Jump to content

(V) New EDA 0786085205 Pta Amzei - Take Ionescu


robert123
 Share

Recommended Posts

Noutate, prospatura!

 

EDA, 21 ani fund obraznic ador ceea ce fac normal oral cu fin., mangaieri, sarutari masturbari intre noi cunillingus si alte fantezii frumoase vin si la tine Romana, kiss; 09 Jul 17:00 0786085205 ( 0786.085.205 ) Bucuresti

 

 

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6]

 

Tarifare - 75 (RONI!)  la finalizare sau 150 la ora

 

Locatia: Pta Amzei - Take Ionescu, un bloc probabil cu bulina, locuieste la penultimul etaj (ca sa nu fiu editat), am urcat cu un lift in care m-am simtit ca in cosciug) cand stateam de-a latul in lift peretii laterali imi atingeau umerii in ambele parti. Locatie curata, prosop ok. Papuci nu (cine dracu' ii foloseste?).Cabina de dus din imagini. AC, dar care nu prea facea fata (poate doar "spate").

Mi-a spus ca a inceput activitatea de curand. Adevarul e ca n-am vazut multe anunturi. Banii i-a dus si mi-a adus restul la suta ("rest la suta", fuck!, cine a mai vazut?) dintr-o alta camera, posibil sa mai fi fost cineva acolo, n-am avut nici un indiciu insa.

 

Serviciile prestate: OWO, CIM, normal si "mangaieri, sarutari masturbari intre noi cunillingus si alte fantezii frumoase"

 

Fetita: 21 ani (pe bune), "fund obraznic"-intradevar, sani micuti (vezi poze), e draguta cand zambeste, ochii albastrii, interesanta, atractiva, dantura ok, tacuta, vorbe putine la inceput, pana se obisnuieste, desi nici dupa nu devine prea vorbareata. Ascultatoare, submisiva (atentie sa nu se blocheze dexonline!).

 

Prestatia: Am inceput si finalizat la oral. Eram obosit, 36 de grade afara la ora 21. La pranz "servisem" ceva, doua numere, la o alta scumpica si nu eram nici pe jumate' refacut. Cand am inceput mi-era frica ca nu voi reusi mare lucru. Cu dibacie, cu gurița si cu ajutorul mânuțelor a reusit sa mi-o trezeasca. Dupa ce s-a sculat i-am spus sa nu mai foloseasca mâna, ca nu mai e nevoie. S-a conformat, ascultatoare si a continuat doar cu gurița. Un oral bun, de nota 8 spre 9. A/am incercat si deep dar e greu cu piesa groasa. Oricum am apreciat pozitiv incercarea. Mi-a creat impresia chiar ca ii place ce face si pe lânga micile corectii si observatii pe care i le dadusem deja, chiar nu mai aveam ce sa-i recomand.

Desi, contrar obiceiului de a intreba dinainte, in detaliu, ce-si-cum se presteaza, nu stiam daca pot finaliza la oral, pentru ca nu m-a atentionat de nici un fel ca nu se poate, m-am hotarat sa finalizez in gura fara sa mai intreb. A primit-o fara nici cea mai mica problema, chiar a continuat ce facuse pana atunci mult timp (cateva zeci de secunde) chiar dupa ce zvâcnisem ultima data. Mi-a placut ca nu s-a grabit sa se ridice catre baie prea repede, credam la un moment dat chiar ca inghitise. N-a fost cazul dar pe moment asa mi s-a parut.

 

Inainte sa termin am apucat sa-i sarut sanii fermi care desi micuti mi s-au parut foarte apetisanti. O piele fina, intinsa fara urme de celulita sau vergeturi, ca de fata de 21 de ani. Parfumata discret. I-am mangaiat si labiile mici, zona dimprejur rasa, nu foarte de curand dar ok. NU mirosuri neplacute. Nu am insistat sa vad daca se umeda sau cat de mult se excita pentru ca simteam ca nu sunt in stare sa fac mare lucru, fiind obosit, si m-am gandit sa nu aprind focul de pomana. NU stiu daca accepta FK. Nu am cerut/dat de inteles ca ma intereseaza.

