" fata de gusturile mele si fata de Alice si Ramona -  asa ca am zis pas. Si nu este nici Alina din pozele puse de old man, este o alta Alina :) . Mai este un topic deschis cu acest numar, poate le uniti: http://www.ddcforum.com/index.php/topic,13294.0.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...