Jump to content

(V) Moldoveanca 19 ani M.Bravu 0724749306


Guest blackman
 Share

Recommended Posts

Guest blackman

MOLDOVEANCA, 19 ani, mereu vesela si cu bun simt te astept in locatia mea pentru o finalizare ca in filmele xxx, oral adanc, normal in dif. pozitii, cunn., annilingus, 69, poze reale, zona Obor, Mihai Bravu, 0724749306 ( 0724.749.306 )

 

Locatia: Apartament mare, zona M. Bravu, vis-a-vis de Spectrum, curat, baie ok, camera de zbenguiala in care am intrat foarte spatioasa, pat la fel de mare, asternuturi curate.

Servicii: oral si normal, 50 lei o finalizare sau 100 lei ora. Oralul se poate si neprotejat. Eu am platit 50 lei la inceput la cererea ei.

Fata: pozele sunt reale, tipa este simpatica, slabuta, cam 1,65m si vreo 50kg, tinerica-estimez 19-20 ani. Sani micuti si fermi, fund la fel.

Prestatia: inceput cu un oral slabut rau de tot, cu atentie doar pentru capul pulii si niste zvacniri ciudate din cap. Dupa 1 minut, cand tontonel era pe pozitii, hop se intinde dupa prezervativ, ca deh, oralul se face doar pentru excitare si pana se scoala maciuca. La normal se lamenteaza la fiecare 5 secunde, avea o grimasa de parca nastea in momentele alea. Plus ca incearca sa limiteze penetrarea doar la cativa cm. Noroc ca este destul de stramta si am reusit in cele din urma sa finalizez in prezervativ.

Concluzii: fast-fut, tipa tinerica si ok dpdv fizic, insa fara implicare si chef.

 

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5]

[attach6][attach7][attach8][attach9][attach10]

post-139-150392350393_thumb.jpg

post-139-150392350396_thumb.jpg

post-139-150392350398_thumb.jpg

post-139-1503923504_thumb.jpg

post-139-150392350402_thumb.jpg

post-139-150392350403_thumb.jpg

post-139-150392350405_thumb.jpg

post-139-150392350406_thumb.jpg

post-139-150392350409_thumb.jpg

post-139-15039235041_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vizitat si eu de curand. Mai are cel putin o colega la care am fost saptamanile trecute : "MINIONA, 24 de ani, poze reale ... 0734374655 ( 0734.374.655 )". Fata arata foarte bine dar prestatia e la repezeala si parca ii lipseste o rotita ceva. E un pic ciudata. Face un pic de oral si se opreste. O rog sa continue ca imi place, la care ea "Si daca nu vreau?" In sfarsit...fiasco. Cu colega ei a fost mult mai bine. Alt aspect negativ : la un moment dat eram in apartament 3 clienti si 2 sau 3 fete. Cu unul dintre ei aproape am facut cunostinta. Ne tot ascundeam unul de altul pe dupa pereti :)). Imi pare rau ca nu mai exista topicul cu RTH ca asa mai nimeream si eu bine din cand in cand.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am fost si eu in seara asta la Amalia, dar n-am ramas.

In primul rind, cind sa urc (aveam programarea facuta) sunt rugat sa mai astept 10minute. Am acceptat, pentru ca ajunsesem eu putin mai devreme. Am revenit dupa 15 min.cu telefonul, mi-a raspuns alta tipa, care a mentionat ca de fapt ea e tipa din anunt, nu cea cu care vorbisem la telefon mai devreme. Ok, am zis, si am urcat. Mi-a deschis tipa din poze, care e mai slaba decit pare a fi in fotografii. M-a invitat in dormitor, a confirmat cele discutate la telefon,  mai putin sarutul pe gura. Mi-a spus ca asta face colega ei, dar nu si ea. Cum tipa nu mi s-a parut extraordinara (deci pretul e pe masura aspectului) am cerut s-o vad si pe colega ei. A aparut  o tipa mai inalta (~1.7m), dar mai grasa si cam tigancoasa, nashparlie rau. Am zic ca ramin cu Amalia.

Cind am intrebat inca  odata de finalizarea orala, a zis ca nu face oral neprotejat decit in functie de igiena. "Adica daca sunt epilat?". zic eu, ca doar oricium imi faceam dus inainte. "Da" confirma ea, "sau finalizarea se poate si pe corp ... iar in gura te costa in plus 50lei"  :'(  Pai stai asa, ca asta e ceva nou, ii zic, la care ea iar imi baga textul cu colega ei, ca aia face in aceiasi bani si finalizare orala, nu si ea.

In momentul ala am considerat ca prea ma abureste fata aia, si desi era echipata exact ca in poza, si eram tentat de un 69 cu ea, am refuzat politicos, si am plecat.

Asta e tot. Toate bune

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...