Jump to content

Blonda Cristina, calea Calarasi, 0737543731 0760.346.484


bestfriend
 Share

Recommended Posts

[attach=4][attach=3][attach=2][attach=1]

 

Anunt luat din AT

 

" LOCUIESC singura, sunt o blonda senzuala cu forme incitante, te invit in cuibusoru meu de nebunii sa-ti ofer sex oral si normal pasional, daca doresti sa ma cunosti suna-ma; 0737543731 ( 0737.543.731 ) 0760.346.484, Bucuresti "

 

Am fost la ea acum vreo 10zile, dupa ce vorbisem cu ea la telefon cu aproximativ o luna inainte. Prima data, la telefon (ca si in anuntul de atunci) cerea 80lei pentru o finalizare, oral neprotejat si normal pro, accepta 69, dar nu si FK. Spunea ca sta undeva in zona calarasi. Cind am revenit cu telefonul, si fiind decis s-o vizitez, m-am trezit ca tariful crescuse la 100lei/finalizare, pentru aceleasi servicii (intro zi de vineri !). I-am reamintit ca am mai stat de vorba, si ca tariful anuntat era mai mic. Culmea, a recunoscut ca e posibil sa mai fi vorbit, si ca inainte a lucrat in alta parte (cica pe Victoriei, undeva) si acum , stind pe calarasi , a trebuit sa mai mareasca tariful. Dar , fara sa negociez, a zis ca ma lasa la 80lei, daca sunt hotarat sa vin. Normal, n-am stat pe ginduri, si am stabilit ca vin in 40min.

Locatia e undeva in spatele bisericii Delea Noua, pe calea Calarasi, vis-a-vis de un mic parculet. Programarea s-a respectat, am intrat intr-un bloc civilizat , am urcat , am sunat la interfon, si ......... mi-a deschis usa o mindrete de fata, cea din poze. Am ramas cu gura deschisa, nu-mi venea sa cred ca, dupa atitea ciute si nashparlii, dau peste o tipa placuta, tzitzoasa, bine facuta, amabila, la putin peste 30ani, zic eu. Blonda platinata, buze senzuale, ochi frumosi, suita pe tocuri avea vreo 1.65, fund mare, dar bun de muscat (celulita de pe fund am observat-o la dus, ca in camera nu era foarte lumina). M-a invitat in apartament (curat, ingrijit), am rugat-o sa-mi spuna ce face, ce nu face, dupa care mi-a dat prosop curat si mi-a aratat baia. Pina sa ma dezbrac, m-a intrebat daca vreau canapeaua desfacuta sau sa ramina strinsa, daca vreau pe ea cearceaf sau doar un prosop . .. :o  WTF .. pentru doar 80lei? Mi s-a parut exagerat de amabila, comparativ cu alte maimutze vizitate in ultima vreme.

Ma rog, am platit si m-am dus la dus, apoi a venit si ea. A lasat usa deschisa, si nu s-a suparat daca am tras putin cu ochiul. Apoi a venit in sufragerie, s-a asezat linga mine, peste mine, a inceput sa ma sarute pe piept, pe gat, apoi a coborit usor in jos, pina la ala micu'. La luat usor in gura, a inceput sa se joace cu el, la intarit, si a continuat cu oralul. Fara artificii, fara zone anexe, dar corect executat. Am trecut apoi la un 69. Pasa superba, delicioasa. Nu m-a lasat sa cobor mai jos, desi eram tentat (poate se gadila, nu stiu). Am mai cerut apoi putin oral din partea ei, s-a conformat, dupa care a sugerat, sa trecem la normal. Normal prin fata, apoi pe la spate, cum am si terminat, de altfel. A parut ca ma grabeste putin, dar nu a spus nimic. (poate se gindea ca nu mi-a luat decit 80lei, nu 100).

Mi-am facut repede dus, si-a facut si ea (iar am privit-o  cu drag  :D  ), am facut cunostinta cu pisica ei, am mai schimbat 2-3 vorbe, dupa care am plecat foarte satisfacut. Sa  nu uit, a spus ca o cheama Cristina .

Si acum note : 7~8 la oral, 8 la normal, 9 la atitudine (si nici nu i-a sunat telefonul in timpul intilnirii). Mi-a placut, poate voi revenii.

Toate bune.

5938_62916192d7cb1fa8c34a2b9d725df29636ffbbce.jpg

5940_f192822cce0cae9a54847a0b017bfa43ae11d34e.jpg

5942_e4273aca9e3cbae779d198c41b2d7df6f98ff3c5.jpg

5944_b02017446cc900e99edba5d592f43dd14e792c21.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bestfriend: mi-ai făcut-o, m-am dus să fut mândreţea de fată şi am futut o bondoacă.

 

Finalizare la oral doar pe sâni (singurul ei punct forte).

Grasă (hai grăsuţă), faţă rotundă, blondă vopsită, ochi negrii, picioare scurte şi cu celulită, la fel ca şi fundul.

Prestaţia: banală.

GFE: mediu, din dorinţa de a-şi mulţumi clientul, mai are şi un alt servici (prost plătit), şi prin urmare chiar depinde de banii ce-i opţiune din curvăsăreală.

Nu a simţit nici o bucurie a fututului (e adevărat că nici eu nu am fost încurajat să i-o ofer).

Prin urmare, un alt futai trist, din binecunoscuta serie "dacă tot am ajuns" sau "pe gratis n-aş fi futut-o".

