Jump to content

(V) DIANA 0737543665 Arcul de Triumf


dini
 Share

Recommended Posts

BLONDA, 31ani, ofer servicii de companie intima doar domnilor maturi, discreti, sofisticati si foarte seriosi, poze reale,1.73 m, 52 kg, rog multa discretie si politete. Zona Arcul de Triumf. Nu deranja inutil.

Tel ( 0737543665 ( 0737.543.665 ) ( 0737.543.665 ) / 0737543665 ( 0737.543.665 ) )

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4]

 

La telefon nu mi s-a parut prea amabila. Eu sunt adeptul intrunirilor de mai scurta durata de gen o finalizare / jumatate de ora.

Am intrebat-o daca se poate si o singura finalizare si raspunsul a fost sec:"10 minute sau o ora, pretul este acelasi 200RON".

 

Am ajuns totusi la ea dupa vreo doua zile, cand eram in apropiere si toate celelalte optiuni din zona nu erau disponibile.

 

Locatie: este fosta locatie a Luizei, este pe Averescu blocul de vis-a-vis de EuroHotel la etajul 2.

Am intrebat, dar fata nu stie nici de Luiza si nici de Maria care au prestat acolo.

Locatia OK, baie curata, prosop curat si uscat.

 

Pozele sunt ale ei. Tipa arata foarte bine la corp, inalta 1,75, subtirica, sani nr 2-3 fermi.

 

M-a invitat direct in dormitor, nici un pahar de apa, nimic din vechile obiceiuri ale Luizei.

Dupa un dus de rigoare si eu si ea, a inceput cu un masaj de relaxare, doar pe spate. Masajul a durat aproximativ 15 minute, si executat OK. Nu ca o maseusa profesionista, dar bunicel comparativ cu alte experiente combinate de acest gen.

Dupa asta a facut o trecere printr-o incercare de bodymasaj la felul principal.

Mi-a pus o caciulita fara sa intrebe si a executat un oral OK nota 8-9, cu DT foarte placut fara sa atinga deloc cu dintii.

A urmat o serie intreaga de NU.

I-am spus sa aiba grija si de oute, dar a refuzat pentru ca "nu eram epilat si ii raman fire de par intre dinti"!!! Mentionez ca erau vreo 2-3 saptamani de cand m-am tuns in zona, dar nici pe departe sa fie mararul cat casa.

I-am cerut sa vina peste mine ca 69 ca sa o privesc. Raspuns: ea nu face asta.

Cum incercam sa ma joc cu pasarica ei (tunsa regulamentar de altfel) si sa bag vreun degetel, comenta imediat.

 

Am trecut la normal si dupa doua pozitii am terminat.

 

Mi-am facut un dus sa ma spal de crema de la masaj.

Am decartat 200RON si am plecat dupa aprox 35-40 min cu totul.

 

Per total o experienta intetersanta, dar cu cam multe frustrari. GFE 3-4.

Personal nu cred ca o sa mai revin.

 

In locatie mai este cu o colega Oana ( 0737545142 ( 0737.545.142 ) ( 0737.545.142 ) / 0737545142 ( 0737.545.142 ) ) despre care o sa va povestesc separat.

post-1855-150392346585_thumb.jpg

post-1855-150392346586_thumb.jpg

post-1855-150392346588_thumb.jpg

post-1855-150392346589_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Din descriere este "blonda fitoasa" la care m-am referit in acest topic:  http://www.ddcforum.com/index.php/topic,13222.msg73490.html#msg73490, care era in locatie si pe vremea cand activa acolo si Maria: http://www.ddcforum.com/index.php/topic,12878.msg71602.html#msg71602.

Citind recenzia ta, consider ca am avut noroc ca la mine "NU-urile" au inceput de cum am intrat pe usa si asa am economisit.

Imi aduc aminte clar ca m-am ciondanit serios cu ea, pentru ca la telefon a folosit bine cunoscuta expresie "oral se poate si np in functie de igiena si decid la fata locului", iar la fata locului, cum am inceput discutia despre servicii mi-a zis ca nu ma calific la oral np. M-a iritat foarte tare pentru ca m-am dus intr-o zi foarte geroasa si nici nu imi dadusem fularul si manusile jos ca deja nu corespundeam.

Tipa arata super bine (na, din punctul meu de vedere: inalta, slim, piele intinsa, trecuta de 30 de ani dar da clasa la multe mai tinere cu 10-15 ani ca ea, bine intretinuta).

La cum am dialogat pret de cateva minute chiar m-am intrebat daca ramane cineva la ea.

Mi-a zis ca FK nu face nici cu prietenul ei, daca nu are chef. :)

Cat despre oferta de pret pentru o finalizare exact acelasi raspuns l-am primit: stai cat doresti (max o ora evident), pretul este 200.

Astept sa castig la loto si sa ma duc sa-mi fac o laba cu ea alaturi, ca altfel sunt prea zgarcit sa dau din banii pe care ii muncesc. Sau sa ma imprumut la un prieten si sa nu ii mai dau inapoi.

