Jump to content

Ana 0729434376 Universitate


tommy_boy
 Share

Recommended Posts

ANA atragatoare, ofer sex oral, sex normal, pozitia 69 si alte fantezii, te astept, zona Universitate, pup

tel : 0729434376 ( 0729.434.376 ) / 0734196250 (0734.196.250)

 

 

am vorbit cu ea la telefon si am aflat urmatoarele :

face oral si normal

tarif 50 fin

locatie : vizavi de  Spitalul Coltea

Pozele nu au nicio relevanta, sunt furate la greu de pe net.

[attach=1]

post-147-150392351696_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

 

Am vizitat-o astazi, intr-adevar pozele sunt luate  de pe net sau cel putin asa par la prima vedere, insa nu sunt departe de realitate, as putea chiar spune ca Ana arata mai bine in realitate.

 

Tarif: 50/100

 

Locatie: Vizavi de Spitalul Coltea, stradal, garsoniera

 

Servicii: Oral cu prezervativ cam inexistent totusi poate si din cauza ca eram cu steagul sus de la dus, n-am intrebat daca face fara, nu face FK, nici DT

 

Aspect fizic: 22 de ani, 1.60, nu e cine stie ce frumusete dar nici hada, mie mi-a placut cum arata la fata. Corpul in schimb e de milioane pentru cei care apreciaza tipele skinny, imbracata arata chiar nasol dar dupa ce a dat jos hainele au aparut in peisaj niste sani fermi de zici ca-s siliconati desi nu-s, curata, n-am facut cunni oricum n-am simtit mirosuri suspecte; a facut dus si inainte si dupa (totusi fara gel de dus).

 

Am ajuns, ne-am asezat la o tigara, am vorbit vreo 5-10 minute, m-a intrebat daca ma grabesc, motivand ca nu-i place sa o faca pe graba. In prima faza am platit 50 de lei din proprie initiativa, iar dupa primul numar am decis sa mai raman pentru unul si am cotizat inca 50.

 

Chiar nu m-a grabit deloc, si futaiul a fost foarte interesant, a parut ca ii place, cu gemete etc., la al doilea numar m-a intrebat daca nu vreau sa termin pe sani. In total am stat undeva pe la o ora jumate.

 

Raport calitate-pret bun, eu ma mai intorc.

 

Numai bine

 

 

Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu pana la locatia respectiva dar nu am ramas.Fata m-i sa parut uratica foc si la fata si la corp si nu mi-a placut nici cum vorbea.Atitudinea si tinuta ei lasa de dorit.Avea o tigara electronica in mana din care a pufait destul de des in cele 3 minute cat am stat eu acolo,si statea sprijinita de tocul usii.Era imbracata de parca trebuia sa plece la plimbare in parc.Nu am gasit nimic atragator la ea asa ca mi-am cerut scuze pentru deranj si m-am retras.

Salutari la confrati.

Link to comment
Share on other sites

zilele trecute am fost la ea dar nu m-a impresionat

tarif : 50

locatie : universitate

la corp nu e rea dar atitudinea o strica :

1. vorbeste mult si ... ciudat

2. tot timpu cu telefonu in mana

3. comenteaza la pozitii : ba nu ii place , ba nu poate , ba nu vrea ... in final ramai cu putine posibilitati

sincer nu recomand , chiar daca e 50 ... poti sa gasesti mai bine

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Salut pe toata lumea

Am vazut acest anunt si mi-au placut pozele. In realitate este un FAKE

ANA, atragatoare, ofer sex oral, sex normal, pozitia 69 si alte fantezii, te astept, zona Universitate, nu raspund la privat si mesaje, pup, 0729434376 ( 0729.434.376 )

Locatia este vis-a-vis de spitalul Coltea, pretul este unul bun 50/fin-100/h, sta singura.

Ma rog , sun, urc la ea cand se deschide o usa de la sine , intru cand inauntru si dau de o schiloada , nu foarte frumoasa , imbracata intr-o camasa de noapte roz cam murdara , fara chilotzi, dantura desi ingalbenita era toata.

Manichiura ei 0. Camasa de noapte roz vizibil murdara. S-a spalat doar pe tzate unde mi-am dat drumu dar i-a ramas sperma pe gat , supriza neplacuta pt urmatorul client. Baia relativ curata.

Ma dezbrac si cer un prosop sa ma duc la dus. Imi spune sa imi iau de pe usa unde erau intinse mai multe prosoape. Am luat unul mare de dus, iar ea insista sa iau unul mic. Era asa de mic ca daca il impatureai frumos tinea loc de batista.

Nu recomand..In afara de sanii chiar frumosi si tari nu am ce sa povestesc despre ea.

E o fata de 160/cm cocotzata pe niste pantofi platforma . Nu bate peste 45kg pe cantar. E slaba moarta. In schimb a fost vorbareatza.

Nu este ea in poze.Foarte slaba, bani aruncati degeaba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...