Jump to content

olivertwist


Futuloiu
 Share

Recommended Posts

@olivertwist, ai scris vreo recenzie plina de informatii si ti-am sters-o ? 

"Indisponibila cateva zile,este la ciclu menstrual,contact pe whatsapp"

"Asta am simtit si eu,perfecta,nu credeam ca se poate si asa.

Nu am cuvinte"

 

Astea sunt posturile pe care ti le-am sters eu, pentru ca comentezi fara sa ai nimic de spus, doar ca sa comentezi.

Pentru faza cu onania curata, ai un warn curat de la mine.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc,"perfecta" ala facea cat 1000 de cuvinte,dimpotriva chiar am spus ce am avut de spus,imi pare rau ca va lipseste intelegerea,ati scos citatul din context,ca de obicei se scrisese toata "informatia" ,ce am putut eu sa fac a fost sa confirm.

Partea cu indisponibilitatea ,inteleg,stergi lucruri murdare dupa mine

Link to comment
Share on other sites

Pai ce rost mai are atunci sa scriem recenzii ? asteptam sa scrie unu' ceva dupa care putem posta "perfecta", "minunata", "maravilioasa", "piesa da' piesa", insirati ca oile la strunga...

Sterg lucruri murdare dupa' toti, nu te alinta, ca nu esti singurul.

Link to comment
Share on other sites

Acum tu te alinti.

Mi-ai deschis chiar Topic,pai pune-mi si numarul de telefon in Titlu si locatia sa fie treaba "curata" sa poti sa ma regulezi cinstit.

Si asta pentru ca "poti" doar.

Conform istorie urmeaza sa ma faci Peste ca tot ai afirmat ca "ma bag in seama aiurea"

Eu zic sa nu te retii,da-ti drumul,repet,pentru ca poti.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@olivertwist: man ti-ai ales gresit pseudonimul, cred ca ai vrut sa fie olivertrist :) . Si pe mine ma seaca mister F cu cenzura desantata la adresa mea (asa l-am banuit) insa are dreptate si chiar este rezonabil in ceea ce face (incearca sa te pui un picusor in locul lui). Din pacate, noi o luam pe aratura de multe ori cand ne cuprinde entuziasmul scriitoricesc. Ca sa fiu un pic si pe subiect: eu nu-mi aduc aminte de o recenzie de-a ta care sa ma fi indemnat sa vizitez mandra respectiva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 07.11.2022 at 18:48, olivertwist said:

"Ati scos citatul din context,ca de obicei se scrisese toata "informatia" ,ce am putut eu sa fac a fost sa confirm"

Nu am scos nimic din context, alea sint cele doua posturi, nu sint citate din posturi. La un membru cu vechimea ta, ma astept ca dupa efortul facut cu documentarea si vizitarea fetei sa mai faci un efort si sa scrii altfel decit laconic. Apreciem si confirmarea unor situatii/prestatii, dar ne-ar incinta mai mult sa citim pataniile individuale.

@papuasul, ai dreptate, in fiecare zi sterg cel putin 10 balarii, din care cam 5 ale tale. La fel, dupa ce faci efortul sa vorbesti cu fetele, scrii ceva de genul " Am vorbit eu, o descreierata " De unde stim ca descreieratul nu esti tu ? Nu te fac descreierat,nu ma intelege gresit, poate ca altul, cu alta abordare,care vorbeste mai dulce,  obtine informatii ok.

Ai facut efortul de a vorbi, ai obtinut niste informatii, scrie si tu ceva rotund, cu inceput si sfirsit, nu stiu.

Nu ma inspira deloc o postare de genul " Am vorbit, e prajita, eu zic pas, futeti-o voi " Ce ai vorbit ? De ce e prajita ?  Mai bine postez doua chestii complete pe zi decit 10 balarii.

Tot ce fac e sa "fluidizez" topicele, in asa fel incit un potential futac sa gaseasca informatie relevanta, pareri ale confutadorilor (pro/contra), in asa fel incit sa poata sa ia o decizie informata.

Tot ce e pe linga, gen "da' halatu, cit e halatu ?", "am vorbit, as fute-o si eu dar mai astept", " ce pizda frumoasa ai, te-as fute", " a fost careva, se merita ?" e doar zgomot de fond care trebuie inlaturat, daca vrem un mediu cit de cit curat si coerent.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...