Jump to content

Mihaela ex StCM vs. Lumea : Mihaela Total Mihai Bravu 0744141506/ 0759532368


mihaela790
 Share

Recommended Posts

@Root chiar nu are carente mintale doar nu intelege "fenomenul",hai sa nu mai facem pe "doctorii" si sa ne dam ce nu suntem.

In rest tot ce a scris dansa este adevarat,este curata,este uratica,s-a ingrasat putin,are tot dreptul sa isi schimbe numarul de telefon oricand doreste,vorbeste frumos,se poarta frumos,se reguleaza bine peste tot,nu foloseste poze false.

Confirm ca am fost de cateva ori si de fiecare data avea alti chiloti

@JimmyWenka du-te linistit

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Root said:

@mihaela790  iti sugerez sa consulți un medic de specialitate.

Cred ca ai mari carente mintale.

Și ție la fel îți sugerez sa îți vezi de treaba ta și sa ma lași în pace nu mai îmi baga anuntu punct vad ca la majoritatea fetelor la fel faci cine te crezi pana la urma ??

28 minutes ago, olivertwist said:

@Root chiar nu are carente mintale doar nu intelege "fenomenul",hai sa nu mai facem pe "doctorii" si sa ne dam ce nu suntem.

In rest tot ce a scris dansa este adevarat,este curata,este uratica,s-a ingrasat putin,are tot dreptul sa isi schimbe numarul de telefon oricand doreste,vorbeste frumos,se poarta frumos,se reguleaza bine peste tot,nu foloseste poze false.

Confirm ca am fost de cateva ori si de fiecare data avea alti chiloti

@JimmyWenka du-te linistit

Îți mulțumesc frumos este normal sa te îngrăsi puțin ca fiecare om ia un kg 2 în plus asta nu înseamnă că sunt grasa rău da na uni tind sa exagereze 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 hour ago, olivertwist said:

O vorbă veche spune aşa: “Da-i omului puterea si vezi ce face cu ea; atunci vei vedea ce fel de om este”.

@Root vezi ca s-a intors Topicul din neant

Da, am dat override si am repus thread-ul la locul lui. Nu e normal sa eliminam threads care nu incalca regulamentul, doar pentru ca vreo prestatoare isi doreste asta. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest miha7491
2 hours ago, steroidu said:

@mihaela790 @miha7491 de ce ti-ai facut un al doilea cont? nu te-am cenzurat de pe primul, dar va trebui sa il elimin pe unul din ele. Cu care vrei sa ramai?

Îmi fac câte vreau eu câte e problema pot sa îmi fac și 20 ai ceva împotriva??

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, miha7491 said:

Îmi fac câte vreau eu câte e problema pot sa îmi fac și 20 ai ceva împotriva??

Mulțumesc! Pe mine m-ai convins că nu merită să te vizitez. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 01.01.2023 at 8:35, steroidu said:

Da, am. E impotriva regulamentului. Pentru ca de pe asta graiesti mai prost, pe asta ti-l sterg.

Poți sa ștergi zece îmifac câte conturi vreau sa vedem cine o sa ma oprească uratica vai ce sa spunem bn ca sunteți voi bred pitt

  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

On 03.01.2023 at 11:41, mihaelageo766 said:

Poți sa ștergi zece îmifac câte conturi vreau sa vedem cine o sa ma oprească uratica vai ce sa spunem bn ca sunteți voi bred pitt

Pune poze cu fata. Sunt convins ca nu esti urata, decat ca baetii e rai

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau pentru ea,dar chiar este.

Asa am zis si eu initial,chair m-am dus a doua oara sa ma uit mai bine si nu incerca psihologie cu dansa ca nu o sa functioneze,du-te si convinge-te,castiga toata lumea

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, olivertwist said:

Imi pare rau pentru ea,dar chiar este.

Asa am zis si eu initial,chair m-am dus a doua oara sa ma uit mai bine si nu incerca psihologie cu dansa ca nu o sa functioneze,du-te si convinge-te,castiga toata lumea

Dacă nu tia convenit nu mai veni NY voi pune niciodată poze cu fata aici îmi pare rău ptr voi care ma considerați urata nu mai veniți 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bai oameni buni voi sunteți nebuni aveți probleme la cap duceți-vă frate la balamuc nu sunt în tei îmi pare rău ptr voi postați numai aberați 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...