Jump to content

(V) Alice BBW Universitate Golden Falcon 0721941960


ovidiu27
 Share

Recommended Posts

ALICE, roscata, 37 ani, senzuala, plinuta, rafinata, pervesa, te astept sa sa te rasfat. Sex anal, normal, oral, finalizare unde vrei. Nu raspund la nr privat, program 09-20.

 

[attach=1][attach=2][attach=3]

 

Stimati domni ,

 

Va prezint cateva informatii despre aceasta doamna , de interes in special pentru putinii fani BBW , dupa cum urmeaza :

Nume de scena : Alice . Are anunturi pe AT , poze , nu stiu daca trebuie sa le mai pun aici sau nu ....

Telefon : 0721941960 ( 0721.941.960 ) sau 0761371231 ( 0761.371.231 ) .

Servicii : cam de toate , oferta este completa , normal pro , oral nepro ( CIM fara probleme ) , anal ,  sarut , etc .

Locatie : intersectia Calea Mosilor cu Hristo Botev , in blocul de langa restaurant Golden Falcon , bloc vechi , lift arhaic dar merge . Presteaza  intr-o garsoniera , singura , baie stil vechi , cu cada , totusi fara probleme .

Program : 9.00 - 20.00

Tarifare : 50 RON / fin , 100 RON / 1 h , 150 RON / 1h ( anal inclus )

Aspect fizic : este fara dubii o tipa mare , BBW clasic , 175 cm fara tocuri / + 95 kg . Varsta 37 ani , nu prea ii arata , i-as fi dat vreo 32 . Destul de draguta la fata , roscata , par putin peste umeri , mare peste tot , sani nr. 5-6 , dantura OK , ...deci plinuta bine de tot , nu ascunde asta si te informeaza la telefon , ceea ce zic eu ca e bine , ca sa nu te astepti sa dai peste vreo Ana Ivanovic sau altcineva ...as spune cumva ca seamana la fizic cu SamiraBBW , care s-a retras in vara trecuta ......si comparatia cu Samira se opreste aici ....este incepatoare , mai are mult de invatat ...

Atitudine: corespunzatoare , te intreaba clar ce doresti , nu vorbeste mult , nu te bate la cap , desi poate intretine o conversatie , GFE mediu .

Actiune : Am fost vinerea trecuta , am facut programare cu vreo 2 ore inainte , nici o problema , am ales sa stau 1 ora , de fapt am stat vreo 45 minute , ca am primit un tel. de la serviciu ... dupa o vizita la baie am inceput usor , mici saruturi , etc , apoi am controlat putin pe jos si am gasit totul corespunzator , fara mirosuri ciudate , curata , ....desi multe Kg in plus  s-a miscat  destul de bine in pozitia cowgirl , apoi a obosit ,am mai testat invers ,eu peste ea , in final am preferat un sex oral ( CIM ) , care a fost executat foarte bine , umed , fara dinti ,  nu ma asteptam avand in vedere ca spune ca presteaza de doar 1-2 luni , in final inghite complet ....cam asta a fost . Nu comenteaza , lucreaza cinstit , nu trage de timp , se vede ca vrea sa faca pe plac clientului .

Note : fata : 7 fizic : 8,50 ( cei care sunt fani fete slim probabil ar depuncta serios ....) , GFE : 7 , atitudine : 8 , locatie : 7 .

Concluzie finala : recomand la fanii BBW , sau pentru cei care doresc sa testeze o femeie de acest gen , cei care sunt amatori fete subtirele mai bine sa se abtina ..... apreciez ca oferta de BBW in Bucuresti este foarte  subtire , deci nu prea ai de unde alege !

 

Va doresc weekend placut si sa auzim numai de bine !

post-3897-150392351789_thumb.jpg

post-3897-15039235179_thumb.jpg

post-3897-150392351791_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mai adaug cateva chestiuni la recenzia facuta de ovidiu27:

 

- Baia este dotata cu 2-3 geluri de dus masculine. Atentie, insa, aromele gelurilor sunt relativ persistente...;

- Curtezana noastra este docila, ascultatoare si doritoare de a produce placere;

- Curatenie "bec", asta vizand atat domnita cat si locatia;

- accepta orice fel de finalizare.

 

Raportul calitate/pret este ok iar fata este corecta, aspect pe care eu unul il apreciez.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Salutare, domnilor.

 

Am revenit la Alice in urma cu cateva zile. Tot mare a ramas ursoaica, asadar ramane in colimatorul amatorilor de grase. Presteaza acum intre Bucur Obor si Dimitrov intr-un apartament cu 2 camere in care se mai produce inca o cocoana pe care nu am vazut-o. Are, in comparatie cu vizitele anterioare, level +1 la oral, si-a imbunatatit tehnica. Contra sumei de 150 de lei ofera futere "cu de toate", flexibilitate de apreciat pe care nu o intalnesti la prea multe fete.

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca la noile tarife isi pierde o parte din publicul tinta. La tarife similare gasim  tipe care arata mai bine si cu servicii similare.

 

100 de lei/fin (oral/normal,anal),

150 de lei/ora de SEX TOTAL, cu câte finalizări poți

50 de lei extra (jucării, penetrare etc.)

 

  Oricum pe mine ma pierde de client.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...