Jump to content

(V) BETTY, 43 de ani, Alba Iulia, 0733.321.913


IoBag
 Share

Recommended Posts

Salve, revin cu inca o relatare din zona Alba Iulia, cum spuneam in topicul deschis mai devreme, colcaie zona... :)

 

Anuntul: BETTY, 43 de ani, doamna finuta, dulcica, cu mare pofta de viata, open mind, apetit sexual dezvoltat, experienta vasta, ofer sex normal si oral, fantezii erotice. Vino pentru o ora cu 2 finalizari. Garantez pozele, Alba Iulia, 0733321913 ( 0733.321.913 ) 100L ora

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6]

[attach7][attach8][attach9][attach10][attach11][attach12]

In mod normal nu ma bag la peste 35, dar eram curios sa verific daca pozele sunt reale, fiind usor intrigat de aspect vs rulaj km declarati upfront. Surpriza, fata arata ca in poze (inclusiv apreschiurile alea imblanite  :D ), mai putin sanii (din nou faza cu sutienul, exista si o poza fara, dar sta curbata pe spate si induce in eroare) care sunt lasati destul de tare. Altfel, comunicativa, un accent ciudat (ardelenesc combinat cu moldovenesc) dar care mi s-a parut interesant, sincera, deschisa si cu chef de jocuri (avea ceva jucarii pe acolo, dar nu eram eu interesat).

 

Inaltime: aprox 1,65 m, greutate greu de estimat, pana in 50 kg sa zic

Culoare par: brunet, mai mult ca sigur vopsit

Nuanta piele: spre creol, nu stiu sa zic daca cu ceva origini spre far east, nu parea, oricum fara vergeturi, destul de intinsa pielea

Plata in avans in cazul meu, dar fara solicitare expres, timp petrecut aprox 25 min

 

 

Locatia este undeva in spatele CEC-ului din rond, in al 2 lea rand de blocuri paralel cu B-dul Unirii in adancime (bloc de 4 etaje), m-am descurcat destul de greu sa ajung acolo, dirijat prin telefon. Locatia este destul de inghesuita, dar curata si pregatita (afumata cu betisoare, muzica de relaxare gen cafe del mar)  - garsoniera confort III, spatiu stramt, camera de lucru are o canapea destul de ingusta care nu era rabatata si nu incapeam amandoi pe ea, drept pentru care am rezolvat in picioare, pe birou si in alte pozitii oarecum incomode.

 

+: corp OK ce nu tradeaza varsta,atitudine comunicativa fara a fi obositoare, stramta, oral nep lasciv, inclusiv adiacentele, un raport decent pret/calitate in special pentru cei ce stau 1h e chiar optim

-: locatia extrem de inghesuita si accesul dificil prima oara, sanii f lasati, fatza tradeaza varsta

post-5298-150392352434_thumb.jpg

post-5298-150392352436_thumb.jpg

post-5298-150392352437_thumb.jpg

post-5298-150392352439_thumb.jpg

post-5298-150392352441_thumb.jpg

post-5298-150392352443_thumb.jpg

post-5298-150392352444_thumb.jpg

post-5298-150392352445_thumb.jpg

post-5298-150392352447_thumb.jpg

post-5298-150392352448_thumb.jpg

post-5298-150392352449_thumb.jpg

post-5298-15039235245_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

@IoBag

 

Imi face impresia ca aceeasi cumatra se advertizeaza cu alt nr. de telefon ( 0720134814 ( 0720.134.814 )), alt nume (Cleo), alt set de poze (vezi mai jos) si alti bani (200 RON/30 min). Poti sa ne confirmi/infirmi informatia asta?

 

Cordial,

 

TomaDaniel

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6][attach=7]

 

Rog admin sa mute postul de aici, aici http://www.ddcforum.com/index.php/topic,13974.0.html

post-308-150392352451_thumb.jpg

post-308-150392352454_thumb.jpg

post-308-150392352455_thumb.jpg

post-308-150392352456_thumb.jpg

post-308-150392352457_thumb.jpg

post-308-150392352459_thumb.jpg

post-308-15039235246_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

@TomaDaniel Am vazut si eu anuntul respectiv, nu pot nici confirma nici infirma deoarece nu am sunat la madam "Cleo" deci implicit nu am fost.

Daca ajung si verific, cu cea mai mare placere voi impartasi...

Stima si virtute!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Cred ca Betty din postul asta este aceeasi cu Betty de aici: http://www.ddcforum.com/index.php/topic,12949.msg71998.html#msg71998, probabil mutata de la Obor in Piata Alba Iulia. A mai fost intr-o locatie din Piata Alba-Iulia si anul trecut parca.

Tariful este acelasi si acum, 100 lei/finalizarea.

