Jump to content

CristinaGV vs. DDCForum Cristina /Barajul Sadului 0749546088 fost 0721769930


Cristinagv
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Buna @Cristinagv

Nu avem nevoie de acordul nimanui. Sunt poze postate de cea care ofera servicii, pe domeniul public. Am indicat si sursa. Plus impresiile celor care au vizitat fata.

Nu vom sterge nimic - Multumim si noi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

In lege scrie altceva 

 Dacă nu vreau sa fie postare poze cu mine undeva , nu se postează , este corpul meu , pot sa dovedesc ca sunt pozele mele 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, boss4bitch1 said:

Postează și tu servicii actuale , preț , program

Noi vrem sa te futem Cristina , pt că ești bună de pula .Noi te futem,tu faci bani și toată lumea e fericita ! 

Nu e nimeni fericit .

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cristinagv said:

Nu e nimeni fericit .

Imi pare rau ca nu esti fericita dar nah...tu ti-ai ales meseria asta.😅

Lasand gluma la o parte...vad ca esti destul de activa pe celalalt forum. De ce nu iti faci publicitate si pe forumul asta ?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, azamantes2077 said:

Imi pare rau ca nu esti fericita dar nah...tu ti-ai ales meseria asta.😅

Lasand gluma la o parte...vad ca esti destul de activa pe celalalt forum. De ce nu iti faci publicitate si pe forumul asta ?

 

Se vede clar ca nu știți ce e aia viața , și dreptul de a alege , mulțumesc ca nu am cu cine discuta , îmi e mai ușor sa renunt la voi 👋🏼

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

@Cristinagv nu o sa mai lungesc discutia, ca e obositoare.

Daca tu ai un restaurant, si zici: vreau recenzii doar pe TripAdvisor, nu si pe Google Maps, crezi ca o sa ai succes in a face asta?

Opiniile despre orice intalnire apartin celor 2 persoane care au fost acolo, deci e dreptul clientilor sa isi posteze parerile. E o tara libera, nu vine nimeni sa ne inchida gura ca asa i s-a sculat. Sau ca "a vorbit cu avocatul". Tremur tot, aduceti sarurile. 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu pune intre ghilimele dacă alea sunt cuvintele tale , eu nu am menționat așa ceva in comentariile de mai sus , eu ți am pus un PDF pe care dacă l-ai fi citit ai fi înțeles despre ce vorbesc. 

Link to comment
Share on other sites

"CAP. VI   Limitele exercitării dreptului de autor 

  ART. 33  Jurisprudență

   (1) Sunt permise, fără consimţământul autorului şi fără plata vreunei remuneraţii, următoarele utilizări ale unei opere aduse anterior la cunoştinţa publică

    d) reproducerea pentru informare şi cercetare ()

   e) reproducerile specifice realizate de bibliotecile accesibile publicului, de instituţiile de învăţământ sau de muzee ori de către arhive, care nu sunt realizate în scopul obţinerii unui avantaj comercial sau economic, direct ori indirect; "

 

Asta daca vorbim pe drepturi de autor, in ipoteza ca pozele tale ar fi vreo opera de arta fotografica (ceea ce nu sunt...).

Site-urile pe care ai publicat anunturile au contract de folosire a operei tale foto ? Ti-ai cedat drepturile de autor la S.C. BUKAKKE S.R.L. ? Hai sa ne vedem fiecare lungul nasului inainte sa aruncam cu legi pe care nu le intelegem, ok ?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 12.05.2023 at 4:54, Cristinagv said:

Nu pune intre ghilimele dacă alea sunt cuvintele tale , eu nu am menționat așa ceva in comentariile de mai sus , eu ți am pus un PDF pe care dacă l-ai fi citit ai fi înțeles despre ce vorbesc. 

ar fi cazul sa te limitezi la lucrurile pe care le stii sa le faci bine.....

decat sa dai niste comentarii imbecile despre lucruri pe care tu insati le-ai pus in spatiul public

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...