Jump to content

Karina 0785903043


owic
 Share

Recommended Posts

  • 4 months later...

Am fost și eu acum câteva zile .Lucrează toată noaptea , am ajuns în jur de ora 1 . Locația e pe str Luica , bloc nou , se găsește loc de parcare. Are pisica în locație , pe mine nu m-a deranjat . Pozele de pe topic sunt reale . A devenit mai maleabila și și-a îmbunătățit serviciile fata de ce a scris colegul mai sus . Am vb cu ea vreo 10 min , înainte de sex , când am ajuns în locație. Acțiunea : oral neprotejat , am ghidat-o eu , in sensul că îi spuneam cum , "ușor , așa .joaca-te cu limbuta pe pula.."

Are sânii siliconati , frumoși și plăcuți la atingere. I-am atins tălpile fără să vreau , prin pat și instant mi-a venit ideea de footjob (îmi și place).I-am propus și mi-a făcut , chiar face bine footjob și are tălpile fine , îngrijite. Am pus prezervativul și am futut-o într-o parte,ușor-usor ..până a intrat toată pula , chiar cred că îi plăcea pt că se umezise fara lubrifiant.Chiar îi ziceam "Ce bine e , ce mișto aluneca pula !" I-am zis sa îmi faca iar footjob și după câteva minute mi-am dat drumu' așa , pe picioarele,tălpile ei. Nu face brutal , face ușor pe toată lungimea pulii de sus până jos .Am vb cu ea tot timpul " Ce mă excită sa îți simt tălpile fine pe pula !" , La sfârșit .." Așa , scoate tot , nu te opri !" Și nu s-a oprit până nu a scos ultimul strop. 

Am platit 150 de lei pe fin , nu am fost grăbit deloc . 

Face oral neprotejat , normal protejat , fin pe corp , footfetish , footjob , dar nu accepta cunilingus . 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...