Jump to content

(V) Oana 0764883946 / 0761151559 Cantemir


tommy_boy
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
Guest blackman

Vizitat faptura in cauza vara trecuta, pe vremea cand era de gasit in zona Sala Palatului, mai precis un bloc vechi din P-ta Iosif Sava.

Am sters insa numarul de telefon imediat dupa aceea, si nu am mai vazut-o pe site sa scriu despre ea.

Locatia de atunci era la ultimul etaj, semana mai degraba cu o camera tehnica/boxa. Bine ca era vara, eram in papuci si pantaloni scurti, veneam de acasa si nu a fost nevoie sa folosesc baia decat pentru a ma spala pe maini. Baia e impropriu spus, pentru ca nu exista cada, doar un dus cu scurgere directa in scurgerea baii, fara cabina de dus sau vreo perdea. Oricum amanuntele astea nu mai sunt de actualitate, vad ca tipa s-a mutat.

Fiind amator de tipe skinny, chiar imi imaginam cum o sa devorez pizdulicea aia cu labiile care arata ca o salata de vara.

Dupa ce am vazut-o si la fata si am vazut si locatia, mi-a trecut pofta de cunnilingus. Am ramas totusi pentru a-i sparge rozeta....

Tipa este din etnie, insa foarte docila, aproape muta, fara sa comenteze la nimic. Uratica la fata, foarte slaba, parea genul de fata/femeie muncita.

Dupa un scurt oral protejat de dezmortire, fara atentie la zonele adiancente, am pus-o capra si am intrat in salata aia. Culmea este ca era destul de stramta, labiile alea mari se vedeau interesant in timp ce i-o bagam si o scoteam...

Dupa cateva minute de pompat pe la spate, fara ca ea sa dea semne ca e vie, am zis sa trecem la cealalta gaurica. Lubrefiat bine, am patruns incet incet si in curuletul ei care era si mai stramt decat pizdulicea. Nu cred ca facea de mult timp anal, senzatia resimtita era foarte misto, cu tipa care practic ma strangea cu anusul ca o menghina. Am crescut ritmul, parca si insotit de cateva gemete imperceptibile ale ei, nu stiu daca de placere sau oarecare disconfort. Am intrebat-o daca totul este ok, ea a confirmat, asa cam continuat bagandu-i-o cat mai profund, alternand ritmul, scotand-o din ea si bagandu-o la loc...Imaginea cu curuletul ala mic dar dilatat de pula mea chiar a facut cei 50 lei platiti.

Am finalizat in prezervativ, m-am sters cu servetele umede si am taiat-o.

Nu am mai revenit intre timp din cauza locatiei, dar 50 lei pentru analul ala chiar a meritat la vremea aia. Poate cineva a mai vizitat-o intre timp si ne poate spune daca este la fel de stramta in curulet.

 

PS. Recenzie dedicata lui tommy_boy, ii multumesc pentru ca am vazut topicul asta ii timp ce-i vizionam postarile ca Securitatea.

Link to comment
Share on other sites

am trecut si eu pe la ea ... dar am uitat sa relatez

locatie : d cantemir , se ajuge usor , aproape de intersectie , in apartament cred ca mai era o tipa ,

fata e cea din poze , destul de stearsa , nu e prea vorbareata

oral facut mecanic , la normal mai bine decat la oral ...dar nimic iesit din comun , anal nu am incercat

plusuri : e ieftin , tipa nu comenteaza , incearca sa te multumeasca

minus : patul ... care defapt era un fel de canapea extensibila

cu putin implicare din partea ei ar fi chiar ok

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

a revenit cu alt numar de telefon :

SEX total, tanara pasionala, plina de erotism te astept la mine sa iti arat adevarata arta a sexului total si nu numai. Fin. orala, normal si anal protejat si in orice pozitie , 50 L/fin , tel : 0761151559 ( 0761.151.559 )

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6][attach=7]

post-147-150392378818_thumb.jpg

post-147-15039237882_thumb.jpg

post-147-150392378823_thumb.jpg

post-147-150392378825_thumb.jpg

post-147-150392378842_thumb.jpg

post-147-150392378847_thumb.jpg

post-147-150392378852_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...