Jump to content

Masaj la domiciliul dumneavoastra 0727165081


ChiarEu
 Share

Recommended Posts

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-la-domiciliul-dumneavoastra/6i659d4e283h73deee43802hfdhh8i59.html

"Maseuză cu bun simt, 35 de ani, cu peste 10 ani de experiență, ofer momente de relaxare la domiciliul dumneavoastră. Mă deplasez in orice zona din Bucuresti sau împrejurimi.

Ședințele, personalizate în funcție de dorințele și necesitățile fiecărei persoane, se efectueză pe masa de masaj pe întreaga suprafață a corpului, iar starea de bine se obține doar prin tehnici de masaj.

Ofer masaje terapeutice si de relaxare.

Bucurați-vă de un masaj profesionist. Uitati de probleme.

Pentru detalii astept mesaj pe watsapp. Pe site nu raspund." Pub

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
21 hours ago, ChiarEu said:

"Maseuză cu bun simt, 35 de ani, cu peste 10 ani de experiență, ofer momente de relaxare la domiciliul dumneavoastră. Mă deplasez in orice zona din Bucuresti sau împrejurimi.

Ședințele, personalizate în funcție de dorințele și necesitățile fiecărei persoane, se efectueză pe masa de masaj pe întreaga suprafață a corpului, iar starea de bine se obține doar prin tehnici de masaj.

si uite cum n-ai pus si poze, iar anuntul a disparut intre timp...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Am incercat eu.... Chiar de mai multe ori. Nu raspunde!!! Am scotocit pe net si am gasit niste recenzii pe site-ul vecin, nimfolabe... ori e ceva ciudat ori e teapa.

Link to comment
Share on other sites

raspunde. din pacate nu are locatie si nici nu cauta. nu are recenzii serioase sau de incredere pe nicaieri. 

sincer nu pare teapa dar devine extrem de scumpa daca adaugi si inchirierea unei locatii.  e pentru cei in trecere prin bucuresti dupa parerea mea.

strict masaj dupa spusele ei cu finalizare prin tehnici de masaj. am vorbit acum mai bine de 3 luni asa ca pretul cerut atunci nu cred ca mai este relevant si sincer nici nu mai tin minte exact cat a cerut.

 

Link to comment
Share on other sites

Ha, și uitasem de faza cu tipa asta...

Am luat legătura cu ea pe la sfârșitul lui octombrie pe WhatsApp. După o scurtă discuție introductivă am întrebat-o direct dacă e strict masaj și "care sunt limitele, în sensul dacă e posibil și altceva decât finalizare prin masaj". Mi-a declarat că nu are limite, lucrurile putând merge mult mai departe în funcție de chimie, singura condiție, citez din memorie, "este igiena".

Având în vedere că am un apartament băgat în conservare (mai bătrânesc și nerenovat chiar recent, dar curat), am antamat o întrevedere acolo. A venit la timp, dar se pare că are pretenții la condiții de 4 stele minim. A ales să nu rămână, clamând (încă stând încălțată, în holul de la intrare) lipsa igienei apartamentului și bodogănind cum a ars ea benzina din Pipera până la Obor degeaba. Nu știam dacă să mă amuz sau să îmi fie milă de ea. M-am oferit să îi achit benzina, dar a plecat în cea mai mare grabă.

Nu mi-a părut neapărat rău. În poze e ea, dar sunt făcute acum vreo 5 ani, cred. Între timp au apărut destule riduri. Plus că vibe-ul nu m-a inspirat.

  • Thanks 2
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

@gigi_gigi Stimabile, nu trebuie scoasă neapărat de pe listă doar pen' că mi s-a întâmplat mie chestia asta. Cine știe, poate ai o revelatie... până la urmă, eu nu am ajuns cu ea nici până la masaj clasic, așa că nu pot să judec ce și cum face, ci doar ce nu a făcut în cazul meu. 🙂

Poate chiar nu i-o fi convenit locul, poate era întoarsă cu curu-n sus în ziua aia, poate i-am părut eu dubios (eram la nici 24 de ore după înmormântarea lui taică-meu, așa că sigur nu arătăm cel mai bine posibil). Dracu' știe...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Stratocaster 100% cu ce ai mentionat, risk vs rewards o balanța simpla, luat camera + timp pierdut, se înclină  in direcția opus dpmdv. Pe whatsapp mi a menționat si mie ca se poate mai mult decat masaj clasic, dar sa o anunt cu 72h inainte (sanse mici din scurt <24h sa poata onora cu prezența) 

Link to comment
Share on other sites

Personal, țin minte că am programat ședința cu vreo 5 zile înainte. Din câte am înțeles din conversația dinaintea întâlnirii, ar fi destul de solicitată pentu masajul clasic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...