Jump to content

Andreea-trasaturi asiatice 0760.482.469


cineva
 Share

Recommended Posts

Anunt pe AT:

 

TRASATURI ASIATICE Andreea,bruneta sexy,funduletul bombat,ofer uro,sex oral si normal,acc. cunn.ann.poz.69,nu exista metoda mai buna de relaxare decat sa petreci cateva clipe cu mine,te astept,poze reale,pr11-24 kiss 25 nov, 20:59 0760482469 ( 0760.482.469 ) Pret: 60 lei

[attach1]

 

Locatia:Budapesta et.5,apartamentul este ok, baia curata,gel de dus,prosoape curate,camera de lucru are pat mare si lumina obscura.

 

Fata:Andreea are 22 de ani este fata din poze,bruneta cu parul lung,are trasaturi asiatice dar nu are nici o legatura cu asia. Sani frumosi fund apetisant,este curata fara mirosuri

 

Servicii:Oral neprotejat cu finalizare,normal protejat,69Pret 60 finalizarea,150/h

 

Prestatie:Am ramas 1h.Oral neprotejat destul de bine executat,la normal se implica,nu comenteaza si accepta diverse pozitii,la 69 se excita.

Geme usor si se misca bine,este activa si se straduieste sa te multumeasca.

Accepta degete in pasa si este cooperanta.

Merita banii investiti.

 

Salutari la confrati.

post-2313-150392352468_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

 

Am fost si eu la don'soara saptamana trecuta.

 

Confirm cele spuse de @cineva, cu urmatoarele mentiuni in plus:

 

Locatie: Blocul cu pricina este primul pe dreapta din intersectia Budapesta, cum mergi catre Unirii, a 2 a scara (pentru mine e importanta locatia cat de cat exacta ca sa stiu pe unde sa parchez);

Exista o camera de luat vederi in coltul din dreapta sus al liftului, care desi are led-urile aprinse, nu functioneaza, sau cel putin asa mi-a spus demoazela cand am intrebat-o; Oricum, m-a stresat nitel chestiunea, inainte de a intra in apartament, motiv pentru care am si intrebat-o;

 

Fata: Intr-adevar sanii si fundul sunt punctele forte, mai exista si o colega, tot miniona ca si ea, dar blonda si cu parul facut dreadlocks; interesanta, poate o voi incerca alta data si revin cu review;

 

Prestatie: A fost OK per total, eu am ramas doar pentru o finalizare (eram pe fuga), nu mi-a placut ca nu am fost intrebat daca vreau oral np, a pus caciula din start;

Total de acord cu cooperarea si straduinta mentionate, iar concluzia este una cat se poate de corecta, o investitie care a meritat.

 

S-auzim numai de bine (bune) si catargul cat mai sus!

 

Link to comment
Share on other sites

@cineva

Ai dreptate, confirm cu ocazia asta veridicitatea ultimelor poze ale Anei din link-ul postat de tine mai sus (cand am fost eu, tocmai ce iesea de la dus si se ducea spre bucatarie, si am rugat-o frumos sa imi prezinte si mie marfa, pentru o posibila vizita ulterioara).

 

Salve

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest blackman

Am vizitat si eu recent fata, in aceiasi locatie de la Budapesta.

Ma mir ca nici unul din voi nu amentionat faptul ca tinerica noastra este tataroaica. Aduce destul de mult la fizionomie cu Aylin Cadir, fosta componenta a trupei Pops. Atasez si o poza spre exemplificare.

[attach=1]

 

Micuta de inaltime, cca 1.60 inaltime, cu niste sani superbi si tari ca piatra si un fund bestial, bombat si ferm. Mie imi plac pustoaicele astea cu carnea tare, insa tipa asta chiar are un tonus remarcabil.

Ca si prestatie, un oral protejat destul de ok, continuat apoi cu ea deasupra deoarece vroiam sa am acces la sanii aia misto, cu niste sfarcuri super excitabile. Am continuat asa pana la finalizare. Am plecat placut surprins, pentru cei care cauta o tinerica cu carnea beton poate fi o varianta. Desi atmosfera este de fast-fut, merita cei 60 lei platiti la sfarsitul sedintei.

post-139-150392355073_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hey yo...