Anunturile pe numarul din postul de la Obor au disparut din AT si acum sunt anunturi cu acest nou numar. Vad ca si-a upgradat si varsta, de la 35 la 43. Nu am vizitat-o in noua locatie. La Obor am fost prin primavara dar nu am ramas pentru ca nu accepta CIM si nici de FK nu era entuziasta

 

Cleo este o alta mandra, nu sunt impreuna, cu locatia tot in Piata Alba Iulia, in scara de bloc de langa La Mama, ultimul etaj. Este o locatie pe unde se tot perinda fete, sunt cel putin 3-4, de la 11.00 pana dupa miezul noptii, inclusiv sambata.

Mie Cleo nu mi-a placut (este mult mai bine facuta decat ce se vede in poze - pozele parca sunt reale, dar nu bag mana in foc, oricum facute avantajos.)

Locatia este intunecoasa (perdele sau ceva de genul care astupa toate geamurile, doar lumina artificiala), foiala (imediat dupa mine mai suna cineva la interfon si in locatie mai era deja un client), fata te ia repede din usa si te duce in dormitor in viteza.

In scurta discutie purtata a zis ca accepta FK, CIM, chiar si anal. Pretul destul de mare, 200 lei/finalizare, 300 ora, +50 pentru anal si parca +50 pentru CIM (aici nu sunt sigur, este posibil ca la pretul de o ora sa fie CIM inclus).

Fata fiind destul de plinuta pentru gustul meu, aglomeratia si locatia foarte intunecoasa m-au facut sa zic pas.

Link to comment
Share on other sites

@papuasul Nu am servit Cleo, dar imi amintesc de locatia mentionata de tine cu intrarea langa La Mama, ultimul etaj, am fost acum vreo 2 luni sau asa...

Confirm intunericul locatiei si foiala din apartament, in schimb imi amintesc ca am platit 150/finalizare, mi-as fi amintit daca dadeam mai mult.

 

Din pacate nu mai am de unde lua pozele ca nu mai tin minte numele fetei din anunt si nici nu am mai gasit-o acum la o cautare rapida dupa zona, cert e ca era blonda tunsa mediu-scurt, inalta (1,75 - 1,80), ochi verzi, acceptabila la fata fara a excela si destul de masiva la corp (usor plinuta, nu exagerat), cu niscaiva vergeturi, sani lasati si o graba maxima, zici ca pierdea trenul. Chiar daca in camera era destul de intunericita treaba, am reusit sa o vad la intrare unde era o lumina aprinsa. Dupa ce s-a dezbracat de tot au aparut si vergeturile, sanii lasati, etc., la o lumina slaba in camera...

 

Evident ca pozele erau false pe net, initial am vrut sa fac cale intoarsa, dar pana la urma am ramas ca nu mai aveam timp in ziua respectiva de o reprogramare/rearanjare a unei alte vizite, iar animalul nu era chiar hidos. Din pacate pe asta se bazeaza majoritatea daca nu toate celor care pun poze false...

 

Referitor la cea vazuta de tine, macar aducea putin cu pozele sau n-avea nici o legatura? (La mine macar respectiva era tot blonda in poze, desi corpul nu era acelasi)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

@IoBag: am scris de veridicitatea pozelor - "(este mult mai bine facuta decat ce se vede in poze - pozele parca sunt reale, dar nu bag mana in foc, oricum facute avantajos.)"

Am fost intr-o zi in care era soare afara, in jur de 12.00 si dupa ce m-a bagat in viteza in camera chioara a fost destul de mare contrastul, ca sa zic asa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest papuasul

Doamna se mai promoveaza cu un numar de telefon - 0733345340 ( 0733.345.340 ). Cateva poze din AT (cele cu jambiere) sunt comune cu anuntul celalalt.

Pe numarul din titlu are 80 de lei, pe cel nou 100.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Va salut futaciosilor.

Am fost si eu la doamna cu pricina si trebuie sa va impartasesc cateva din emotiile traite pe parcursul experientei:

1) Prima emotie, pozitiva. O voce placuta si calda care m-a indrumat catre locatia cu pricina.

2) A doua emotie, usoara teama de zona unde se afla madam.  Destul de friky.

3) Suprindere. Cand am vazut-o am fost mirat ca madam poate sa presteze meseria asta si are clienti. E urata fratilor. Mie mi-a stat inima in loc dar, din respect  pe care il merita orice femeie, am ramas sa vad ce se intampla cu mine.

4) Dezamagire/ Locatia este un pic mai mare ca  o camara. Baia are, cred 50 cm patrati. Dusul este de fapt atasat la chiuveta.Prosopul dubios...Fsrs pat, doar o canapea , cred extensibila. Mica.

5) Placere de scurta durata. Oral scurt si eficient, pus preze , trecut deasupra mea si terminat in 10 min... M-am grabit ce-i drept sa scap.

6) Suparare....in principal pe mine ca nu am gasit o scuza civilizata sa fug.

 

Imi pare rau sa o spun dar mi-a parut rau de cei 80 RONi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...