Jump to content

Cuplu against posters, in general Cuplu Fundeni 0733191427


boby198232
 Share

Recommended Posts

9 hours ago, steroidu said:

era destul content pentru un fight club, unde au si ajuns aceste discutii. Nu suntem totdeauna la butoane cu Forta de Reactie Rapida.

multumesc frumos.am inteles ca nu sunteti tot timpul si va cred,insa imi era teama ca lasati discutia sa degenereze intre pesti rasism etc si devenea o cocina cum sunt majoritatea topicurilor din cealalta parte

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, simplu said:

omule. cate clase ai facute? daca ai bac luat pe bune eu ma gandesc serios la sinucidere virtuala. am sters deja de 3-4 ani facebook/insta/etc.

Păi tu ești cu carte multă deia urmărești lumea de la atîta școală o zi buna 😉

Link to comment
Share on other sites

On 09.12.2022 at 12:03, boss4bitch1 said:

Posibil sa fie ea , poze mai vechi. Uite altceva , ea e in poza asta din unul din anunțuri și în spatele ei , parca vad și un castron din acela pt apă și mâncare pt câini. Pe whatsapp are poza , am văzut acum. Ea e și mi-a trimis și locația 

image.png

 

image.jpeg

 

Pe nr de cuplu vorbesc pe whatsapp și scrie partenerul ei

Sunt sigur că au sector 6 pe anunțul de cuplu tocmai de aceea ...Dar am văzut poza ei pe whatsapp și confirm că e ea .

 

Link to comment
Share on other sites

@amy0000, postarile tale nu au fost aprobate (si nici nu vor fi), din motive destul de evidente, zic eu.

In afara de mentionarea unui nume (comun dealtfel, nu de familie) si postarea unei harti cu o zona generala in care iti desfasurai activitatea eu nu am vazut vreo dezvaluire care sa duca la identificarea ta.

Pozele postate de root sunt poze luate din anunturile postate de tine (sau de partenerul tau), nu sint obtinute ilegal sau prin vreo manevra de social engineering.

Vad cit respect ai pentru clienti dupa informatiile pe care le-ai vrea facute publice...

Inainte de a te lansa in acuzatii, te rog sa iei legatura cu un admin sau cu moderatorii, sigur vom gasi o solutie de compromis.

Link to comment
Share on other sites

@amy0000, pentru inceput, am eliminat din postari chestiile de care te plingeai, localizarea si numele.

Topicul despre tine si partener va ramine, aveti nu mai putin de 3 sau 4 anunturi active.

Nu are absolut nimeni nimic cu tine, root a postat poze luate din anunturi, boss4 a relatat o vizita la tine, care e problema ?

Daca ai anunturi de prestatoare de servicii sexuale, poti sa te astepti ca cei care te viziteaza sa-si scrie impresiile undeva, nu ? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...