Jump to content

0748416076 Ramona cea ieftina (Zona Aviatiei/Baneasa)


azamantes2077
 Share

Recommended Posts

Numar: 0748416076

"Confirmarea pozelor se face doar pe Whatsapp cat si stabilirea unei intalniri!

Buna sunt Ramona, frumoasă și seducătoare...O femeie elegantă care alege aspectul natural, dar și sexy in același timp ...
Mă consider o persoană pozitivă, cu un mare simț al umorului, punctuala și onestă.
Garantez discreție absolută si punctualitate, îmi plac oamenii cu bun simț și educați care îmi oferă ocazia să petrecem timp de calitate împreună. Ofer o experienta unica de rasfat, mangaieri, sarutari, pasiune ,erotism, fantezii și sunt deschisa oricarei provocari .Sunt o persoana comunicativa si prietenoasa . Lucrez cu rabdare si calm. Igiena ,bunul simt și profesionalismul ma caracterizează. Nu accept cu accesorii! Nu accept marimi mari!

tineretului / Carol 1 / Văcărești / old town / centrul vechi Pub"

image.thumb.png.c26f37d179921ebcb05fe1c9e714f1aa.png

 

image.thumb.png.1f58494eff169d9fa1820845d1e2f989.png

 

Locația este in Sector 1, în zona Aviatiei/Baneasa langa Medicover Baneasa

La deplasări se plătește și taxi.

Daca vrei să petrecem o ora împreună, sa avem timp pentru povesti, unul-doua pahare, o țigară, un masaj erotic sau de relaxare, ori un dans sau ceva striptease, măi multe poziții, chiar și 69, ori alte mici fantezii, o sa fie 500 pentru o ora.

Și dacă măi ai alte fantezii, le discutam și îți spun cat este extra, daca nu cumva, cerințele tale, sunt peste puterile mele.

 

500 ron incall, 600 ron outcall + taxi, oral neprotejat +300 extra

1,70 57 kg

I-am spus ca sunt curios cum arata la fata de cere banii astia...si cica...hai sa facem un apel video. I-am respins apelul....era tarziu si mi-era frica ca imi cere bani si pentru asta😅

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...