Jump to content

Alina 0730729297


trouble
 Share

Recommended Posts

Alina 0730729297 , 20 ani .Calea Mosilor 124 200 fin , 300 ora.

 

Ajuns la don'soara , dupa ce in prealabil ma anuntase meniul cu 200 fin , 300 ora .

Ajuns in locatie aflu ca ON este 50 in plus , Fin orala 50 in plus . Anal 150 lei in plus .

Draguta , slim skinny , inmanez 400 lei . Se duce sa depoziteze comoara intr-o camera alaturata . Revine si incepe circul , ca vrea sa ma spal in prezenta ei ... putin ciudat dar nah , zic ok . Ma duc cu ea la dush, baia infecta ii zic ca e prea infect locul sa ma bag la dus prosp lipsa , gel de dush lipsa apa calda lipsa ... ZIce bine , atunci spala-te la chiuveta doar cu apa si asa am facut in prezenta ei :-))

Trecm in dormitor si aflu ca nu am voie sa o ating pe tate ca o dor ... trecem la un ON fix 30 sec dupa care imi spune , hai sa punem caciulita ca o ai sculata . Zic, 30 sec nu e destul hai sa continuam ... nu vrea .

Punem caciulita , dupa 2 min de pompat in caprita zic hai sa schimbam ... aflu ca nu se poate decat o singura pozitie , nu am voie sa dau mai tare ca o doare , nu am voie sa ma asez pe pat ca schimbase cuvertura .

Am aruncat caciulita ... mi-am bagat pulile in mortii ei si am plecat acasa .. dauna 400 lei grei.

 

GFE 0

ON 0

NP 0

 

image.thumb.jpeg.bf240c24114b6b7fabe1ca0aefceee05.jpeg

  • Thanks 1
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...