Jump to content

Cuplu against posters, in general Cuplu Fundeni 0733191427


boby198232
 Share

Recommended Posts

On 09.12.2022 at 12:03, boss4bitch1 said:

Posibil sa fie ea , poze mai vechi. Uite altceva , ea e in poza asta din unul din anunțuri și în spatele ei , parca vad și un castron din acela pt apă și mâncare pt câini. Pe whatsapp are poza , am văzut acum. Ea e și mi-a trimis și locația 

image.png

 

image.jpeg

 

Pe nr de cuplu vorbesc pe whatsapp și scrie partenerul ei

Sunt sigur că au sector 6 pe anunțul de cuplu tocmai de aceea ...Dar am văzut poza ei pe whatsapp și confirm că e ea .

 

Screenshot_20221209-114116.jpg

Salut am văzut com am fost și eu la ei sînt de treabă oameni și m-am simțit foarte bine am o întrebare la voi de comentați prost de ce nu comentați și ce scrieți cu ei și ce servici cereți eu cred că domnul boss este fostul sau sa îndrăgostit de ea pentru a comenta prost de unele persoane înseamna că ori este invidia ori gelozia am mai văzut că vb prost că dacă este de etnie ba că are tatuaje lăsați rasismul că tot la ei ajungeți eu unu mam simțit foarte bine cu ei și domnul boss nu știu de ce te mira faptul că zbiera la el că dacă tu spui că ai fost la ei ai văzut cîta pula are domnul așa că sa fim serioși iar că se uitau la pula ta iar nu cred pentru că la ce are el eu unul mă simnt copil iar că mai vb cu ei nu cred că te mai duci acolo la cum ai vb așa că noi romîni știm să rîdem și să judecăm dar plătim sa ne ducem la ei ne simntim bine după vb prost și rîdem și mințim de-aia nu da oameni poze reale cu ei că se găsesc uni că voi și postați 

Link to comment
Share on other sites

On 09.12.2022 at 12:03, boss4bitch1 said:

Posibil sa fie ea , poze mai vechi. Uite altceva , ea e in poza asta din unul din anunțuri și în spatele ei , parca vad și un castron din acela pt apă și mâncare pt câini. Pe whatsapp are poza , am văzut acum. Ea e și mi-a trimis și locația 

image.png

 

image.jpeg

 

Pe nr de cuplu vorbesc pe whatsapp și scrie partenerul ei

Sunt sigur că au sector 6 pe anunțul de cuplu tocmai de aceea ...Dar am văzut poza ei pe whatsapp și confirm că e ea .

 

Screenshot_20221209-114116.jpg

 

On 09.12.2022 at 8:37, boss4bitch1 said:

Salut ! Când am ocazia îmi place să fac sex cu un cuplu.

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/cuplu-real/69hh853h06d87d9hd5gdi7gh58d77066.html

Au anunț pe sector 6 ...Tind sa cred că doamna prestează și singura și are anunț pe sector 2 și să nu bată la ochi..

Screenshot_20221209-082827.thumb.png.e80f8296a1ab3925984bf9dd4f0d831d.png  image.png

Uite ce nesimțire cum postați și cum vb aiurea dar au fost buni cînd v-ați dus la ei v-ați simțit bine eu cred că noi sîntem țigani că vb prost de ei și rîdem am sa iau legătura cu ei și să posteze și ei cu voi ce servici faceți voi și cum plătiți să faceți oral casa nu mai vb și să mințiți tot felul de prosti așa sîntem noi romîni bîrfitori și sa mințim miasindori sa te mai duci iar la ei cum ai spus și în com nu miasi dori sa te vaiti și tu că doar ai văzut cît o are o zi buna va doresc și lăsați vb și minciunile 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Root said:

Domnu' @boby198232, dvs sunteți handralaul doamnei?

Ca prea v ați inflamat subit.

Sal nu sînt nu că nu miasi dori doar că am fost la ei și îi știu și nu este nimic din ce spuneți voi și este normal sa te ia nervi cînd vezi unele lucruri neadevărate da pe tine ce te-a deranjat așa tare scuzama că te întreb 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Root said:

@boss4bitch1, bănuiește ca el ar fi de etnie.

Dar n am dedus sa fie vreo problema 

Deci nu vad ce probleme ai avea.

La ce lucruri neadevărate te referi?

Este treabă lui ce este nu ne stă noua în caracter să judecăm sau sa facem rasism eu am o vb odată ce un om este de treabă nu mai contează ce este romîn sau de etnie eu cred că sîntem toți oameni și sîntem liberi să facem ce vrem lucrurile ne adevărate sînt ce a spus domnul boss la care după scrie că am să vb cu ei să mă duc iar la ei nu tise pare ciudat daca nu i-ar fi plăcut nu ar mai fi vrut să ducă înapoi acum că el este de etnie sau nu este treabă lui am spus că-i știu că am fost la ei de mai multe ori și a fost ok și m-am simțit chiar foarte bine nu sînt pe graba sau etc asta am spus că nu-i frumos din punctul meu de vedere să judecăm lumea 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Root said:

@boby198232 sa ti fie de bine !

