Jump to content

Cristina basarabeanca 0738425399 Nerva Traian


Torq

Recommended Posts

  • 1 month later...

"Cristina am 30 ani , 68kg și 1,75m. Sunt noua și dornica sa va cunosc și sa petrecem clipe minunate împreună. Ofer servicii domnilor manierați și cu bun simț, pentru mai multe detalii nu ezitați să mă contactați! :*

Servicii: sex oral protejat /neprotejat (dacă igiena este impecabilă); sex normal protejat; cunnilingus; annilingus (parte pasivă); 69; finalizare corporală; diverse poziții; mici fantezii (le discutăm înainte).150Ron / 30 min (1 finalizare); 300 Ron / 60 min (1-2 finalizări)"

0738425399

Basarabeanca frumusica la fata, zambet curat, buze frumoase, tatze silicoane. putin dolofana in juru taliei ptr gusturile mele, dar kg distribuite bine gen handbalista retrasa.

m-au atras pozele cu buzele. e frumusica la chip.

n-a avut timp ptr o ora asa ca m am dus cu 150 lei in buzunar.

vesela femeia, asumata, m a invitat la suc, tigara etc dar am refuzat o ca deja imi suna telefonul.

lipicioasa foc, complimente, ceva pupici pe bot, participa la preludiu, a sarit cu gurita pe mine nici n am mai apucat sa i zic ca vreau OP. am lasat o, face ON misto, fara sa se grabeasca, m am intins eu dupa cauciuc.

se fute bine, nu exagereaza cu gemetele, misionar, te trage in ea.  la un moment dat a cerut sa o fut capra, probabil stia ce face.
de cele mai multe ori nu simt nevoia de al 2 lea numar. cu ea as mai fi bagat 2 in 30 min :))

M-am incaltat si fugit. probabil cea mai scurta vizita a mea. Sub 20 min. Nu m-a grabit sau batut apropouri, ma grabeam eu.

program cred ca 12-21, nu stiu daca presteaza mai dimineata

150 ron. nu e fotomodel dar ii place sexul.

 

IMG_0156.jpeg

IMG_0155.jpeg

IMG_0154.jpeg

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Am fost și eu la fata și mi a plăcut, e super simpatica, cu forme frumoase sâni frumoși, servicii bune, oral bun cu deep, jocuri cu limba, știe ce trebuie sa facă, la normal la fel se mișca bine și nu geme exagerat. Cadoul 150 lei o finalizare cu oral neprotejat si fără graba. E de recomandat pentru cei care prefera femeile cu forme. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Cristina basarabeanca 0738425399 Nerva Traian

Pozele sunt din locatia Biancai_blue, de pe Calea Vitan, cu care am interactionat foarte prost.

Inteleg ca acum presteaza pe Nerva Traian. Singura sau cu vreo colega?

Nu refuza din start FK-ul, adica sunt sanse de pupat?

Link to comment
Share on other sites

 

@gotti

pe Nerva. eu am prins-o singura. am umblat in poola goala prin casa nu m-a bagat la baie pe furis sau ceva de genu.

de pupat, nu stiu sa ti zic, cu mine a mers. probabil daca te place. eu nu le intreb niciodata, daca e draguta la fatza si suntem din acelasi film, incerc.

@papuasul mie mi se par destul de relevante pozele, se vad colaceii, nu cred ca sunt filtrate sau alterate.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...