Jump to content

0721318726 - Matura Kinky la Universitate


pompierul
 Share

Recommended Posts

Salut Forum

 

In prima zi pe acest forum, imi aduc aportul cu o descoperire recenta(10 iulie) care face parte din lista mea de must do it:

 

 

AMATOARE de senzatii tari. Matura rafinata cu experienta in arta amorului, ofer oral cu fin., normal, dominare soft / hard, activ/ pasiv. Cauta-ma, nu vei regreta, 0721318726 ( 0721.318.726 ) Bucuresti

 

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6][attach7][attach8][attach9][attach10]

 

Ce m-a determinat sa sun a fost referirea la dominare. Am sunat, discutie placuta, politicoasa, convingatoare.

Locatia: 8, peste drum de Spitalul Coltea, accesibil, loc de parcare langa Muzeul de Istorie, garsoniera curata, aer conditionat, baie curata cu gel barbatesc, prosop curat;

Aspect: 31 ani, din punctul meu de vedere, care sunt fan al milfelor, acord un 8 datorita unei burtici purtata cu mandrie; in rest, 170, 60 kg, par lung si negru, o fata perversa si simpatica, putin vorbareata, usor timida;

GFE: 8, dupa destinderea atmosferei si concluzia pe care am tras-o amandoi - ne place dominarea activa/pasiva amandurora!!!

Servicii si prestatie:

Oral neprotejat cu CIM, umed din plin, cu mare atentie acordata zonelor adiacente(oua supte, linse, spalate, anilingus din plin, muscaturi, limbi peste tot, DT adanc, pana la lacrimi si la atingerea senzatiei de voma - 9;

Normal protejat in toate pozitiile solicitate, cu simt de raspundere - 9;

Dominare activa: 8, nota scazuta datorita lipsei de instrumentar - doar un vibrator, un mini bici, un snur profesional, o pompa de vacuum - altfel ar fi primit un zece cu felicitari; a executat un CBT ca la carte, urmat de tortura organelor genitale si a sfarcurilor, cu mainile, cu gura, cu dintii, cu biciul, dupa care a urmat o finalizare mult asteptata CIM;

Dominare pasiva: aceeasi nota, din acelasi motiv; cand mi-a spus ca-i place sa fie dominata nu am luat-o in serios, dar curand mi-am dat seama ca am gasit o tipa care gusta din plin aceste placeri: strivirea sfarcurilor, labiilor si a clitorisului cu degetele, pana la limita la care a inceput sa geama destul de patimas, odata cu umezirea la pusilica, ca de altfel pe tot corpul; palme date cu simt de raspundere peste sani, sfarcuri, buci, partea interioara a pulpelor, pusilica, toate umectate in prealabil cu saliva din belsug; palme peste fata si tras de par; sex brutal, atat oral, cat si normal, asa cum am finalizat a doua oara(nesperat);

 

Ca timp, sedinta a durat 1 ora si jumatate, fara monitorizare a timpului, fara telefoane, cu doua dusuri si 3 tigari intre reprize, la un pret de 200 lei; pentru sedinta fara dominare pretul este de 150 lei.

 

Recomand celor ce-si doresc dominare reala si o milfeta.

 

Daca nu se ataseaza pozele, rog admin pentru ajutor, anuntul se gaseste pe AT; daca a fost recenzata, scuze, eu n-am gasit-o.

post-4207-150392346085_thumb.jpg

post-4207-150392346086_thumb.jpg

post-4207-150392346088_thumb.jpg

post-4207-150392346091_thumb.jpg

post-4207-150392346092_thumb.jpg

post-4207-150392346094_thumb.jpg

post-4207-150392346095_thumb.jpg

post-4207-150392346582_thumb.jpg

post-4207-150392346583_thumb.jpg

post-4207-150392346584_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cred ca ai dreptate, numarul de telefon apare si la el si la mine, in plus ea mi-a confirmat ca are acelasi numar de telefon de 3 ani.

In schimb, s-a schimbat locatia si este singura, +

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

A fost in trecut in locatie la Sf. Vineri, in blocul din intersectie, de pe colt, cu banci la parter, colega cu Carmen (care are acum anunt cu tel 0744219281 ( 0744.219.281 )) si cu inca cel putin doua. Aveau program in doua schimburi.

Era o locatie in care fetele puneau poze "interesante"", servicii de toate felurile insa la fata locului se schimbau datele problemei. Ba ca pentru un CIM trebuie plusat suplimentar, ba ca FK nu fac toate si exact cea la care ajungeai nu facea sau nu cu tine, ba ca show e posibil dar colega "traditionala"pentru show azi a intarziat sau nu vine si alte astea + plus o blonda enervanta care era cu aere de sefa.

Acum nu am ramas pentru ca posesoarea anuntului - acum isi zice Corina, 31 de ani, dar are spre 40 - a mai pus ceva pe ea de anul trecut, mai ales pe burtica si solduri si pretul cerut pentru o ora este marisor - 250 lei ora cu CIM inclus, doua finalizari si poti sa depasesti ora, insa fara FK.

Altfel, locatie curata, parcare de belea, tipa foarte ok in prezentarea serviciilor si in timpul discutiei si mai ales, fara sa se supere ca am plecat, tinand cont ca am intarziat mai mult de 15' fata de ora programata datorita dificultatilor de a gasi un loc de parcare.

Link to comment
Share on other sites

Fiind azi parcat la Inter si cu treaba in zona, am marcat si la Corina,in locatia de mai sus.

Femeia nu e genul sa intorci capul dupa ea ,are spre 40 de ani,bruneta,bine legata,sani micuti, atitudinea e buna.

m-a intrebat ea de dominare daca ma intereseaza si a inceput sa spuna ca accepta tras de par,palme,vorbit vulgar..

am oprit-o si i-am spus doar sa fie cuminte.

150ron ,am stat circa 40 de minute,oral bun-un pic prea enegic si cu zimti ,lins coaie, anilingus nu-ma refuzase inca de la negociere.

futut capra,mi-a placut.

finalizat in gurita , ma rugase sa nu imi dau drumul pe fata ei ca se irita.

per total,un pret corect la banii astia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

AMATOARE de senzatii tari. Matura, rafinata, cu experienta in arta amorului, ofer oral cu fin., normal, dominare soft/ hard, activ/ pasiv. Cauta-ma, nu vei regreta, nu raspund la nr. privat, Titan, Trapezului, 19 Oct 11:000721318 ( 0007.213.18 ).726 Bucuresti

 

s-a mutat la Trapezului/ Titan, sta cu Mirela si Andreea si Alina , revin cu detalii

 

 

http://www.ddcforum.com/index.php/topic,13652.msg75002.html#msg75002

 

 

 

 

[attach1]

post-48-150392351068_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...