Jump to content

(V) CRISTINA 27 ani, 0737393201, Sala Palatului


TomaDaniel
 Share

Recommended Posts

Din ciclul "iar m-am calicit la 100 de lei si-am futut o nemancata" v-o prezint azi pe Cristina.

Se advertizeaza pe AT cu urmatorul anunt:

 

"CRISTINA, 27 ani, ofer masaj erotic si companie intima, in conditii de discretie, locatie centrala, 0737393201 ( 0737.393.201 )

[attach=1][attach=2]"

 

Locatia: blocul turn de la Sala Palatului (unde inainte era o berarie cu bere ieftina si buna la perter). Apartament modest de 2 camere. In laborator e o saltea intinsa pe jos.

Pozele: sustine ca pozele sunt ale ei, dar nu este adevarat. Aduc oarecum, in sensul ca seamana dar nu rasar.

Mandra se prezinta pe la 30-32 de ani, circa 168 cm, circa 48 kg, slaba, musculoasa, vopsita blond, cu tzatze puse (arata ca 2 mingiuci cu sfarc in varf).

Prestatia: de 2 lei. Oral prost, normal prost, iar masajul e o gluma.

Oralul e ceva care se refera doar la varful pulii, luat usor si delicat intre buze, nici sa nu simti ca te atinge. Cu ea in gura ia o pauza ca sa-mi spuna: "Sper ca n-ai de gand sa-ti dai drumul la mine in gura! Pe sani daca vrei...". Evident, la telefon vorbisem altceva...

Normalul este stil femeie gonflabila. Intre numere batea campii cu tot felul de povesti nemuritoare, printre altele mi-a explicat ca de fapt ei nici nu-i place sa se futa si nici nu simte nevoia... :o Am crezut ca n-aud bine...

Singurul amanunt notabil e mutra fetei: mie mi s-a parut ca seamana cu Reese Witherspoon, numai ca nu e prea vesela. E mai tot timpul incruntata si cu genul ala de concentrare de parca se chinuie sa-si aduca aminte ceva.

Concluzie: cea mai de cacat experienta de la Roxana26 incoace.

 

P.S. Si am uitat sa amintesc de nesimtirea nesimtirilor: halatul e 200 RON pe ora!

post-308-150392342851_thumb.jpg

post-308-150392342853_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Toma, am ras copios la postul tau. Noroc ca l-am citit la timp, ca vazusem si eu anuntul si eram pe cale s-o comit. Noroc ca ieri n-a fost chip sa chiulesc de la serviciu si seara m-au luat pe sus amicii la o bere. :)

Ar mai fi de adaugat ca la telefon vorbeste foarte frumos, fara nervozitate cand o descosi pe indelete, spune foarte convingator ca pozele sunt ale ei si reale, lucruri care m-a determinau sa ii fac o vizita, daca nu aparea recenzia salvatoare a lui Toma.

(Off-topic cu scuzele de rigoare: dupa ce am citit postarea lui Toma in topicul: http://www.ddcforum.com/index.php/topic,13093.msg73172.html#msg73172, unde mi-am si spus parerea despre duduie, am tot citit recenzii laudative pe celalalt forum si am zis ca poate a fost prea intuneric cand am fost eu sau am fost in ziua aia cu vreo capsa pusa. Zilele trecute am repetat vizita, sa nu cumva sa fi ratat ceva (ma gandeam cine stie ce dreaqu am ratat si regret toata viata :)). Concluzia: ma regasesc 100% in ce a scris Toma si mi-am pierdut timpul repetand vizita la ea. Am vazut bine prima oara!).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ha, ha! A reaparut tanti! ;)

Anunt nou cu nr. 0734814722 ( 0734.814.722 ) poze reale de data asta.

Din câte zic nimfolăbarii - cu aceleaşi figuri ca să ţi se taie şi să pleci singur şi să nu mai vii niciodată... ;)

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6]

post-308-150392372503_thumb.jpg

post-308-150392372506_thumb.jpg

post-308-150392372508_thumb.jpg

post-308-150392372512_thumb.jpg

post-308-150392372513_thumb.jpg

post-308-150392372515_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...