Jump to content

Shogunn vs. Simplu - Matinal, masaj + diverse 0734340585 Costin Georgian


shogunn
 Share

Recommended Posts

8 hours ago, steroidu said:

Pai da si tu niste detalii: cum arata, cat ai platit, cat ai stat, ce a facut diferenta?

Sincer iti spun ca as da toate aceste detalii dar abia prind loc sa ajung o data pe saptamana la domnisoara. O recenzie buna face doar sa scadă sansele sa apuc o ora macar. Spun doar ca tipa e f ok din toate punctele de vedere si modesta. Nu agreeaza publicitatea. Aici o inteleg pt ca mie imi raspunde f greu. Probabil multi curiosi. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Nu e vorba de publicitate, e vorba de impartasit informatii, ceea ce e scopul forumului. 

Daca toata lumea ar gandi asa, am ramane doar cu sectiunea de Tepare.

Link to comment
Share on other sites

Bravo. Esti in aprecierea tuturor. Merci pentru replica. Tu pari mai trist ca toti. Probabil te simti si ca un zeu pe aici. Tastatura si scuipat. Multa munca depusa si cretinism bogat. Fii mandru de tine. Nu stiu care e diferenta fiind pe acelasi site. Am spus ce aveam de spus nelovind pe nimeni. Succes celor interesati cu adevarat

Daca nu ai vizitat persoana, nu ai nici un drept sa iti dai nici cu parerea si nici cu presupusul. Corect? Labar trist si frustrat ce esti.

Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa fii trepanat ca sa dai 300 lei pe o muie.

Mai nou doamna in cauza are anunturi cu plecarea de la 100 lei. o scadere drastica de pret care contrazice avalansa de futaci sustinuta de japonezul cu 2 postari. si pe strada cealalta shortgunul e nou inscris dar mare suporter al doamnei.

Fiecare trage concluziile de rigoare dupa cat il duce capul.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
8 hours ago, Scratone said:

Amice vezi ca si tu esti dincolo user ... deci te gratulezi gratis si pe tine. Exista o vorba, "de gustibus non disputandum" !

"amice" nu am eu user in mocirla aia. ma confunzi. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...