 

am punctat si eu saptamana trecuta la domnisoara cu trasaturi si va impartasesc mai jos intreaga tarasenie:

- sunat, stabilit intalnirea in 20 de minute, ajuns la locatia descrisa foarte bine de IoBag.

- in locatie mai era o blonda interesanta, cu un par de parca atunci se daduse jos de pe motocicleta si nu purtase casca. Inafara de ea mai erau in bucatarie, mascate de o perdea, inca (cel putin) 2 dameze care chat-uiau intre ele in soapta.

- tot apartamentul era cuprins intr-o liniste deplina, gen priveghi fara bocitoare.

- am procedat la dus intr-o baie fara prea multe imbunatatiri, utilata cu un singur gel de dus ieftin si cu un prosop curat, uscat, fara mirosuri (de nici un fel), dar invechit de vreme si prea multe folosiri.

- d-soara in discutie are intr-adevar ceva trasaturi (foarte indepartate) asiatice, dar totusi nu cred sa fie nimic mai mult decat o intamplare genetica, nicidecum strabuni ancestrali ai acelor locuri;

- tzatzele si curul Andreei sunt clar de mare efect, cu carne tare, fara pic de grasime, forme accentuate si bombate exact acolo unde trebuie. Fata undeva pe la 1.60 cm inaltime, estimez eu cam vreo 52 kg, foarte bine proportionata.

- pasarica epilata (sau rasa) 100%, curata, fara mirosuri neprietenoase, venita probabil dupa un dus executat anterior cu acelasi gel din baie caruia i-am simtit "nuanta" discreta.

- saptamana trecuta in biblie anuntul aparea cu 60 lei/descarcarea, dar cand am sunat-o mi-a spus ca e vorba de 50 lei (cum de fapt apare si acum in biblie), dar nu mai accepta CIM, lucru pe care mi l-a transmis inca de la telefon.

- accepta degete-n pasarica, cunnilingus si normalul in orice pozitie iti trece prin cap. Problema intervine, intr-o oarecare masura, daca deja dupa 25-30 de minute nu ai facut descarcarea, moment in care incepe sa isi dea ochii peste cap, sa ofteze si sa para nemultumita, fara insa sa comenteze "out loud". Cum eu sunt foarte impasibil la toate aceste gesturi si ea nu a comentat verbal nemultumirea, mi-am vazut mai departe de lucrare.

- oralul OWO e destul de bine facut, cel putin la inceput cand inca nu isi pierduse rabdarea, cu schimbari de ritm, cu tentative esuate de DT, fara atentie zonelor limitrofe; finalizarea asa cum am spus fara CIM ci am ales sa fie pe tzatzele alea frumoase si tari... un oral de 7,5 - 8,0.

- normalul se desfasoara asa cum cere clientul, cu miscari bine executate, contre la capra, dar destul de slab in ceea ce priveste direct pasarica (nu mai e stramta, cu toate ca e la inceput de drum, si un alt minus: nu se umezise aproape deloc). Poate vreun confrate de pe aici a reusit sau va reusi sa obtina un click cu d-soara sau sa isi dea interesul mai mult si sa o faca sa se excite/umecteze. Scad un pic la nota pentru faptul ca daca nu reuseste umectare naturala, ar putea folosi un lubrifiant. Nota normal: 7.0 - 7.5.

- GFE tinde catre 0, dar parerea mea poate fi subiectiva, deoarece eu nu incerc sa intretin o astfel de experienta. Poate ca daca sustineti si incercati, veti reusi cu siguranta mai mult...

- eu dus la plecare... NU, ci cand am ajuns acasa; ea dus dupa ce am plecat eu... NU STIU!  ;D

 

Dupa notele acordate mai sus, revin cu nota finala, facand o medie intre aceste note si felul cum arata, dar si pretul halatului si spun ca overall score is: 8.5. Cred totusi ca la banii astia greu gasesti ceva mai bun... Pentru pretentii mai mari, cautati un halat mai scump!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...