Jump to content

Prostituate chinese


tottau
 Share

Recommended Posts

Aveam aceasta intrebare si nu stiam unde sa o pun. In Bucuresti sunt prostituate chinese? Unde? La privat? Sau saloane de masaj (ce nu-mi ar place)?

In strainatate sunt, si ofera servicii totale in adevaratul sensul al cuvantului, excelente si ireprosabile, in fiecare zi, des la orice ora.

Sper ca intrebarea nu va fi stearsa, poate fi de interes si pt colegi si este doar a doua oara ca ask ceva, prima nu a avut solutie, atunci se poate considera prima ask in vreo 90 de postari 😇

Link to comment
Share on other sites

Și eu sunt curios de pakistaneze ( sau ce sunt fetele astea de au venit la munca in toată România), daca vor să-și mărească veniturile și oferă placeri in timpul liber.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
3 hours ago, tottau said:

Aveam aceasta intrebare si nu stiam unde sa o pun. In Bucuresti sunt prostituate chinese? Unde? La privat? Sau saloane de masaj (ce nu-mi ar place)?

In strainatate sunt, si ofera servicii totale in adevaratul sensul al cuvantului, excelente si ireprosabile, in fiecare zi, des la orice ora.

Sper ca intrebarea nu va fi stearsa, poate fi de interes si pt colegi si este doar a doua oara ca ask ceva, prima nu a avut solutie, atunci se poate considera prima ask in vreo 90 de postari 😇

Nu ti-o sterge nimeni, fiind pe DG si tu avand postari utile. As incerca in Dobroesti / Dragonul Rosu. S-ar putea sa nu accepte albi (din cauza dimensiunilor ceva mai mari). Era ceva filipineza / thai prin S6, dar avea niste preturi foarte nesimtite.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Am mai vazut candva o discutie pe tema asta (si eu as vrea o chinezoaica) si am inteles ca au ceva cuiburi prin Colentina, dar ca sunt acceptati doar de-ai lor.

Link to comment
Share on other sites

Dap, sunt cam cu circuit inchis si destul de dubioase/periculoase locatiile. Stero zice bine zona. Penetrati doar daca aveti PCR (pile, relatii, cunostinte pentru ai mai tinerei) in domeniu.

Daca cineva gaseste ceva la liber sa ne zica si noua :)

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Va multumesc pentru raspunsuri. Din ce spune Scratone, imi dau seama ca de fapt este probabil ca prostituatele chinezoaice sa fie doar in Europa occidentala, probabil pentru ca costa mai putin decat concurenta, iar aici ar trebui sa ceara prea putin, si nu pot cere 5 euro. Anul trecut la Viena fusesem la cateva chinezoaice, erau foarte competitive in servicii si preturi, chiar daca nu tinere, nu frumoase, nu performative. Dar in Spania, in Italia, wow! Cata pasiune, cata dragoste, ce servicii! Ce preturi! Ce performante! Mai bune decat cele din cluburile germane (pre pandemie).
Despre circuitul inchis mi se pare o prostie, bani sunt bani.. ai mei, ai oricui sunt la fel de buni ca ai lor

Oricum daca as gasi 1-2 chinezoaice bune in Bucuresti as inchide si eu circuitul! 😜

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...