Jump to content

Andreea, blonda 80kg, b-dul Dacia, poze false, 0724429859


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Anunt luat din AT :

 

" SENZATIA verii, 33 ani, 80 kg, 1,75 m, cu potential erotic deosebit, ai o fantezie cu mine, te astept in locatia mea racoroasa unde predomina curatenia si bunul simt, Bd. Dacia, ac, garantez revenirea poze 100% real, 0724429859 ( 0724.429.859 ) , 60lei/fin " 

 

 

Fata are anunturi si pe alte site-uri, le gasesti daca dai pe google. Evident , pozele sunt false. Sta intr-un bloc vis-a-vis de directia pasapoarte din str.N.Iorga, la etajul 4. mai are o colega blonda, miniona si trecuta de 45 ani, destul de nasoala. Ambele au mai lucrat si intr-un bloc de pe linga spitalul Colentina, unde la parter se afla agentia de voiaj Mara. Fata in cauza, Andreea , e draguta la fata, dar e supraponderala, zici ca e sora lui Fat Bastard din parodia cu Austin Powers, celebrul spion din anii ''60. Cu alte cuvinte, se revarsa peste tot, in toate directiile. Ma mir ca patul in care ne-am suit nu s-a dezmembrat pina acum; cei drept cu mine n-a stat decit maxim 10minute, pentru un oral rapid si un sex intre sani.  Locatia este o garsoniera, deci fetele intra cu rindul in dormitor , in bucatarie fiind probabil sala de asteptare. Baia e destul de veche, dar are sapun lichid si apa calda - atentie, bateria e montata pe invers, cu cat dai spre apa calda, cu atit vine mai rece, ceea ce vara e ok.  Am fost tentat sa nu ramin (nu era prima oara cind o vedeam) dar am zis ca  odata si odata tot o sa vreau sa incerc la respectiva, asa ca m-am riscat. Culmea, la telefon, cind am sunat prima oara, mi-a cerut 60lei, azi, cind am revenit, a cerut 80lei. I-am reamintit de discutia anterioara ( si de anunt) si si-a cerut scuze, a dat-o la intors, spunind ca probabil am vorbit cu colega ei, ceea ce eu nu cred, pentru ca mereu s-a prezentat cu acelasi nume. Vazindu-ma ca nu stiu daca sa ramin sau nu, mi-a propus sa ramin cu ea si cu colega ei, pentru 80lei. I-am spus ca ramin doar cu ea, pentru 50lei, si a acceptat fara sa clipeasca.  Sexul in sine a fost ceva lipsit de imaginatie, un oral destul de rapid, neprotejat, cu ruperi de ritm, si ajutat de mina. Pasarica n-am reusit s-o vad, deuarece peste cele cateva burti mai avea un fel de neglijee, cu care le acopera. Cind am schimbat pozitia, si i-am luat sanii la molfait, a mai facut putin lucru manual, recitind ca pe o poezie ca ce mult vrea s-o fut intre sani. M-am suit apoi peste ea, cu greu, ea s-a dat cu niste ulei peste piept, si am inceput sa ma conformez. M-a rugat sa nu-mi dau drumul peste fata ei sau in gura, ci doar peste sani. Ceea ce am si facut, nu dupa mult timp. Am platit la sfirsit, si am plecat. M-a anuntat ca peste cateva zile le mai vine o colega, o mulatra. Sa fie sanatoasa, eu unul nu mai trec, nu e cea mai placuta experienta avuta, de genul asta. Toate bune.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

La aceiasi locatie se poate ajunge si daca apelati numarul de telefon 0721982886 ( 0721.982.886 ) . Eventual raspunde colega Andreei, care isi spune Ela. Evident, pozele din anunt sunt false. In realitate , colega Andreei nu are nimic atragator, nu iese cu nimic in evidenta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...