Jump to content

0792153222 Andreeea ofer servicii totale full domnilor generosii - La Hotel - La pensiune - La tine acasa pupic


Meganvale11
 Share

Recommended Posts

0792153222 

 
Descriere

LA HOTEL - LA PENSIUNE - LA TINE ACASA - SERVICII TOTALE FULL - MASAJ EROTIC - DRAGOSTE TOTALA.

Buna sunt Andreeea excorta senzuala cu forme sexy am 24.ani 175.cm 55.kg sanii nr.3 fund bombat noua in domeniu cu experienta pasionata de dragoste si sarutari , poze reale si recente 100% .

Ofer domnilor generosii si pretentiosii servicii totale full , Masaj erotik , Masaj relaxare , Dragoste , Sarutari , Pozitii la alegere , Companie de relaxare , oferta speciala pentru toate serviciile mele.

SERVICII TOTALE FULL LA ALEGERE.!!!

Garantez placeri de neuitat domnilor generosii dragoste totala sunt o fata deschisa in toate punctele de vedere si punctuala a-mi place sa fac dragoste totala fara restrictii , garantez dupa prima intalnire ca vei revenii din nou la mine.

Rog seriozitate maxima si dicretie.

Am si locatie pentru mai mult timp daca vrei sa petrecem impreuna !!!

Pentru mai multe detalii va stau la dispozitie pe numarul de telefon sau watsapp.

Screenshot_20230710-204459.png

Screenshot_20230710-204454.png

Screenshot_20230710-204438.png

Screenshot_20230710-204433.png

Just now, Meganvale11 said:

0792153222 

 
Descriere

LA HOTEL - LA PENSIUNE - LA TINE ACASA - SERVICII TOTALE FULL - MASAJ EROTIC - DRAGOSTE TOTALA.

Buna sunt Andreeea excorta senzuala cu forme sexy am 24.ani 175.cm 55.kg sanii nr.3 fund bombat noua in domeniu cu experienta pasionata de dragoste si sarutari , poze reale si recente 100% .

Ofer domnilor generosii si pretentiosii servicii totale full , Masaj erotik , Masaj relaxare , Dragoste , Sarutari , Pozitii la alegere , Companie de relaxare , oferta speciala pentru toate serviciile mele.

SERVICII TOTALE FULL LA ALEGERE.!!!

Garantez placeri de neuitat domnilor generosii dragoste totala sunt o fata deschisa in toate punctele de vedere si punctuala a-mi place sa fac dragoste totala fara restrictii , garantez dupa prima intalnire ca vei revenii din nou la mine.

Rog seriozitate maxima si dicretie.

Am si locatie pentru mai mult timp daca vrei sa petrecem impreuna !!!

Pentru mai multe detalii va stau la dispozitie pe numarul de telefon sau watsapp.

Screenshot_20230710-204459.png

Screenshot_20230710-204454.png

Screenshot_20230710-204438.png

Screenshot_20230710-204433.png

Serviciile: 

Bună sunt Andreea 24.ani  55.kg sânii nr.3 fund bombat poze reale 100% ca servici ofer :

(1.) Sex oral sex normal oral nep. cu finalizare dragoste sărutări poz.69 Masaj relaxare ora cu 2.finalizari 500.lei ora.

(2.) Sextotal oral normal anal , oral nep. dragoste sărutări poz.69 cunniligus aniligus masa relaxare ora 2.finalizari 800.lei ora.

(3.) Sextotal neprotejat cu finalizare orala normal anala poz.69 dragoste sărutări anniligus cunniligus Masaj erotic și de relaxare 1000.lei ora.

Serviciile mele sunt de calitate și garantate 100%  ora la mine este de 60.minute cu maxim 2.finalizari într-o ora.

Alege oferta care ți se potrivește de la nr.1 pana la nr.3 , apoi îmi dai adresa și locația ta și eu pot ajunge în maxim 20.minute la tine acasă sau la hotel .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...