Link to comment
Share on other sites

Din cauza ca imi plac provocarile, am fost.

Este corect ce au descris confutatodorii inainte.

 

Parerea mea:

Are un corp superb. Inalta, mijlocel subtire, picioare lungi si frumoase, sani mici dar apetisanti. Fata cam ciudata, blonda (probabil vopsita), cu niste sprancene exagerat tatuate sau machiate.

 

Prestatia: am lasat-o sa-si faca programul: masaj pe spate (asa si asa, dar bunut), apoi s-a dat cu crema pe sani si a inceput sa-mi frece pula.

A pus un prezervativ si a facut acel sex oral, protejat, deep, fara dinti. Dupa aceea, vazand ca nu termin, m-a intrebat ce pozitie imi place. Am urcat-o pe mine si m-a calarit pana a obosit. Nu ii placea sa o mangai pe par. In fine, gandindu-ma ca totusi trebuie sa plec si acasa, am pus-o in pozitia care nu da gres (mama iezilor) si am pompat fericit de imaginea oferita de coapsele lungi, fundul (si gaozul) frumos si mijlocul subtire.

 

Desi este un pic rece, este piesa la corp. Cine vrea sa futa o gonflabila vie, merita sa incerce. Eu o sa mai fac. Daca vreau dragoste, am acasa...

Link to comment
Share on other sites

Mda, este fosta Maria, locatia vis a vis de hotel Europa pe Averescu. Oricum femeia este bine, 1,70 inaltime, corp superb, tatze 2, maxim 3, la fatza este ok...are niste sprancene stufoase care-i creeaza un aspect ciudat...dar e ok.

Oricum f figuranta, depinde cum o prinzi, azi face oral neprotejat, maine nu...etc...diverse tertipuri ca a fost la stomatolog, etc...

la futut ii place sa stea in picioare cu spatele la tine si ea sprijinita cu mainile de perete...se misca bine...pacat ca are fitze, altfel era de revenit.

 

 

 

Bafta

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

@bahadur: cum adica este "fosta Maria"? Daca te referi la Maria din link-ul pus de mine, rebrand-uita acum blonda si cu un alt nume, te inseli sigur. Eu cand am fost la ele, in iarna, era acolo si Maria si aceasta blonda care avea atunci doua anunturi, cu doua nr. de tel., unul cu numele Irina si celalalt cu un nume cu "S".

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ma gandesc ca folosesc mai multe locul cu pricina.

De ex Turda care este in apropiere si ar putea fi aceeasi locatie.

DOAMNA, 35 ani, ofer servicii de masaj erotic si companie intima domnilor maturi, discreti si foarte manierati. Rog discretie maxima, poze reale, zona Turda. Nu suna inutil daca nu esti interesat. Doar cu programare. 0737545142 ( 0737.545.142 )

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4]

 

Ori isi schimba telefoanele antre ele ori e trafic mare in zona ori au toate cheia de la locatie.

Observ ca se poarta schimbul de nr de tel ca sa nu mai poata fii identificate.

 

Doar imi dau cu parerea. Eu am sunat la aceasta asa zisa "doamna" joi si intentionam sa merg dar mi s-a taiat.

Pretul este 100 / ron sau 200 ora. Standardizate . NU face FK nu face anal , totul protejat.

Si asta e o jecmanitoare de roni. Mai bine ar trece la reni ca e anotimpul.

post-2734-150392353907_thumb.jpg

post-2734-150392353909_thumb.jpg

post-2734-150392353911_thumb.jpg

post-2734-150392353912_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am fost eu ieri in locatie,am sunat la numarul:0737545142 ( 0737.545.142 )

Nu m-am intalnit cu posesoarea pozelor ,ci cu o bruneta,ce are anunt pe AT tot cu zona Turda/Casin.

 

DOAMNA, 35 ani, ofer servicii de masaj erotic si companie intima domnilor discreti si manierati, poze reale si recente facute in locatie, 1.68 m, 53 kg, rog discretie maxima, rog seriozitate, zona Turda,  0730304350 ( 0730.304.350 )   

Prestatia ,in general,slabuta,duduia este pe la 35-38,putin impanata,cu o fata usor imbatranita.

Oral protejat,la cererea ei,slabut,max 3-4 min,dupa care cere normal,unde se fereste sa o bage toata,cauta diverse tertipuri sa evite actiunea consumatoare de energie.

 

Am fost de 2 ori,nu mai merg,nu prea recomand nici pentru a descarcare rapida.

 

Varu

de pe front.

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Sunt mai multe in locatie sau cel putin erau. A fost/este blonda titulara a numarului, a fost/este si posesoarea pozelor (bine prelucrate in avantajul ei) postate de fuckerist, Elena cred ca o cheama, mai este/a fost o tipa pe nume Oana, tot de 35 de ani se da, tot aceleasi servicii minimale (totul protejat) si la 200 lei ora,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...