Și ție la fel nu mai postați poze cu dînsi locați etc că cred că nu v-ar conveni sa posteze și cu voi cineva macar ei îsi asuma ce fac dar multi se feresc că plătesc unele servici care nu poate să le facă cu soția sau iubita ok îti doresc o sera plăcută și fantezi plăcute în continuare 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
7 hours ago, boby198232 said:

 

Uite ce nesimțire cum postați și cum vb aiurea dar au fost buni cînd v-ați dus la ei v-ați simțit bine eu cred că noi sîntem țigani că vb prost de ei și rîdem am sa iau legătura cu ei și să posteze și ei cu voi ce servici faceți voi și cum plătiți să faceți oral casa nu mai vb și să mințiți tot felul de prosti așa sîntem noi romîni bîrfitori și sa mințim miasindori sa te mai duci iar la ei cum ai spus și în com nu miasi dori sa te vaiti și tu că doar ai văzut cît o are o zi buna va doresc și lăsați vb și minciunile 

Dom' D, matale esti fie el, fie ea din cuplu. Vezi ca la noi e fara bullshit. Pentru ca ne duci cu zaharel, ai un warn. Daca mai continui, te banez. Nu pentru ce (sau mai ales halul in care) scrii si ne omori retina, ci pentru ca te dai a fi cine nu esti. 

In rest, recenziile nu sunt chiar rele, dar daca faci share la fata vor exista comentarii, e ceva ce trebuie sa iti asumi.

Bafta

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cine ar vrea să fută la cuplu? Cum pula mea vine? Unu își face laba și se uită cum îi fut eu femeia? Gen să dau sloboz gay în gura lu neica, sau ce plm înseamnă cuplul ăsta? Poșta la puzdă pot să o fac și eu cu tovarășii! Suntem destui în Rahovangeles!

Puzdă, pizdă, scuzați!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, steroidu said:

Dom' D, matale esti fie el, fie ea din cuplu. Vezi ca la noi e fara bullshit. Pentru ca ne duci cu zaharel, ai un warn. Daca mai continui, te banez. Nu pentru ce (sau mai ales halul in care) scrii si ne omori retina, ci pentru ca te dai a fi cine nu esti. 

In rest, recenziile nu sunt chiar rele, dar daca faci share la fata vor exista comentarii, e ceva ce trebuie sa iti asumi.

Bafta

Ok eu îmi cer scuze dacă am greșit ceva dar nu știu de ce mă blochezi pentru că nu am vb nimic uite la alte comentarii cu face ura de rasă și cum jignește eu cred că nu am scris nimic rău sau urît eu cred că domnul boss este frun fost și nu poate să o mai aibă de ce nu se duce din nou să ne dea mai multe detali eu nu sînt ia sau el dacă vreți va pot lăsa Nr de tel să demonstrez cred că domnul boss este fostul de vb așa urît și jignește va salut 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, boby198232 said:

Sînt tatăl tău copilul meu 

confunzi. tata a citit abecedarul. si eu. tu inca colorezi carti de gradinita.

 

te cauta aia la antene viorele tata..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, simplu said:

confunzi. tata a citit abecedarul. si eu. tu inca colorezi carti de gradinita.

 

te cauta aia la antene viorele tata..

Lasă băiatul meu că știe mată ce a luat băiatul meu că ești deștept ca mată 

Link to comment
Share on other sites

de curiozitate @steroidu si @Root de ce userul boby nu este banat sau macar sterse comentariile fiindca duce discutia catre alte parti si devine obositor sa citesti asa cum se intampla  ,,dincolo''

si eu mai fac off-topic si e normal sa mai lasi un comentariu pe langa subiect ca nici prea multe reguli nu fac bine,dar aici se transforma in mahalaua de dincolo.

o zi buna!

 

 

 

 

 

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 hour ago, new.user said:

de curiozitate @steroidu si @Root de ce userul boby nu este banat sau macar sterse comentariile fiindca duce discutia catre alte parti si devine obositor sa citesti asa cum se intampla  ,,dincolo''

si eu mai fac off-topic si e normal sa mai lasi un comentariu pe langa subiect ca nici prea multe reguli nu fac bine,dar aici se transforma in mahalaua de dincolo.

o zi buna!

 

 

 

 

 

 

 

.

era destul content pentru un fight club, unde au si ajuns aceste discutii. Nu suntem totdeauna la butoane cu Forta de Reactie Rapida.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze … stiu ca e off topic … dar replica lui boby m-a “inspirat”😂😂 … boby … ca un adevarat Rambo … replica ta “el a incepu primul” (😜) aduce cu replica mai mult decat clasica/celebra: “they did the first blood”😎😎😂😂😎😎

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, steroidu said:

era destul content pentru un fight club, unde au si ajuns aceste discutii. Nu suntem totdeauna la butoane cu Forta de Reactie Rapida.

Aoleu cîta revoltă pe mine am înteles că decît voi sînteti aici stați cum fraților că eu am alte treburi mai importante decît să urmăresc femei și să com între noi ce revoltă blochează pe Boby ștergeți com lu Boby ce aveți fraților v-am furat locul de muncă blocațimă că nu plînge nimeni 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, boby198232 said:

Aoleu cîta revoltă pe mine am înteles că decît voi sînteti aici stați cum fraților că eu am alte treburi mai importante decît să urmăresc femei și să com între noi ce revoltă blochează pe Boby ștergeți com lu Boby ce aveți fraților v-am furat locul de muncă blocațimă că nu plînge nimeni 😂😂😂

omule. cate clase ai facute? daca ai bac luat pe bune eu ma gandesc serios la sinucidere virtuala. am sters deja de 3-4 ani facebook/insta/etc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...