Jump to content

Doamna Selena P-ta Sudului 0725061318


simplu

Recommended Posts

Da...o stiu pe doamna. A lucrat o perioada pe Dinicu Golescu, vis a vis de Ministerul Transporturilor. Eu am gasit-o pe Tinder sau Badoo acum vreo 2-3 ani. Confirm masajul cu pietrele incalzite si finalizarea orala. La a doua intalnire era dispusa si la sex normal, doar ca mi-a fost lene sa o intrerup din oral si sa ne mutam in pat. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nu e Mihaela ( cea din poza). Pe Mihaela o stiu f bine si nu se potriveste conform descrierii. Ultima data Mihaela era pe Popa Petre intersectie cu Mosilor.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salutare,

Am fost si eu la doamna,...masaj de 5-6,finalizare orala slaba,mai mult o laba,dar inghite tot .

Masaj +finalizare +2  dusuri -35 min !

150 

Eu nu mai merg .

Varu

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Deci eu am avut mare noroc ca nu m-am inteles cu ea la telefon! Parca discutam de cum configuram mersul trenurilor pentru urmatorii 'jde ani vizavi de programare si cum trebuie "efectuata" corespunzator.

Am ramas cu info ca acum locatia este la p-ta Sudului, pe sos. Oltenitei, blocul din spatele benzinariei Moll. 

Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Doamna P-ta Sudului 0725061318
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Am revenit si eu zilele trecute, dar, desi m-a asigurat ca nu exista nici o problema de timp din partea ei, masajul a durat mult mai putin decat prima data , mai putin de 30 de minute. Urmat de finalizarea exploziva, pina la ultima picatura. 

Si eu prost, nu am intrebat-o de ce a durat mai putin. 

De revenit ?? Cam da, dar cu siguranta ma voi interesa mai intai de durata masajului.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Am ajuns si eu la doamna acum cateva zile. Discutie pe whats app civilizata dar cu obisnuita intrebare "de unde am nr ei de tel?" si neavand poza de profil a vrut un nume mic. Programare respectata, camera de lucru curata si fara mirosuri, invitat la dus si la venire si la plecare, prosoape curate de dus si pe masa de masaj, atmosfera ok - muzica in surdina. Doamna nu m-a dat pe spate, varsta isi spune cuvantul atat la corp cat si la fata dar masajul cu pietre si ulei cald a fost peste medie din punctul meu de vedere. Partea cu finalizarea... a cam lasat de dorit, mecanica, o singura viteza - repede inainte, nu a tinut cont de ce sugestii i-am dat, s-a ajutat de mana la greu si pana la urma scopul a fost atins 😁. Dar totusi a dat atentie la "sateliti" si a inghitit tot. La partea cu permisiunile nu am stat foarte bine - m-a lasat sa o pipai dar doar "pe exterior", peste rochie, sa nu bag cumva mana pe dedesubt, iar de alte interactiuni nici nu s-a pus problema. Poate nu i-a placut de mine, se mai intampla. Timpul alocat a fost respectat, 50 min +/- 5 min si taxa de 150lei. Ca idee de revenit numai pentru masaj din punctul meu de vedere dar o data cred ca merita incercat. Ciocane tari va doresc. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

revizitat.doamna

masajul mult mai bun. si mai in forta. am solicitat 2 finalizari si le-am primit desi la a doua a trebuit sa o ajut si eu. aici e si vina mea pentru ca nu am spus de la inceput ce vreau si i-am cerut asta cam pe la jumatatea sedintei. accepta digitatii in zona intima dar refuza hotarat atingerile pe sani sau renuntarea la vre-un articol de imbracaminte. dtd 45 minute.

 

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Doua finalizari la acelasi pret, de 150 lei ?

Sau ai mai cotizat in plus ? Daca da, ti-a cerut ea in plus, sau i-ai dat tu la sfirsit, din bun simt si recunostinta ?

merci

Link to comment
Share on other sites

eu spun si tu ma crezi sau nu

am plecat pe un norisor si am uitat sa platesc. am convenit telefonic ulterior cand am realizat ce am facut  ca ne reglam la urmatoarea vizita.

nu a cerut nimic in plus dar clar voi adauga ceva. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to Doamna Selena P-ta Sudului 0725061318

revizitat. am platit si datoria. 2 finalizari. mixed feelings.

cred ca e si vina mea si o finalizare e mai fezabila. vina mea si nicidecum a doamnei. clar vreau sa o fut in alta ordine de idei desi nu i-am propus nimic inca.

altffel doamna e profi. programare la secunda. masajul dpmdv foarte placut. 50 min dtd

400 lei foarte bine investiti. includ datoria si scuzele. plus o cutie cu bomboane ca nu se cade sa mergem cu mana goala la doamne.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

revizitat cu promisiunea unui masaj nuru cu doamna nud. fara gel  - cu ulei.

nuru in viziunea doamnei se intampla cam asa: te intinzi su spatele in sus si dupa ce te da cu ulei vine si ea peste si se freaca de tine 10 minute max. au fost pe acolo si 2 limbi in ureche dar nu a insistat desi eram proaspat dusat.  dupa care te intorci si iar se freaca de tine 5 minute dar e clar ca nu stie ce face si erotismul e la cote minime.. nu prea m-a lasat sa o ating dupa voia inimii si cunnilingus a fost ferm respins. a urmat clasicul oral si gata. 

sa spunem ca mi-am facut damblaua si aia e. dtd 30 min.

amenda 200 lei. 

parca nu prea a meritat.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...