Jump to content

Mihaela ex StCM vs. Lumea : Mihaela Total Mihai Bravu 0744141506/ 0759532368


mihaela790
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, andreeacristina23467 said:

Am fost cândva acolo NY mai sunt și nici NY va mai spun cine vrea sa ma caute ca să faceți voi recenzie proaste 

Bea un coniac și calmează-te! Nu are nimeni nimic cu tine să îți lase recenzii proaste intenționat!

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Meganvale11 said:

Bea un coniac și calmează-te! Nu are nimeni nimic cu tine să îți lase recenzii proaste intenționat!

Îmi pare rău eu nu beau alcool ai greșit adresa 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Administrators
9 minutes ago, mihaelageo said:

Oral normal anal o fin 150 lei sau 250 de lei o ora 

ai 2 conturi. Unul trebuie sa dispara. Pe care il pastrezi?

Link to comment
Share on other sites

@mihaelageo fi drăguță și raspunde la întrebarea lui @steroidu.

El e administratorul acestui forum și are tot dreptul să impună niste reguli de conduită pentru toți participanții.

Nu pierzi nimic dacă pur și simplu ii spui ce cont vrei sa păstrezi.

mulțumesc pentru înțelegere

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mihaelageo said:

Cred ca tu ai probleme la mansarda omule e problema mea ce atitudine am e în funcție de cum sunteți uni din voi mitocani 

Femeie, Steroidu te-a rugat f politicos sa-i spui care user il pastrezi. O intrebare simpla, civilizata si usor de raspuns. Tu te-ai inflamat ca o pzda iritata, ceea ce dovedeste ca in cap ai un creier mic de tot …  ca de bibilica …  Rog sa ma ierte bibilica pentru comparatie …

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mihaelageo said:

Pot sa am și 10 nu e treaba ta pa 

ca sa mai adun un post

nu e prima si probabil nici ultima.

fiti indulgenti. atat poate bibilica... sa ma ierte si pe mine saraca pasarica pentru comparatie...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Daca si-a asumat si domnisoara asta ceva vreodata,sa zica si dansa o data,"da,aveti dreptate,imi cer scuze"

@mihaelageorgiana769nu moare nimeni cum spuneai,mai mult este o vorba ca mai bine taci si pari altceva decat sa deschizi gura si sa isi dea lumea seama cum esti

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Mai bine îți vezi de treaba ta ca e mai bine domnule o zi buna ce fac îmi asum ca să ști cum stai 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mihaelageorgiana769 said:

Mai bine îți vezi de treaba ta ca e mai bine domnule o zi buna ce fac îmi asum ca să ști cum stai 

Tovarasul de forum Oliver a fost chiar politicos cu tine....comportamentul tau poate fi descris in termeni si mai duri. Dar....nu voi face asta. Hai sa ramanem politicos si civilizati....

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, azamantes2077 said:

Tovarasul de forum Oliver a fost chiar politicos cu tine....comportamentul tau poate fi descris in termeni si mai duri. Dar....nu voi face asta. Hai sa ramanem politicos si civilizati....

Sunt destul de civilizata stai calm 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, mihaelageorgiana769 said:

ca să ști cum stai 

In erectie cu penisul pana la cotor,ca de obicei in anus la dumnevoastra,doar asta este partea buna cu anonimatul,va putem scrie si plati sa va regulam ca sa va citez "fara sentimente"

Este ca te gandesti tot timpul cand iti intra unul pe usa?!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
3 minutes ago, mihaelageorgiana769 said:

Mulțumesc și te mai aștept kg se dau jos ca vine vara și o dam pe salate și sport 😀😀

 

Asa ati spus si vara trecuta si puneti pe talie si pe picioare incontinu :)

Norocul dumneavoastra este ca,inca, va mai reguleaza lumea si daca stau mai bine sa ma gandesc este faptul ca va regulati in anus ca daca ar fi dupa atitudine stiti si dumneavoastra mai bine,nu ne repetem.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, olivertwist said:

Asa ati spus si vara trecuta si puneti pe talie si pe picioare incontinu :)

Norocul dumneavoastra este ca,inca, va mai reguleaza lumea si daca stau mai bine sa ma gandesc este faptul ca va regulati in anus ca daca ar fi dupa atitudine stiti si dumneavoastra mai bine,nu ne repetem.

Auzi draga dacă o femeie este grasa ca are 3 sau 4 kg în plus scuza ma pe mine iar dacă nu îți convine dute frate și cauta fete de ale slabe sa le ia vântu este problema mea când slăbesc nu a ta asa ca vezi de treaba ta 

Dacă și eu mai sunt grasa însemna că...prefer sa ma abțin 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, eu discret said:

Bună Mi, d-le!  Nu mi dau seama de ce ești nepoliticos cu fata aceasta. Sunt timid, discret, nu intervin, dar nu ai dreptate. Legat de kg.in plus, sapt.aceasta am din nou o acțiune- voi relata câte kg.are fata în plus. Și sa nu uit: eu ii iert multe Mihaelei. De ce? Pt.ca este printre cele mai curate fete. Aștept noua vizita( ultima pe 01.febr.!)

Sa fi în forma Mihaelo!

PS. : sa nu îndrăznești sa spui ca sunt pestele ei...

Mulțumesc nu am peste dragilor stați liniștiți iar legat de kg mele nu înțeleg de ce toată lumea este socata ca mam îngrășat fraților înainte aveam 48 de kg și toată lumea spunea ca sunt anorexica acum am în jurul a 50-54 de kg maxim nu înțeleg răutatea asta legata de faptul ca mam ingrast doamne 

Iar de slăbit voi slabi ptr ca din martie am de gând sa ma apuc de sala și atunci sa va vad ce mai comentați 😉

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, eu discret said:

 eu ii iert multe Mihaelei. De ce?

Ii ierti multe ca se fute in cur si strange din dinti pentru 150 lei ca altceva nu ofera si a recunoscut singura

23 hours ago, mihaelageorgiana769 said:

Auzi draga

Nu te-a facut nimeni grasa,doar ti-am ataras atentia ca desi pui in continuare pe tine doar zici ca o sa faci "ceva" si nu faci.

Spor la salata!

"Sa fi în forma Mihaelo!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...