 

 

 

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Bestfriend: mi-ai făcut-o, m-am dus să fut mândreţea de fată şi am futut o bondoacă.

 

Imi pare rau ca descrierea mea te-a indus in eroare, voi incerca pe viitor sa fiu mai putin entuziasmat, cind postez pe acest forum.

Totusi, recitindu-mi postarea despre respectiva blonda, gasesc scris : "Blonda platinata" ori asta inseamna ca e, intradevar, vopsita, "suita pe tocuri avea vreo 1.65, " - pot spune ca fara tocuri avea sub 1.60, si doar e o aproximare din priviri, nu?  , "fund mare, dar bun de muscat (celulita de pe fund am observat-o la dus, ca in camera nu era foarte lumina"- clar am spus si de celulita ... 

Si pozele sunt ale ei, cu siguranta. Personal, tipa mi-a placut, nu mi-a parut rau dupa bani.

toate bune 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Am discutat cu ea cu o ora inainte de a incerca sa ne intalnim ramanand sa revin cu un apel cand sunt in zona. Am revenit cu apelul, insa domnita nu a mai raspuns si, mai mult decat atat, la a 3-a sau a 4-a incercare de a o recontacta, si-a inchis telefonul. Daca o fi sa ii vad mutra vreodata, ii scad din nota de plata chitanta de taxi de azi :P.

 

Avand in vedere recenziile colegilor akula si Grizo Boy, as propune mutatul topicului acesta la "tepare".

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

[attach=1][attach=2][attach=3]

Am dat din nou de tanara domnita, la aceiasi adresa, dar bruneta si cu alt numar de telefon : 0737541265 ( 0737.541.265 ). Si parca se recomanda Ioana.

Anuntul suna cam asa : 

"SINGURA, vino la mine sa-ti ofer sex oral neprotejat, sex normal, pozitia 69 si alte fantezii erotice, daca vrei sa ne iubim suna-ma (anuntul este valabil pt. persoane peste 33 ani), Piata Muncii , 80lei "

Fata de vizita din septembrie 2012, acum tanara a mai luat cateva kg in plus, este exact o tipa cu forme rubensiene. Are aceiasi figura si voce calda, si niste sani superbi. Parca a facut si putina burta, fara sa deranjeze, a mai pus putin si pe fund. Dar mie mi-a placut, asa ca am ramas. Pot sa adaug ca are o piele fina, placuta la atingere.

Serviciile sunt aceleasi, nu accepta fk si finalizare orala. Incepe direct cu oralul, fara nici un preludiu. Oralul e facut corect, dar fara zonele adiacente. Pasarica e minunata, mica si frumos mirositoare. Dupa vreo 15 min.de oral si 69, a propus sa trecem la normal. Prezervativul e pus cu mina. La normal am prestat un misionar si apoi un doggy, unde am si terminat.

Tipa s-a miscat destul de bine in partea doua, dand semne ca ii place. Toata distractia a durat maxim 30minute, cu tot cu dusul meu. Tipa facuse dus inainte, eu anuntindu-mi vizita cu vreo 40minute mai devreme.

Pozele sunt luate de pe net, u sunt ale ei.

Pentru oral : 7

Pentru normal : 8

Pentru atitudine : 9

pentru locatie : 9

Pentru modul cum a decurs intilnirea, pretul e usor supraevaluat, 60 lei/ fin ar fi mai aproape de realitate.

12018_24a627dd83bac5dcfb7a7362f5eea990fc980aea.jpg

12020_4b1616f86c5341a3ed8c440836fe337ddd65c490.jpg

12022_330852e403e0b218e1872970e6f794e24ae1f2ae.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Am fost zilele trecute la bruneta,  mare nesimtita. Dupa ce are curu' cat 7 , si e plina de celulita, mai si minte. Culmea, o si cunosteam.

Spune ca face oral neprotejat, ii platesc 60de lei pentru o finalizare, fac dus, si cind se apuca de treaba, intinde mina dupa prezervativ si spune ca e mai bine asa, ca are o problema la o masea, si ca face nu stiu ce tratament. Pe bune ???

In rest, oral (protejat) facut corect, cu limbi pe oua, la sugestia mea. Desi si-a facut dus dupa mine, pizda nu era chiar cea mai suava din lume (probabil, din cauza ca e destul de grasa - apropo, pozele nu sunt ale ei). Una peste alta, a stat si la 69, fara sa se grabeasca. In general are o atitudine prietenoasa.

Apoi am futut-o pe la spate, si cam asta a fost singura pozitie de sex normal. Fiind plinuta, ai ce pune mana. Si are tate destul de misto.

Mai are o colega, gipsy, la fel de supla.

Nu recomand.

 

[attach=1][attach=2]

26200_4e7700c7ac95325d18b4e4cf6662c00f817876b8.jpg

26202_13dc5c8c226f80dd9033b82182c02df5a5fe97b0.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Am sunat la 0737184035 , locatia e aceiasi, vocea e aceiasi.

A confirmat pretul de 100ron/finalizare pentru oral si normal, accepta 69 si sex intre sani, oral neprotejat daca igiena corespunde si daca esti epilat (asta mai nou  ;D ), NU pentru sarut francez.

Primele 2 poze posibil sa fie ale ei, din locatie (cu parchet pe jos).

A treia poza, poate da, poate nu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...