Jump to content

Plinuta Dristor 0736469371 / 0726511056


Ghegheghe
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, papuasul said:

Am incondeiat-o si de doua ori la interval de cateva zile. Crezi ca imi mai aduc aminte din 2021?!?

Daca era de rau, eu zic ca iti aminteai

La fel si daca era de foarte bine...

O experienta mediocra?

7 hours ago, Futuloiu said:

Ultimul numar e trecut de @papuasulla petarde, motivul fiind numai de el stiut

Unde vezi asta? Ca eu nu gasesc

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Ghegheghe said:

O experienta mediocra?

Ajung la Petarde dupa ce vorbeste cu dansele la telefon.

Va mai putem ajuta cu ceva?!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Plinuta Dristor 0736469371 / 0726511056

acum ca a vorbit cu ea la telefon si nu i-a placut tonul sau poate vocea,ideea e ca a nimerit-o.chiar nu e ok fata.

la corp si fata este acceptabila nu e super frumusete insa  e draguta,ai vrea sa o tavalesti si se comporta (nu stiu daca se preface) oarecum frumos si calm.problema e ca are figuri ba nu te lasa sa-i dai limbute,ba nu sta in ce pozitie vrei tu,e mai mult pe terminat in gurita ei(accepta  finalizare orala neprotejata) si facut bani.

spun asta dupa ce am vizitat-o de doua ori(ultima oara acum doi ani ).cum am mai spus ,nu e rea si am crezut ca a doua oara o sa fie mai bine dar fara progrese.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Vizitat-o luna trecuta. Dupa obisnuita seria de tepe in zona, cu obisnuita ideea ca o muie nu poate fi refuzata (aproape) nimanui, mai ales pt 60 de ron mai ales pt 30 de minute, incercasem sa o contactez pe 0791377192. Foarte grea de prins pt ca nu lucreaza tot timpul, nu avea whatsapp si nu avea credit pt a trimite mesaje sau pt a suna inapoi. Facut programare dar a trebuit sa astept jos vreo 20 de minute. M-aveam ridicat sa plec, cand m-a sunat cu un numar ascuns. Asa cum se vede in poze, e groasa, nu e frumoasa. 

2 lucruri ciudate:

a) mi-a vorbit cu "dumneavoastra", "ati doriti", "ati etc".. i-am zis de cateva ori ca nu e un mod de a conversa care da un sentiment de intimitate.. cine dintre voi a intrebat vreodata o prostituata ceva de genul "o ati sugeti in genunchi sau cum doriti dumneavoastra?", cine ar vrea sa auda ceva ca "ati doriti sa va dati drum in gura mea?".. Oricum nu a reusit sa schimba prea mult limbajul;

b) dupa ca i-am dat bani, a vrut sa ma mai spal mainile (credea ca o voi atinge 🥴), pt ca igiena e important. I-am raspuns ca eram de acord, intrebandu-ma cat de igienic e a lua o pula goala, chiar de la un barbat necunoscut, in gura si a primi sperma in gat

Confirm ca incearca sa urmeze instructiunile, sa te faca fericit, chiar declara aceasta intentie, dar are un mod lent, detasat, prea soft de a face lucrurile, cam automat, hipnotizat, nu are si nu trasmite nici o emotie.. oricum la 30 de minute pt 60 de ron nu se poate contesta nimic, mai ales in fata de o atitudine atat de pacifica, relaxata, aproape adormita.

In scurt, daca ar fi mai usor de contactat, ar putea fi ceva ca una dintre ultimele sanse ale zilei sa-ti dai drum dupa ca nu ai reusit cu colegele mai scumpe, sau chiar o prima alegere ieftina pt a rezolva supraincarcarea testiculelor evitand campuri minate de tepe

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...