Jump to content

Disponibilitate de aer conditionat, prosoape, pahari cu bauturi etc


tottau
 Share

Recommended Posts

Da bro', bine ai venit in club! Ai picat de pe Marte?!?

Astea sunt "realitatile din RO" (regele UK vad ca insista sa viziteze plaiurile). 

Din acest motiv ma bucur/multumesc ca "egzista" acest forum.

 

@olivertwist: frate, nu e de ras! (noi ce mai fut*zam?!?)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@papuasul stiu Frate doar ca am impresia ca nu se incadreaza unde trebuie.

Daca ar creste bugetul nu ar mai avea "problemele" acelea,nu se poate cu penisul in anus si cu sulfleu' in Rai si cu bani ramasi in buzunar.

Este Adriana diponibila saptamana asta

Link to comment
Share on other sites

"Care Adriana"??? nu pot sa cred ca nu sti si nu raspunde niciodata.

Omu' cata sa zboare cu Wizz,daca vrei "pretentii" cauta la Quatar Airways...sau Emirates.

Ma duc maine aici 

 

Link to comment
Share on other sites

Uite ca ma incordez sa-ti raspund - habar n-am de care Adriana zici - poate ma dumiresc dupa ce pui un tel, link, etc...

Vizavi de unde mergi maine - nu merita - reclama grasa dpmdv, dar zi si tu ceva dupa incercare, poate sunt eu ciufut, ca de obicei (acum, fara sto', zi-ne cum va fi fost). Relationarea mea - doar la tel - a fost cu minus grav (anuntul azi oricum nu mai este valabil). Am pierdut maxim?!? :)

 

Link to comment
Share on other sites

@papuasul   "Ai picat de pe Marte?!?"

Nu de pe Marte, frate. De pe bun simt. Nu ar trebuie a fi un geniu sau un om de stiinta pentru a intelege ca, daca un barbat se simte confortabil, ii va fi mai usor sa obtina o erectie, sa o mentina si sa se termine. Chiar si analfabetii/e si tarani/nce ar trebui sa inteleaga asta pt a castiga mai multi bani si mai usor. Daca barbatul moare de caldura, transpira, pute, probabil pula va muri sau va fi mai slaba.. si cum isi da drum daca nu are apa in corp? 

Ma mir ca e atat de greu a gasi un pahar, si curat si cu putin de apa (nu dom perignon!) si rece, si ca e de considerat normal ca nu se gaseasca

On 06.06.2023 at 12:17, olivertwist said:

 

Daca ar creste bugetul nu ar mai avea "problemele" acelea,nu se poate cu penisul in anus si cu sulfleu' in Rai si cu bani ramasi in buzunar

Nu e vorba de buget. E vorba de educatie, inteligenta, bun simt.. si respect.. pt noi clientii si pt lor. As spune, cum scriu ele in anunturile "daca esti o curva care se respecta, cumpara pahari, sticle de apa, sapunuri, servetele, cearsafuri, prosoape (etc), si schimbale!"

Am fost si cu femei scumpe, cu femei care lucreaza toata ziua, cu femei cu coada afara cladirii, intelegeam unde era locatie vazand barbatii cu telefonul in mana care priveau oriunde nedumeriti.. de exemplu la calea vitan 8 banuiesti scara exacta cand vezi asezati pe banca sau in picioare barbatii cu telefonul in mana care se uita la ferestre butonand/sunand

atunci, femei care castiga mult, dar la fel am auzit fraze ca "servetele costa, s-au scumpit", sau ca nu e cam nimic de beut in locatie, demonstrat si prin deschiderea frigiderului. Ce beau ele? Sperma? Dar majoritatea nu sunt fecioarelute naive, tandre si cu nasul pe sus care nu vor finalizare orala, doamne fereasca sa inghit?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nu as lua pahar cu apa daca nu cunosc cat de cat persoana, mai bine iti iei inainte o sticla mica.

 

Unele (putine) ofera sticla mica sigilata, ceea ce este decent.

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate sigur. Daca nu cunosc, de obicei si eu ma duc cu sticla, chiar daca nu cred ca de fapt cineva m-ar otravi. Daca le cunosc, incerc sa nu ma gandesc prea mult la igiena.. fiind ca ma duc pt contacte foarte intime, nu sa fac cumparaturi din magazin, mi s-ar pare incoerent si ipocrit sa-mi fac griji de un pahar.. si apoi sperabil o sarut, o ling in cur si pasa, etc

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...