Jump to content

0732695124 Laborator


tottau
 Share

Recommended Posts

0732695124 Sunat acum aproape o luna. Anuntul gasit pe publi24 sau anuntul.ro, imi cer scuze ca nu am link-uri, nici poze, ca oricum ar fi evident false, veti intelege usor de ce. Imi raspunde o fata prietenoasa si sociabila. Ii zic ca o sa ma duc mai tarziu, nu stiu cand. Este in aceeasi cladire Antoniei (Diham), foarte usor de gasit. Ajuns dupa vreo 3 ore, sun-o, zice ca tocmai a iesit sa manance, sa astept 30-40 de minute. In scurt, la sfarsit vor fi 70! Dupa aprox 50 de minute ma suna si zice ca a ajuns si se pregateste. Eu am stat tot timpul langa intrare si nu am observat fete frumoase 🤔, poate am fost distras cu telefonul 😇 

Incepe si sa ploua, aproape plec 😓, dar fata ma suna si zice sa ma duc. Intru si nu pot vedea cam nimic: luminile stinse și draperiile inchise 👀. Vad in intuneric un corp subtire, dar nu foarte feminin 😰, care vine catre mine 🥵. O voce imi ingheata sangele 🥶, nu sunt multe indoieli 😳. Acest nu-vreau-sa-stiu-ce-e intelege ca sunt in panic si incearca sa ma linisteste, zice ca totul e bine, dar eu vreau sa plec, zic ca nu este ce caut eu. Incearca sa ma tina de brate, ma eliberez si in miscarile mana mea scoate cel 0,05% de indoieli 😱  🤮  Are chiar curajul sa spuna ca tre sa platesc pt timpul ca am stat si pt ca a fost facut o programare  :221_see_no_evil::223_speak_no_evil:  Ajung la usa, reusesc sa o deschid si plec inainte ca totul sa devina periculos de grav ☠️

P.S. am mai vazut asta cateva zile mai tarziu, aveam o programare cu Antonia. Eu eram langa interfonul, el a iesit, nu m-a vazut sau nu m-a recunoscut 🤢

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...