Jump to content

Galati - 0758771447 - bruneta slim


pidsadera
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

RECENZIE:
Locatie: 8 (Reper: in Tiglina la A-uri)
Aspect: 8.8 (gagicuta undeva la 1.60 cm, ochi caprui, sani micuti, slim, carne tare)
Oral: 6 (neprotejat, asa si asa, fara artificii, fara atentie la bilute, cat sa scoale pula)
Normal: 7 (protejat, stramta, este mai statica, mai mult am lucrat eu, geme placut in schimb)
Gfe: N/A (mai subtire)
Atitudine: 8 (dezghetata, glumeata, naspa cu raspunsul telefonului constant)
Igiena: 10 (nimic suspect)
Halat: 150 RON (pentru o finalizare)

Naratiunea:
Va salut,
Pe la mijlocul lui aprilie am ajuns la posesoarea acestui topic, la telefon comunica 150/300, la A-urile din Tiglina. Atentie ca daca nu raspunde de prima oara, are obiceiul sa sune inapoi, asa ca mare grija pentru cei cu ibovnica. Am ajuns relativ repede, aveam chef de tavaleala. Inca de cand mi-a deschis usa, a raspuns la telefon, era nedezlipita de telefon. Asa am aflat si de alte servicii :))) , la telefon. Am rugat-o sa puna telefonul pe silentios, facea telefonul urat de tot, suna in draci, multa lume la futut zilele astea acum de sarbatori, pacatosilor :D . Gagicuta chiar arata bine la corp, glumeata, ne facem comozi amandoi in pat, schimbam cateva vorbe sa ne cunoastem mai bine. Oralul este facut mai pe fast forward, aceasi miscare repetitiva, cativa cm si atat. La normal a fost mai bine decat la normal. Folosete prezervative micute si stramte, geme placut cand tragi mai tare, nu comenteaza la pozitii. Dupa finalizare, nu a stat mult pe ganduri si a raspuns altui coleg . Initial eu am crezut ca vorbeste cu mine, dar vorbea cu altu' :)) , la telefon . Are dictie si vorbeste coerent la telefon: pana sa ma imbrac sa paresc incinta, a preluat 3 apeluri si a lamurit colegii. Eu cred ca si-ar gasi usor de munca la un dispercerat sau vreun call center. In fine.
Eu nu mai revin.
Spor!
 
Notite)
1)Te intreaba cum preferi oralul: cu sau fara gumar
2)Raspunde la clienti cand esti in locatie, cu mine a facut asta de 5 ori :))), asa am aflat ca are in meniu si anal 200 roni parca daca corespunde pula si nu e prea mare.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...