Nu stiu nici despre normal. N-am mai continuat.

Anal? NU stiu.

 

Programul de lucru al domnisoarei, nedefinit, aproape permanent, atit la locatie cit si out-call. Sigur ca se mai si odihneste.

 

Concluzii: E underrated. Raport calitate/pret supraunitar, chiar foarte bun. Nu stie inca multa "meserie" si sa fie foarte sexi, desi oralul si mai ales finalul a fost foarte bun. Cred insa ca merita sa-i acordam credit si poate, in timp, se va mai perfectiona.

 

O recomand. Go fuck her! I will.

post-2987-150392345448_thumb.jpg

post-2987-150392345451_thumb.jpg

post-2987-150392345455_thumb.jpg

post-2987-150392345457_thumb.jpg

post-2987-150392345458_thumb.jpg

post-2987-15039234546_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Today visited this nice girl, if you enjoy teen-looking pretty girls then it is a must to visit her. 150h. Address closeby Metro Romana. Apartment is clean, towels are there. Girls looks better then in the pictures. OWO+69, 2 normal fin.

Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu - am obtinut un futing cinstit la un pret rezonabil - de mult timp nu am mai futut la 75 de lei una care sa arate cat de cat bine.

 

pozele seamana cu realitatea, mai putin un tatuaj pe burta - un pic deranjant, dar nu foarte.

 

recomandat.

GB

 

Link to comment
Share on other sites

Fost , vazut , futut . 2 finalizari orale pentru 150 RON . Pozele sunt reale (cel putin poza 3 in care se vede si tatuajul urat pe burta). Fata spune ca este din Craiova si desi sustine ca este singura, in camera de alaturi se pare ca mai este cineva (dupa ce am iesit la liftul care seamana cu un cavou se auzeau discutii intre ea si o alta persoana). Recomand , raport calitate/pret foarte bun. Pentr alte detalii astept intrebari .Bafta

Link to comment
Share on other sites

fost, oprit, rezolvat, nu mai vin

locatia: langa biblioteca sadoveanu, sus ... lift penibil (daca nu esti claustrofob, ajungi...) apartament de 2 camere semidec, dus civilizat, pat ok (bravo, acum nu asteptati sa schimbe si asternutul...) prosop uscat, papuci nu - nota 7-8

ea: bruneta slabuta, frumusica la fata (dar fara vino-ncoa pt mine), tite mici 1,5 taricele (ca in poze), fund si picioare frumoase, aprox 170cm - 50kg stilul slim - nota 8-9

prestatie - oral ne, c u finalizare CIM, fara deep, fara oo, fara schimbari, mecanic, incercari de a pune mana, i-am dat-o finut la o parte - 5-6, normal, am facut putin misionar, stramta, sta cum vrei nu participa, dar se umezeste (inca...) - 6-7

cost 80 finalizarea, banii inainte(se poate si 150 ora) pt o data merge, de bifat, eu nu ma mai intorc

ps.  este singura cica, dar confirm cineva in camera de la intrare...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tot ce s-a postat pana acum este cat se poate de adevarat. Asta este rezumatul ostilitatilor mele: liftul este mai mic si mai creepy ca un cosgiuc, gagica arata bine la corp, pacat de tatuajul nereusit, m-a asteptat urcata pe niste tocuri de efect dar nu am avut timp decat de un oral ca mai avea o programare. Probabil ma voi mai intoarce si pentru restul tacamuilui doar ca am o retinere: am plecat cu un bonus neasteptat, si anume, gonococ/gonoreee. Simptomele s-au instalat la vreo 5 zile dupa la oralul neprotejat.

 

Cine se duce urmatorul ar fi o idee buna sa ii spuna ca trebuie sa isi faca tratamentul de rigoare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...