Jump to content

Satena, zona Piata Victoriei, 0765462467


bestfriend
 Share

Recommended Posts

[attach=4][attach=3][attach=2][attach=1]Anunt gasit in AT.

 

" ALEGEREA perfecta, draguta, sexi si plina de viata, calda, zambitoare, provocatoare, te astept in dormitorul meu sa te rasfat cu un oral de exceptie, un normal incendiar si multe altele, poze reale, ac, 0765462467 ( 0765.462.467 ) , 50ron /fin."

 

Am trecut vineri pe la ea. La telefon are o voce placuta, tanara. A spus ca face oralul neprotejat, accepta 69, nu si sarut pe gura. Mi-a dat ca punct de reper strada Dr.Felix, linga Volksbank (scuze daca n-am scris corect).

Am revenit dupa 20-30minute cu telefonul, deja eram prin zona. Am parcat pe dr.Felix (strada cu sens unic, dinspre Piata Buzesti spre Titulescu). Blocul in care sta are vreo 8~10etaje, e civilizat si se afla pe o straduta perpendiculara pe dr.Felix; usa de la intrare era blocata cu un pietroi, asa ca am urcat fara sa mai sun la interfon.

Mi-a deschis  o tipa de 20~25 ani, draguta, nu foarte inalta, dar suita pe tocuri. Nu e grasa , mai degraba usor impanata, cu sani mari si cu ceva burta, care se contura pe sub tricoul mulat. Asta a fost singurul amanunt care m-a facut sa nu ramin.

Nu cred ca sunt pozele ei: tipa din realitate are altfel ochii, si sprincene f.subtiri pensate, si nici parul parca nu il avea asa de lung ca si tipa din fotografii. Dar apartamentul (sau mai degraba camera - garsoniera) in care am intrat erau curate, fara miros de tigara sau alte urme de jeg, iar tipa a avut o atitudine ok tot timpul, chiar si dupa ce i-am spus ca nu ramin.

Poate cu alta ocazie.

Toate bune .

5330_49699d7943fd08b399e5e92a1c0bd261c35a0297.jpg

5332_f996a0deb7a2e70adcf862c53072da82d9aa45ff.jpg

5334_6c02541bd0d09556df092a17e6de6860d7a5276a.jpg

5336_3983d67bfe43b88decab333b7ac522c99fd1519f.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fusei ieri si cand a aparut de dupa usa nu stiam cum sa fug : etnie, grasa spre hidos, urata, cateva bube pe fata. Plus atitudinea...naspa.

Ma gandeam cum ar fi s o las sa mi l ia pe mingotti in gura....iiiiiiih !

Atat !

 

edit by gotti: minigotti este marca inregistrata si imi apartine. Te rog sa nu mai folosesti aceasta denumire, ai putea folosi minicristi sau orice altceva. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

In cazul asta, probabil ca fetele s-au schimbat, la adresa respectiva. Cea pe care am vazut-o eu sigur nu era de etnie, si nici bube pe fata nu avea.

Din pacate , la banii astia, rar gasesti pe cineva la care sa merite sa ramai.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest blackman

Fiind prin zona intr-una din zile si cu chef de o muie mica am sunat-o la nr. din anunt.

M-a indrumat spre locatie, insa cand mi-a deschis usa, pula mea mi-a transmis ca nu intra in gura asteia!

Ca sa complicam lucrurile, mie mi-a deschis o tipa grasuta, cam pe la 160 cm/65-70 kg, nu de etnie dar cu bubite pe fata! Hidoasa nu era, dar nici motive de sculat pula nu-ti dadea.

Asa ca nu am ramas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...